Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) moli.hu


moli.hu
őstag

kedves cikkiro, lehetne, hogy az xbox akcios cikkek cime egy szabvanyt kovessen, tehat mindig ugyanolyan formaban legyen irva, csak a datum es hasonlok valtozzanak benne? Igy, hogy valtozik, nem tudom beallitani a elrejtesuket a hirolvasomban. thx.

(#2) MTMan válasza moli.hu (#1) üzenetére


MTMan
tag

Jé egy PS fan....

(#3) Bocha válasza moli.hu (#1) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Ugyanazt a szabályt követi már hónapok óta (a hónap neve változik). Egyébként pedig meg merem kockáztatni, hogy nem csak a cikkeket rejted el az oldalon, aminek fényében elég furcsa, hogy még követeléseid is vannak.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#4) Sirandrish válasza MTMan (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt nem tudom hogy moli valóban PS fan-e, de hogy az oldal szabotálja a PS és Nintendo híreket az ziher.
Minden héten/hónapba ha leakcióznak valamit 10 forintal a live-on az itt megjelenik. De hogy a PS Storeban jelenleg bődületes akciók vannak(legalább 20játék 20-50%os engedménnyel) a 20. évforduló miatt az pont telibe van sz*rva. Az hogy minden második nap külön karácsonyi akció keretében még 1-1 játék kap durván 50%os kedvezményeket az se érdekel itt senkit.

Nah nem baj..majd megírja valaki...hjaaa bocsi..nem lehet, csak Házigazdák írhatnak..
Szóval nah...

Sajnos olyan a Gamepod lassan mint anno az 576 volt..csak ott a PS volt a sztár, minden más sz*r..itt a box a király és minden más sz*r...és ez szomorú.

És régen nem ilyen volt...minden konzolnak volt helye..ma már csak a Boxnak van hírértéke.. :W

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) MTMan válasza Sirandrish (#4) üzenetére


MTMan
tag

Az a baj, hogy az ilyen akciókról oric szokott írni ő meg jobban benne van az xbox világában.

(#6) Sirandrish válasza MTMan (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tudom hogy ki és miről ír..nem is Oricot hibáztatom. Bár minden 10. Halo/live pukizás közé be-beszúrhatna ő is 1-1 hírt más platformokról.
A fő gond az hogy a 2 Házigazda aki ott a Gamepodon és főleg a konzol szekcióban tevékenykedik..magasról lesz*rja a többi platformot. Ez nem baj...mindenkinek van egy érdeklődési köre. Nem érdekelheti minden. De akkor az oldalnak vagy olyan embereknek kellene híríró rangot adni aki mindenről ír, vaaagy keresni olyat IS aki esetleg a másik oldalt képviseli.

Kizárt dolognak tartom hogy például ezzel a 20. évfordulós ps store-os akciókkal még nem futottak össze neten...biztos hogy látták már..még sincs kint. Pedig kicsit komolyabb dolog mint hogy a live-on ezen a héten 1 darab játék 5 forintal olcsóbb..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) Bocha válasza Sirandrish (#4) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Jövő héttől változtatunk ezen a dolgon; megnéztük visszamenőleg a hozzászólásod miatt, tényleg nagyon kevés a PS és a Nintendo hír, ami problémás. Korábban is felmerült már ez a dolog egyébként házon belül, meg is beszéltük, hogy jobban odafigyelünk, de valahogy nem jött össze, de bízom benne, hogy jövő héttől össze fog. Számolni fogjuk, hogy az adott héten hány platformspecifikus anyag jelent meg, ha valahol kiugró szám lesz, akkor változtatunk. Egyébként a Microsoft felé történő eltolásnak sok más oka is van, nem csak bénázás vagy platformpreferencia, itthon ők egyszerűen erősebben tolják a saját dolgaikat, mint a konkurensek.

Az első hozzászólással nem az volt a bajom, amire gondolsz; a te hozzászólásod sem különösebben kedves, de egyértelműen meg van benne fogalmazva, hogy miről gondolod úgy, hogy nincs rendben és min kellene változtatni. Ezzel szemben az első hozzászólás egy modoros, hangulatkeltő írás volt, ami nem a problémára mutatott rá (nem az a gond ugyanis, hogy van Games With Gold cikk, hanem az, hogy nincs meg ugyanez a Sony platformján), ráadásul a tartalom szűrése alapján rögtön beleképzeltem, hogy itt bizony a reklámok szűréséről is szó lehet, a kettő kéz a kézben jár. Aki pedig még arra sem veszi a fáradtságot, hogy a Gamepodon megjelenő igen csekély mennyiségű, nem pofátlan (nincs pop-up, pop-under stb.) reklámot megnézze, az ne nagyon kérjen számon semmit. Ez nem házigazdaság kérdése, hanem logika, valamiből nyilván a szervert/stb. is kell fizetni; persze a tartalomszolgáltatók is hibásak az idióta, sokszor bezárhatatlan, zavaró hirdetéseikkel, de mi sosem álltunk be a sorba, úgyhogy jogosnak érezném, ha minket máshogy kezelnének ebben az olvasók.

[ Szerkesztve ]

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#8) Sirandrish válasza Bocha (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

Távol álljon tőlem hogy én molit akartam a szárnyaim alá venni, csupán tovább gördítettem a beszélgetéskezdeményt. És félreértés ne essék..nekem sem a gamepodal, sem a cikkírókkal nincs bajom..főleg Oriccal nincs, aki ezt remélem tudja is.
Nekem (ahogy azt te is észrevetted) a helyzettel van bajom.
Annak nagyon is örülök hogy megpróbáltok rajta változtatni, és ehhez és a további munkátokhoz is sok sikert kívánok! :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) oriic válasza Sirandrish (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jogos a dolog tenyleg,mint irtuk jovo 7tol valtozasok lesznek ezen a teren is.

Live-Die-Respawn

(#10) Sirandrish válasza oriic (#9) üzenetére


Sirandrish
legenda

Rendben, csak nehogy a nagy sietségben leessen a bojt a satyidról :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) Bocha válasza Sirandrish (#10) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Ha lesznek normálisan PS és Nintendo hírek, tőlem le is eshet. :D

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#12) Sirandrish válasza Bocha (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kezdetnek jöhet a 20. évfordulós szuper akció. :K
Mellesleg neked hol a sapid? Már elhagytad? :D

Még nekem is van csak nekem zöld és bojttalan :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) Bocha válasza Bocha (#11) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Nekem 13 év sem volt elég, hogy megtaláljam az egyedi avatarom, szóval sapka sincs. :D

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#14) Sirandrish válasza Bocha (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát a kis bocin is elférne a satyi :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.