Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) stevve


stevve
nagyúr

Nem semmi megoldás. Még szép is :)

8800GTS OC 512-ben is van ilyen custom a BFG-től.
[link]
:Y

(#2) Integra


Integra
titán

nagyon szép

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3) bteebi


bteebi
veterán

Na ez nem csak szép, még jó is. Ez már tényleg teljesítmény! :) Az árára viszont nem igazán vagyok kíváncsi... :Y :(

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#4) Enton válasza bteebi (#3) üzenetére


Enton
addikt

Valószínűleg ezért nem is írták ki! :D

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#5) bteebi válasza Enton (#4) üzenetére


bteebi
veterán

Lehet :).

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#6) shteer válasza bteebi (#3) üzenetére


shteer
titán

úgy ~90€-t még hozzáadhatsz az alapárhoz :)

..szerintem jónak tűnik

(#7) kavicssli válasza shteer (#6) üzenetére


kavicssli
addikt

Szerintem többet!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#8) CSorBA


CSorBA
őstag

(#9) waterman_


waterman_
aktív tag

nagyon jól néz ki és a bfg honlapján oldalról is le van fényképezve, pontosan egy slotnyi magas, hatalmas hátbaveregetés nekik.
viszont pont azért mert jól hűthető, jó lenne sli-hez is. akkor pedig bajban lesz a kedves rendszerépítő, mert a csövek pont lefelé állnak.. miért nem lehetett volna úgy megcsinálni, hogy oldaliránya álljanak, vagy ami mégjobb oldalra az egyik kicsit felfelé a másik csonk kicsit lefelé. és akkor nyílt rendszerű vízhűtésnél a fellevegősödés is kezelve lenne.

..egy sikátorba talátak rám, egy régi frigóba próbátam viszatérni a főd légkörébe..

(#10) .mf válasza waterman_ (#9) üzenetére


.mf
veterán

Jól sejtem, hogy nem sok ilyen kialakítású bordát láttál még? ;)

A tetején egy hatszögletű záró-idom látható a beömlőnyílásokkal áttelenben.
Ez az idom kicsavarható, helyére be lehet csavarni az egyik csonkot, majd ezt a kicsavart csonk helyére visszatenni. Voilá.

Egy kártya:

_|__ -vagy- _|_|_
|

SLI:

_|___ -egyik
| kártya
___|_ -másik
| kártya

Sz: de csúszkál ez az ábra össze-vissza :))

[ Szerkesztve ]

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#11) waterman_ válasza .mf (#10) üzenetére


waterman_
aktív tag

okké:) köszi:)
gondoltam, hogy van valami turpisság a dologban, de ugye hiába gúúgliztam sehol nem találtam egy képet sem a borda másik oldaláról.

..egy sikátorba talátak rám, egy régi frigóba próbátam viszatérni a főd légkörébe..

(#12) #72042496


#72042496
törölt tag

Na, egy ilyet elfogadnék! ;]

(#13) Xmodule


Xmodule
őstag

Nagyon jó.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#14) Puma K


Puma K
veterán

"a BFG Tech nyugodt szívvel megemelhette a kártya órajeleit"

Ilyen hütéssel nem csodálom... :o
A memória elég tré 1100 ~ 1160... :(((
Jó mondjuk ez nem a vég lehet még megy tovább is :))

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#15) Cyberbeni válasza Puma K (#14) üzenetére


Cyberbeni
addikt

mi az hogy tré a memória? a legjobb gddr3-as memória van a 9800gtx-en.
nekem maxara tuningolva ennyi a gts-em s1 hűtéssel (shader és gpu kicsit nagyobb, memória kicsit kisebb órajelű nálam)

[ Szerkesztve ]

(#16) Puma K válasza Cyberbeni (#15) üzenetére


Puma K
veterán

Az a tré, hogy ilyen űber brutál szuper hütés van rajta és ha még ráadásul "a legjobb gddr3-as memória van a 9800gtx-en" és képesek kemény +60Mhz-cet húzni :U
A többi órajeleket igazán húzták, de memóriákét nem. Szerintem. :B

