Hirdetés

2024. szeptember 15., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wolruf


wolruf
őstag

Horizon 1 megvan még 360-ról digitálisan, de végre BC lett :) Mirror's Edge lemezen van meg, végre digitálisan is lejön, nem kell bohóckodni vele. A másik kettőt meg majd meglátjuk milyen, jó felhozatal :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#2) interstate76 válasza wolruf (#1) üzenetére


interstate76
addikt

Egyetértek, ez a hónap is jó játékokat hoz a konyhára! :C

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó Teclast P20S, P30S tabletek, PS4 játékok (lemezes és digitális, sok exkluzív és playlinkes), Lenovo 40A1 dokkoló

(#4) rdt89


rdt89
addikt

A Horizon-nak nagyon örülök, remélem a Forza 4 is BC lesz valamikor. :)

(#5) wolruf válasza rdt89 (#4) üzenetére


wolruf
őstag

Az érdekes (de üdvözítő) lenne :-/

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#6) Csapoati válasza rdt89 (#4) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Majd jövőre, a 7 megjelenése előtt.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) rdt89 válasza Csapoati (#6) üzenetére


rdt89
addikt

Remélem, bár ha a 4 megjelenik nem veszek meg a 7-et. ;]

(#8) Bono'


Bono'
csendes tag

Sziasztok! Elég új vagyok az xbox világában, eddig mindennel megbirkóztam ami adódott de most megaladtam. A Forza Horizon-t tölteném le, de kapok egy üzenetez miszerint: "this purchase channel requires a billing account. please add a valid payment instrument..."
Mi a teendő ebben az esetben?

(#9) Csapoati válasza Bono' (#8) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hozzá kell adni egy bankkártyát is az accounthoz, hiába veszel ingyenes dolgokat. Ja és ne lepődj meg, ha egy dollárt zárol róla az MS, a za próbavásárlás, hogy valós kártyaszámot adtál-e meg nekik.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10) Bono' válasza Csapoati (#9) üzenetére


Bono'
csendes tag

Igen ez megtörtént, hozzárendeltem és azzal vettem gold előfizetést.

(#11) oriic válasza Bono' (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Számlázási címet is megadtál?

Live-Die-Respawn

(#12) Bono' válasza oriic (#11) üzenetére


Bono'
csendes tag

Igen.

Hirdetés

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.