Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

az utolsó nagyon üt... :) párat ismertem amúgy, de nagyon jók... volt valami komplett sztori is... itt van egy nagy sztori még :)) (a sufnituning is üt)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) #43960832


#43960832
törölt tag

Ez kész! Sírok... :C

(#3) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Van 1-2 elég morbid beszélgetés is benne. De a wc kefés se rossz. :DDD

A 2. a top! :C

[ Szerkesztve ]

(#4) PazsitZ válasza mephi666 (#1) üzenetére


PazsitZ
addikt

http://bash.hu/random itt nézd meg az 5.-et :DDD

- http://pazsitz.hu -

(#5) Eagle16


Eagle16
addikt

Másodikon kifeküdtem :DDD
De a többi is durva :D
Köszi :R

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#6) mephi666 válasza PazsitZ (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

hányadik a sorszáma? random linket tettél be :))

ez is jó:
"<+Opi_tanul> az élet kemény mint a farkam
<Hunger> es rovid is :D "

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) vPhis válasza mephi666 (#6) üzenetére


vPhis
aktív tag

ő egy viccet idézett :)
mellesleg ezek mind fent vannak a bash.hu-n

(#8) jorden06 válasza vPhis (#7) üzenetére


jorden06
senior tag

yepp. meg qdb-n

(#9) Devid_81


Devid_81
nagyúr

2.és 5. hatalmas! :DDD

...

(#10) Eastman válasza jorden06 (#8) üzenetére


Eastman
őstag

"Bolond: Múltkor 16 GB/s-el cseréltem adatot haverral :D
peti: :D
Bolond: ledobta az erkélyről a mienkre a 16gb-os pendriveot :D
peti: neeee :D "

:))

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#11) gamerkiller válasza Eastman (#10) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Háhááá xD Ez jó xD

Amúgy: Igen, a forrást linkeltem a végén :U

ROOOOTFLLL!!! Most találtam xD

koci: mentünk Mérára bulizni
koci: elkezdtünk apsintozni meg ilyenek, aztán a buli végén elindultam haza (alig 15-17 km)
koci: már gyalogoltam majdnem egy órája mikor látom hogy mögöttem jön egy kocsi szép lassan. mondom dőőzs stoppolok.
koci: kirakom a kezem, kocsi megáll, rendőrbácsi ott pislog benne
koci: nah gyönyörű zárása a bulinak
Gabi: :D
koci: azt mondja közúti ellenőrzés
Gabi: hahahahaha
koci: mondom gyalog vagyok mit akar ellenőrzni?
koci: nézek a cipőmre...mondom a nyomás rendben
koci: gyorsan felfogtam hogy mit mondtam...baszki ezek megbasznak mindjárt.
koci: a rendőr röhög
koci: hűű gec ezt bemákoltam
koci: aztán mondja hogy papirokat mutassak
koci: nah az se volt semmi hadművelet mire megtaláltam.
koci: kérdezi alkoholt fogyasztottam?
Gabi: te???? soha...
koci: nem birtam megszólalni a röhögéstől
koci: aztán a másik rendőr mondta neki hogy ez elég hülye kérdés volt ...
koci: azt mondja szálljak be
koci: beszállok nagynehezen
koci: mondom egy diákot kérek Fügedig
Gabi: hahahahahaha
koci: szakadnak a röhögéstől
koci: aztán közbe osztottam őket ezerrel
koci: mentünk 70-80 körül erre átment előttünk valami erre kb satufék...
koci: eee ájj má meg sanyikám...inkább gyaloglok...több esélyem van életbenmaradni mint ezen a szekéren...
koci: meg ilyen faszságokat végig
koci: de csak röhögtek
Gabi: :D
koci: meg hogy mit ittam...
koci: mondom még vagy 2 ilyen fékezős manőver és kiderül
Gabi: hahaha :D
koci: aztán anyumnak is volt egy lesápadt feje mikor két rendőr próbál kiszedni a rendőrkocsiból a ház előtt..

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#12) mephi666 válasza gamerkiller (#11) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez is jó... engem is kapcsoltak le rendőrök egyszer... szintén gyalog... asszem kb 2dl hubi, fél üveg vodka és néhány sör után... (ennyi a biztos... szerintem ha az út túloldalán sétáltak, onnan is megérezték a cefreszagot...) üres gyomorra ittam, elég szépen álltam a lábamon :) 2 fiatal rendőr volt... elkezdtem témázni én is, hogy egyik volt osztálytársam (csaj) is rendőrtisztire ment és milyen jó nő volt... kezdtem volna szaftosabb dolgokat mondani róla, mire haveromék gyorsan leállítottak, hogy inkább maradjak kussban, majd ők beszélnek... :) nem volt semmi gond végülis... diákigazolvánnyal igazoltam magam és békén hagytak minket :))

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#13) gamerkiller válasza mephi666 (#12) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Engem is igazoltattak már illuminated állapotban, kérték a személyit, mondom nekem az nincs.. Azt mondja mért nincs? Há mert Útlevelem van.. Az is jó.. Adja ide.. Rendben.. Cirka 2-3 perc keresés után mondom, nincs nálam.. Azt mondja a rendőr.. Ott van a kezében.. Megnézte, és további szép estét kívánt..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#14) Viktor77


Viktor77
titán

A másodikat már olvastam máshol is régebben.

