Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Logen88


Logen88
aktív tag

Mi van? :F Mi az, hogy az új TR Xbox One exkluzív lesz? Én hatalmasat csalódtam most.

The Last of Us is a masterpiece.

(#3) pFEFErohni


pFEFErohni
tag

Remélem a Sony nagyobbat fog ütni, bár ezt a konferenciát nem lesz nehéz überelni... :)

ps4 Id: pFEFErohnii

(#4) Ps Vita


Ps Vita
őstag

A Fifában nem lesz exkluzív játékmód,csak pár exkluzív legend lap UT-ben... :)

[ Szerkesztve ]

(#5) ImpersonatoR

Fent van valahol a teljes videó?

Sony mikor lesz magyar idő szerint?

(#6) Wasp_HUN válasza ImpersonatoR (#5) üzenetére


Wasp_HUN
tag

"Sony Press Event: 12 Aug - 7PM CET // 6PM BST // 10AM PDT // 1PM EDT"

Este 7kor.

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#7) Gabor343


Gabor343
tag

Szerintem ez az új tomb raider ki fog jönni PS4-re és PC-re is kb fél évvel az xboxos kiadás után, mert ezért a bejelentésért akkora szaresőt fog kapni a rajongóktól a Crystal Dynamics az arcába hogy belefulladnak. :K

A Microsoftnak meg azt üzenem hogy nagyon jól haladnak afelé, hogy soha többet ne vegyek semmilyen ms terméket.
Értem én hogy kell valami exkluzív cím xbone-ra, de azért egy ilyen multiplatform címet így kilóra megvenni elég gerinctelen húzás...
És akkor még olyanokat nyilatkoznak hogy ők mindent a játékosokért tesznek, aha persze.. :U

[ Szerkesztve ]

(#8) pzstm


pzstm
titán

Meg majornelson is bejelentett egy elég szep nqgy updatet, amúgy nem ertem mi.mást vártak még emberek.. :U

Teljesen rendben volt, ha iden minden cimet megveszek ami tetszik akkor jövő nyárig elvagyok kb... :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9) pzstm válasza Gabor343 (#7) üzenetére


pzstm
titán

Tomb Raideren kívül is van exkluzív, ami már idén jön.... :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#10) Sirandrish válasza Logen88 (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

Néhány órával ezelőtt olvastam egy másik portálon, és én is alig hittem a szememnek :B

Gabor343 Mindent a SAJÁT játékosaiért tesz..
Miért volt gerinctelen húzás? Simán érthető..ha meg tudja fizetni az exkluzivitást akkor hajrá.
Persze én is nagyon vártam volna PC-re de ez van.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) pzstm válasza Gabor343 (#7) üzenetére


pzstm
titán

@VG_Dave Blimey, Tomb Raider is actually a total exclusive to Xbox. Not timed exclusive.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12) gianni85 válasza oriic (#1) üzenetére


gianni85
veterán

gyááá, Halo 5 beta, jó lenne bekerülni :)

(#13) BulletBill27


BulletBill27
aktív tag

Már a Tomb Raider Underworldnél is volt némi exkluzivitás (2 DLC meg pár Lara outfit erejéig), na de hogy a teljes játék? WTF?

(#14) oriic válasza gianni85 (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

MINDENKI bekerül aki megveszi Halo The Master Chief Collection-t.

Live-Die-Respawn

(#15) pzstm válasza gianni85 (#12) üzenetére


pzstm
titán

Meg kell venni Master Chief Collectiont és bent vagy;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Hírt olvasta gondoltam magamban, hogy úgyis kéne valami jó exkluzív cím XO-ra is.... Aztán a kommenteket olvasva esett le, hogy nem jön ki a mesterfajzatra PC-re sem...
Monnyon le! :W
Mondjuk pont a SE-től nem vártam volna, hogy XO exkluzívot fog kiadni.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#17) pzstm


pzstm
titán

Amúgy nekem a Division hiányzik, mármint hogy nuku info róla...lehet 2016 lesz belőle???

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#18) gianni85 válasza oriic (#14) üzenetére


gianni85
veterán

ezt nem tudtam, és a konfot is hang nélkül néztem. Na ne már, hogy ezzel adják el végül nekem a Halo Collectiont :D

(#19) BlackSoft


BlackSoft
addikt

"Ekkor robbant a bomba: Phil Harrison érkezett a színpadra, hogy beharangozza a Crystal Dynamics szakemberét, aki szűkszavúan közölte, hogy a Rise of the Tomb Raider Xbox One exkluzív lesz, és hogy a csapat minden tagja azért dolgozik, hogy a játék minden elemében méltó legyen az aktuális generációhoz."