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#17) Воланд


Воланд
titán

A vízhűtés az szépen meglett oldva és nem a memória a tré, hanem a kártya. Ennyi pénzért nem sok pluszt nyújt. SLI-ben meg pláne nem.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#18) Puma K válasza Воланд (#17) üzenetére


Puma K
veterán

Na igen... Jó az a SLI a CrossFireX ellenes teszt :D
Minden kiderül belőle :DDD ;]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#19) Воланд válasza Puma K (#18) üzenetére


Воланд
titán

Hát igen, az alapján meg kell várni az új kártyákat és nem 9800GTX-et venni. Ennyiért meg pláne nem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#20) Ayg0 válasza bteebi (#3) üzenetére


Ayg0
senior tag

Ez már tényleg teljesítmény! :)

És mi ebben a teljesítmény??? A PH! 9800GTX tesztjében ref hűtéssel sokkal jobb órajeleket csikartak ki a kártyákból, mint ebből a ~80000Ft-os (+ a hazai kisker haszon! :D) "erőműből".

Ezek után kérdem én, hogy kinek éri meg? Annak biztos nem, akinek van egy csöpp esze... :U

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#21) sK0t válasza Ayg0 (#20) üzenetére


sK0t
tag

És akinek eleve vízhűtése van, ilyen kártyára fáj a foga ?
Vesz egy ilyet, valószínű olcsóbban kijön mint kártya+full blokk !
De ez az aktuális áraktól függ.
Húzni meg home made lehet ameddig bírja aztán, de az már egy másik történet :-)

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint birkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi.

(#22) sNORh


sNORh
addikt

szép :) ennélmár csak a 3870 X2-nek tetszik a vizes megoldása

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#23) #72042496 válasza Ayg0 (#20) üzenetére


#72042496
törölt tag

Igen, szerintem is olyanoknak szánták ezt a kártyát, akik a gyári órajelen akarják használni. :D

(#24) Puma K válasza Ayg0 (#20) üzenetére


Puma K
veterán

Ott a pont :U

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#25) 1010


1010
őstag

na ez király végre egy rendes hűtés

(#26) Ayg0 válasza sK0t (#21) üzenetére


Ayg0
senior tag

Barátom! 9800GTX-et már kapsz 58.xxx forintért is. Blokkra mennyit számoljunk? 18-20.000 elég?
Mennyi lesz a BFG vízhűtéses kártyája mire ideér? Vám + kisker haszon stb: 85-90k? Akkor melyikkel jársz jobban, miközben ugyanazt a VGA-t kapod? :U

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#27) Puma K válasza Ayg0 (#26) üzenetére


Puma K
veterán

Ügyesebbek vesznek egy Inno3D 9800GTX-et (vagy amelyik a legolcsóbb) faragnak rá egy blokkot és akkor még olcsóbban kijön az ember.
Csak azzal meg ügye dolgozni kell hogy pont jó legyen és minden precizen passzoljon.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#28) Ayg0 válasza Puma K (#27) üzenetére


Ayg0
senior tag

Én spec PoW kiadásban láttam legolcsóbban. De teljesen lényegtelen a gyártó, hisz mindegyik ugyanaz, csak nyák és a matrica különbözik.
20k-ért pedig farigcsálni se kell, mert kapsz egy pöpec előregyártott fémdarabot és voala: kész vizes GTX.
Mekkora az árdifferencia a homemade és eközött? 7-8000Ft? Vagy több? De ugye kinek a pap...

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#29) CSorBA válasza Ayg0 (#28) üzenetére


CSorBA
őstag

Nekem is nagyon tetszik ez a kártya. Kár h. maga a 9800GTX széria nem lett annyirval erősebb a 8800nál. Talán majd a következő generáció, remélem ott is lesznek ilyen megoldások, mert szimpatikus tényleg. :)

(#30) fatal`


fatal`
titán

Nagyon jól néz ki:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.