Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VictorHUN


VictorHUN
aktív tag

Megint csak a PC-sek maradnak ki ebből is!

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#2) kovsol válasza VictorHUN (#1) üzenetére


kovsol
titán

Miért PS-re jön? :D

May the Force be with you!

(#3) Csapoati válasza VictorHUN (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Tekintve, hogy csak az 1. resz jott ki PC-re, nem nagy csoda.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) Polllen


Polllen
nagyúr

Ennek örülök, legalább ezért sem kell 360-t tartani. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah...Xbox One-ra kiadnak minden 360as játékot felújítva? Mondjuk olcsóbb mint új játékot fejleszteni...meg ahhoz gondolkodni is kell..jobb ez így ;]

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) FollowTheORI válasza VictorHUN (#1) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nah igen... de azért a remény hal meg utoljára ugye. ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#7) Def26 válasza Sirandrish (#5) üzenetére


Def26
félisten

+1

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8) #52815360


#52815360
törölt tag

És ezzel újra ki is adták az összes x360 exkluziv cimet :)

(#9) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

Ha MS-nak lenne egy kis agya akkor kiadná a hőn áhított címeket Windows 10 exkluzivitással. Ráfogná hogy, hogy portolás miatt kell a DX12. Ha valaki még le is kalózkodja a játékot az OS-t azért jóval kevesebben szokták.

Mielőtt akárki is belém kötne, ez nem a személyes preferenciám, csak tiszta üzleti racionalitás, amivel még mindig jobban járnánk, mint a semmivel.

(#10) oriic válasza Sirandrish (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egy ideig tuti hogy ez fog jönni. Most már csak egy Project Gotham-et várok. :DDD

Live-Die-Respawn

(#11) Sirandrish válasza oriic (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kis szerencsével jön még itt PGR4, Fable 2, DoA, Crackdown, etc etc :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) Sicilian


Sicilian
addikt

Jöhetne egy AC összes is ! :B

nothing is true everything is permitted..

(#13) antikomcsi válasza [CsuCsu] (#9) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nem hülyeség ez egyáltalán.

Én mondjuk nem mondom, azt, hogy a GoW a legjobb játék amivel valaha játszottam, de azért megért egy misét az első rész. És szerintem meg is venném a csomagot úgy, ahogy elmondtad, de csak PC-re. Konzolt biztosan nem fogok venni miatta, mint ahogy eddig sem vettem.

(#14) rodrigez válasza [CsuCsu] (#9) üzenetére


rodrigez
senior tag

Volt már ilyen, úgy hívták, hogy Halo 2! :) A Windows Vista eladásokat szerették volna meglökni vele és kamu DX10 támogatással hozzáláncolták a Vistához. :) Aztán persze a rippelt verziók mentek XP alatt is.

(#15) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

Egy fecske nem csinál nyarat. Kellett volna még vagy 6-7 cím. No meg azt is tegyük hozzá, hogy a Vista önmagában egy rakás széklet volt. Ha W10 decens lesz akkor nehezen tudom elképzelni, hogy ez a stratégia ne boostolná meg pöppet az eladásokat.

[ Szerkesztve ]

(#16) Ger_man válasza [CsuCsu] (#9) üzenetére


Ger_man
senior tag

Szerintem nincs igazad, az ember előbb költ játékra, mint MS termékre :D

(#17) FollowTheORI válasza [CsuCsu] (#9) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ehhez képest a windows a legtöbbet lewarezolt valami ebben biztos vagyok. :D

De az mondjuk lehet igaz, hogy aki megvenné-veszi a windowst az a játékokat is megveszi többnyire.
Persze ha egy kiadó-fejlesztő úgy dönt ki sem adja, lehetőséget sem ad rá... akkor ez van. Ő bajuk (is). ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#18) RBJ


RBJ
addikt

Életem játéka volt a GOW főleg mikor live on toltuk a keménymaggal anno.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#19) Pöttön


Pöttön
őstag

Szerintem teljesen várható volt.
Elvégre a 360 egyik legjobb exlusive sorozata.
Az lepett volna meg ha jön ps4-re is. :DDD

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#20) blaca83 válasza Sirandrish (#5) üzenetére


blaca83
őstag

Pontosan! :))

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#21) cyberkind


cyberkind
félisten

Na még 1-2 régi 360-as játék és tényleg felesleges lesz a 360, remélem lesz benne magyar nyelv. :))

Paranormal Cocktivity

(#22) gyuribácsi88

Mikor megy már ki a divatból az hogy amit a takarítónő kiposztol, azt nem kell készpénznek venni?

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#23) Sanchez638


Sanchez638
addikt

"egyre több fejlesztőcég gondolja azt, hogy érdemes egy-egy korábbi alkotásukat felújítva ismét kiadni."

Nincs munka, se egyéb kreatív ötlet, így kell ezt...

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#24) mephi666


mephi666
nagyúr

én jobban örültem volna, ha simán kompatibilisek maradnak az x360 játékok x1-gyel is, mert a szemem nem bántja a gears1 grafikailag... :U vagy annak tudnék még örülni, ha megkapnák a ps4 tulajok is a felújított verziót, cserébe meg jönne a god of war sorozat x1-re... el is dőlne, hogy a jövőben x1-et kell vennem: forza5, gears, gow, más nem is kell :B

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#25) sting2 válasza Sanchez638 (#23) üzenetére


sting2
addikt

+1
Szánalmas ez a mostani Video game Világ....

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#26) Sanchez638 válasza sting2 (#25) üzenetére


Sanchez638
addikt

De nem baj :D Indie játékokat szeretem amúgy is, arra még megvan a gépigény :D

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#27) sting2 válasza Sanchez638 (#26) üzenetére


sting2
addikt

Túl sok a kompromisszum, és túl sokan vagyunk idealisták és ezt jól tudják " odafent "....

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#28) kpal válasza Csapoati (#3) üzenetére


kpal
veterán

1 ma is szép :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.