Mire számítanak? A befektetés fele sem fog visszajönni, ha egy már most elavult szardobozra adják ki, ami nem kell senkinek, és nem is fog kelleni :W :W :W :W :W

[ Módosította: Viktor77 ]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#20) bbTamas77


bbTamas77
aktív tag

Igazából a nagy semmit kaptunk, szokás szerint.

Minden évben csalódás.

(#21) pzstm válasza BlackSoft (#19) üzenetére


pzstm
titán

Akkoris lennének ilyen csodaszép kommentek ha PS4 exkluzív lenne?

Sőt ha este PS4-re jelentenek be hasonlót akkoris ez lesz?? :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#22) Shing válasza pzstm (#21) üzenetére


Shing
őstag

Jó, de ilyet csinálni hogy egy címet felvásárolni a 10. része után? Ráadásul a sorozat PC-n és PS-en kezdte a pályafutását. Egyszerűen milliónyi rajongó elől felvásároltak egy játékot... kicsit sem gáz. :DDD

(#23) CocooN-z válasza oriic (#1) üzenetére


CocooN-z
őstag

:R

ui: Bár az a H2 campaig gameplay jóval csúnyább mint a multi map...nem értem.

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#24) nonsen5e válasza pzstm (#21) üzenetére


nonsen5e
addikt

Igen, jöjjön minden PC-re is! ;]

Amúgy kíváncsi lennék, hogy a majdani eladások + az MS-től kapott zsák pénz (amit sosem tudunk meg mennyi volt)-ből jövő pénz összességében több lesz-e mint ha multiplatform mindenre kiadják.
Eladási szám biztos kevesebb lesz, ez tényként kezelhető, a kérdés a kapott lóvé összege.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#25) Bad Pritt válasza Logen88 (#2) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én nem akarom elhinni, sőt, nem is hiszem el. Exkluzív lesz mondjuk pár hónapig, fél évig, egy évig, de utána úgyis kiadják más platformokra is. Ekkora baromságot nem csinálhatnak, hogy újra indítják a sorozatot minden platformon elképesztően pozitív visszhanggal és azzal a lendülettel dobják is a vérrel, verejtékkel megszerzett régi-új rajongókat.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#26) BlackSoft válasza pzstm (#21) üzenetére


BlackSoft
addikt

Ugyan ez lenne, csak nem mondanám, hogy annyira szar a konzol. Ha konzol exkluzív lenne, akkor csak simán szidnám őket.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#27) pzstm válasza Bad Pritt (#25) üzenetére


pzstm
titán

11-es kommentemet olvasd el... :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#28) westlake


westlake
félisten

Komolyan van még olyan ember, aki a terabyte-ot terrabyte-nak írja? :U Ejnye ;]

Play nice!

(#29) NightBagoly válasza westlake (#28) üzenetére


NightBagoly
tag

Van. Azért köszi, javítom.

[ Szerkesztve ]

"Azt mondják, mielőtt meghalsz, minden lepereg a szemed előtt. Ez igaz is. Ezt hívják életnek." Terry Pratchett

(#30) BabMester


BabMester
senior tag

Mielőtt mindenki lázad, várjatok meg a megjelenést, lehet mivel ekszklúzív h nem öltek bele annyi energiát és csak egy AC féle mellék szál lesz.. :)

(#31) Bad Pritt válasza pzstm (#27) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Aha, jó. Anno mit is mondtak a Kinect nélküli ONE-ról, stb, stb, tengernyi példa. Most nem kell a duma, majd meglátjuk, de ha ez így marad, akkor ordas nagy bukta lesz ez a játék és a CD lehúzhatja a rolót.
Félreértés ne essék amúgy, nem vagyok ONE-hater, nekem is lesz majd a Halo miatt, de az előző TR is úgy tudott épp csak szolid siker lenni, hogy 5 platformra jelent meg. Most pedig minden korábbi generációnál egyszerűbb a játékok portolása, úgyhogy ez az exkluzivitás egy netto baromság. Nem kéne így elkurvulni.

(#30) BabMester: Valóban, fikarcnyi energiát sem ölnek bele. :C

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#32) ekko98 válasza BabMester (#30) üzenetére


ekko98
tag

Ez azért nem lehetséges, mert folytatásnak jelentették be.

"Reversing polarity"- Ekko main túl az 1m mastery ponton

(#33) Gabor343 válasza Sirandrish (#10) üzenetére


Gabor343
tag

Kérlek szépen azért, mert ez a játék az előző tomb raidernek a közvetlen folytatása amit már úgy is haragoztak be hogy több részes lesz és arról akkor még nem volt szó, hogy az első rész kijön mindenre de a folytatás majd xbox exkluzív lesz, szóval úgy játszatok vele.
Meg amúgy fogadni mernék rá, hogy ezt a részt is elkezdték már fejleszteni mindhárom platformra, csak jött az ms egy zsák pénzzel és így a ps és pc verziót kidobták a kukába. Ezért gerinctelen.
Ha ennyire sok fölös pénze van az msnek akkor csináljanak még több saját belsős studiót és csináltassanak velük játékokat xboxra.
Remélem erre az ötletre nem kap rá majd a sony és ők nem kezdik el ezt a szart, mert ha igen akkor ennek hatalmas nagy kavarodás lesz a vége. Pl hogy egyik játéksorozatnak az első része csak xboxra lesz aztán a következő kettő meg csak ps aztán a 4. meg csak megint xbox. :W

pzstm:
Ez oké, de a pontos szerződést nem mutatják és abban még lehetnek kiskapuk amiket kihasználva kiadhatják más platformra is, ha jól emlékszem volt is már ilyesmire példa.

(#34) ldave válasza pzstm (#21) üzenetére


ldave
félisten

Azért nehéz ez az ügy, legalábbis szerintem, mert most nem egy belső stúdiós játékról beszélünk. Persze, vannak 3rd party exkluzív címek, mint mondjuk a Demon's Souls PS-en vagy a Saints Row első része X360-on. Viszont itt most ha jól tudom az új TR játék a tavalyi reboot történetét viszi tovább, szóval érhető a csalódottsága azoknak, akik megvették az előző részt PC-re vagy PS-re, ezáltal is növelve a játék sikerét és az esélyét egy további résznek, majd aztán végül a folytatást nem kapják meg, hacsak nem jutnak hozzá egy X1-hez.

A Slime draws near! Command?

(#35) BabMester


BabMester
senior tag

Közben a Crystal Dynamics kiadott egy sajtóközleményt, ami egy kicsit olyan, mint motabára a sebtapasz, de hátha valakinek vigaszt nyújt ezekben a nehéz időkben. Darrell Gallagher, a stúdió feje igyekezett megmagyarázni a döntést. Szerinte a játékosok támogatása miatt lett akkora siker a Tomb Raider és ezért nagyon hálás és ahhoz, hogy a folytatás az akciókaland játékok bajnoka lehessen, szükségük van a "Microsoftos barátaikra".

(#36) ekko98 válasza Gabor343 (#33) üzenetére


ekko98
tag

Azt hiszem ha dolgokat és karakterek meg pályákat megváltosztatják úgy ki lehetne bújni a szerződés alól, de akkor mért nem adják ki új IP ként? Persze azt is megvenné a MS ekszklúzívnak, mert ötletük nincs saját címre az biztos ;]

"Reversing polarity"- Ekko main túl az 1m mastery ponton

(#37) gianni85 válasza ekko98 (#36) üzenetére


gianni85
veterán

minek törjék a fejüket, ha van PÉNZ? :U :DDD

(#38) Jason19


Jason19
senior tag

Ez a tomb raideres húzás tényleg elég gerinctelen a ms-tól, de tekintve, hogy a sony sem különb, nem igazán csinálhattak mást.

(#39) nonsen5e válasza BabMester (#35) üzenetére


nonsen5e
addikt

És ebben a közleménnyel azzal nyugtatta az PC-s és Playstationos rajongókat, hogy azokra is kijön a Lara Croft and the Temple of Osiris (mintha összemérhető lenne ezzel) és PS4-re is elérhető a Definitive Edition.

"This doesn’t mean that we’re walking away from our fans who only play on PlayStation or on PC. Those are great systems, with great partners, and amazing communities. We have Lara Croft and the Temple of Osiris coming to those platforms this December, and Tomb Raider: The Definitive Edition is available on PS4."

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#40) ekko98 válasza Jason19 (#38) üzenetére


ekko98
tag

Akkor a Definitive Edition-t miért nem csak X1-re atták ki? Persze legyen még több pénze CD-nek, de Kojimáék is megmondták a PS4-re jobb fejleszteni mert erősebb hardverileg és nem kell szenvedni a 1080p ért kiváncsi leszek ha majd azok a hírek jönnek, hogy az X1 nem tudja hozni a 1080p ennél a játéknál sem, és ha nem hozza a kívánt pénzt akkor a CD is belebukik az "ekszlúzivitásba" úgy mint a Crytek és adhatják ki futva PC-re és PS4-re a játékok!

[ Szerkesztve ]

"Reversing polarity"- Ekko main túl az 1m mastery ponton

(#41) Televan74


Televan74
nagyúr

Tomb Raidert kenjék a hajukra.Remélem bukta lesz belőle. -egy csalódott PC -s

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#42) Gabor343 válasza BabMester (#35) üzenetére


Gabor343
tag

Az még semmi, nekem ez a szöveg nyomta fel a vérnyomásom:

"Megnyugtatásképpen a vezető közölte, hogy a PlayStationön és PC-n játszó közösséget sem felejtették el, ezért érkezik a Lara Croft and the Temple of Osiris, illetve PS4-re továbbra is kapható a Tomb Raider Definitive Edition. "

Még legyünk hálásak hogy az előző rész továbbra is kapható a boltokban, meg a teljesen független Temple of Osiris amit már korábban bejelentettek minden platformra, az is jönni fog. :C

Ez kb olyan szintű szöveg mint, "ha nem akarsz állandó online kapcsolatot akkor vegyél xbox360at" az xbox one bejelentése után...

(#43) ekko98 válasza Gabor343 (#42) üzenetére


ekko98
tag

Milenne itt "HA" a Sony megvenné exklúzivnak a GTA5-öt? Az X1 eltűnne...

[ Szerkesztve ]

"Reversing polarity"- Ekko main túl az 1m mastery ponton

(#44) pzstm válasza ekko98 (#40) üzenetére


pzstm
titán

Kojima az egy, és akkor még a jelenlegi beta sdk sem volt...azóta. 900p Destiny-bol is 1080p lett, ami engem pont nem érdekel alapvetően ;) (mármint ez a felbontás hiszti, de ebbe ne Menjünk bele)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#45) ekko98 válasza pzstm (#44) üzenetére


ekko98
tag

DE akkor is saját magukat szúrják tökön ezzel az "ekszlúzívitással"....

"Reversing polarity"- Ekko main túl az 1m mastery ponton

(#46) pzstm válasza ekko98 (#43) üzenetére


pzstm
titán

És ha semmilyen jelenlegi generációra nem jönne, akkor meg mindenki visszamenne a régire... :U

Amúgy ki tudja nemsokára mit jelent be a Sony....

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#47) Televan74 válasza pzstm (#46) üzenetére


Televan74
nagyúr

Azon jót nevetnék ha a Sony bemutatóján meg PS4 exclusive -ként mutatnál be. :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#48) ekko98 válasza pzstm (#46) üzenetére


ekko98
tag

Televan: az komoly lenne...

7-kor kezdődik azt nézni fogomremélem lesz Uncharted 4 és akkor mindenki megnyugszik és elfelejti a TR-es dolgot hiába rohan az MS nem lesz olyan játéka ami jobbak a Sony-s címeknél...szvsz fog még felvásárolni az MS címeket szerintem az a tervük, hogy ugyan olyan műfajú játékokat állít a Sony exklúzívokkal szemben pl TR-->Uncharted 4 vagy Halo--> Killzone vagy Forza---> GT stb...

[ Szerkesztve ]

"Reversing polarity"- Ekko main túl az 1m mastery ponton

(#49) dahneey


dahneey
tag

Nagy zsenik dolgozhatnak Square Enix-nél.

"A Tomb Raider majdnem megbukott, mivel tudnánk a folytatás eladásait növelni?"
"Úgy gondolom az egyetlen értelmes lépés az, hogy csak Xbox One-ra adjuk ki."

Azt meg végképp nem értem hogy akkor a Definitive Edition minek volt PS4-en.

(#50) pzstm válasza ekko98 (#48) üzenetére


pzstm
titán

hiába rohan az MS nem lesz olyan játéka ami jobbak a Sony-s címeknél

Ezt mindenki döntse el maga, hogy kinek melyik konzol exkluzivjai tetszenek a jobban....

Halo-t Killzone-hoz hasonlítani....hát.....imádkozz, hogy oric ne olvassa a topikot :DDD

Uncharted széria amúgy szerintem jobb (sokkwl) mint TR, ugyanakkor SZERINTEM Forza meg GT-nel jobb...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.