(Ja, ok, nem a te beszélgetéseid. Nem szóltam, sorry.)

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#15) gamerkiller válasza Viktor77 (#14) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nahát üdvözlöm a moderátort köreinkben, aki még nem rúgott ki innét :B :R

Nem nem :) Ott a forrás a végén ;)

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#16) #64791808


#64791808
törölt tag

Az összeset olvastam már többször is, de ezek annyira örökzöldek, hogy sírva röhögök, akárhanyadjára olvasom el!

:R

(#17) hdman válasza mephi666 (#1) üzenetére


hdman
őstag

Árpis nagyon ott van, viszi a pálmát simán :)

Sopron city :)

(#18) gamerkiller válasza #64791808 (#16) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Igen. tényleg elég régiek már, de most jutott eszembe hogy én ezeket régen napokon keresztül olvastam :)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#19) mephi666 válasza gamerkiller (#13) üzenetére


mephi666
nagyúr

volt még egy érdekes eset... anno még amikor faluban laktam, polgárőr voltam... (ingyenes társadalmi munka, stb... évente 1szer volt egy bálunk, amikor a helyi boltok meg cégek ajándékcsomagokat adtak, amiket szétosztogattunk... de nem is ez volt a lényeg...) volt igazolványom is meg minden... egyszer itt a városban exemmel mászkáltunk reggel 3 felé... kb 8-10sör bennem volt... jól éreztem magam... :) a főtéren leültünk, beszélgettünk... jött 2 hülyegyerek, akik belénk kötöttek... voltak járókelők is, akik látták a jelenetet... nem akartam nekik menni, nehogy az jöjjön ki, hogy én kezdtem a balhét... elkezdtem anyázni a kölkökkel, mire az egyik lelécelt... másiknak is csak a pofája volt nagy... ex meg húzott, hogy menjünk... nem akart balhét... nagy nehezen arrébb húzott... elindultunk... kicsit hátra néztem, gyerek ül a padon, befékez mellé egy rendőrkocsi... rendőrcsaj vezet, 1rendőr elöl ül, 2 meg hátul... 2 ment a gyerekhez, egyik meg elindult felénk... jött, hogy: "jóestét! mi történt? igazolják magukat!" benyúltam a pénztárcámba, kihúztam a polgárőr igazolványom, és közben mondtam: "a hülyegyerekek odajöttek hozzánk, exembe is belekötöttek... "leqrvázták" meg nekem is beszólogattak... amúgy azt hiszem valamilyen szinten kollegák vagyunk" :) felvillantottam az igazolványt és azonnal barátibb lett a hangja és már azt kérdezte, hogy: "akartok feljelentést tenni?" :) nem akartunk és inkább leléceltünk...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20) gamerkiller válasza mephi666 (#19) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Hát ha most erre nem gond, nem írok sok mindent, mert nem igazán vagyok kibékülve ezzel a polgárőrség dologgal :)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#21) vwpolopg válasza gamerkiller (#11) üzenetére


vwpolopg
őstag

ááááááá ez mindent visz:D:D:D:D:D

(#22) Badman 4ever válasza gamerkiller (#11) üzenetére


Badman 4ever
őstag

:DDD Viszi a pálmát....

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#23) gamerkiller válasza Badman 4ever (#22) üzenetére


gamerkiller
senior tag

(#21)---|
. . . . . . |= Én ott röhögtem fel hangosan, hogy egy diákot Füredig:D
(#22)---|

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#24) mephi666


mephi666
nagyúr

ez jó:

"[Zita] hoh, reggel lol volt
[Zita] alltam a kozertben a penztarnal, elottem egy kozepkoru, normalis kinezetu forma
[Zita] egyik kezeben egy doboz tampon, a masikban 7decis vodka
[Zita] jelentosegteljesen leteszi a penztarosno ele
[Zita] az meg kicsit furan nez ra
[Zita] erre a faszi: "ilyenkor csak igy lehet elviselni"
[Zita] az egesz kozert rohogott :) "

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#25) gamerkiller válasza mephi666 (#24) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Kellett egy kis idő, de megvan xD

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#26) puttputt válasza gamerkiller (#25) üzenetére


puttputt
őstag

[CukiLOL] :C :U :DDD
(Egy nem túl közeli ismerősöm az illető..., szinte naponta szokott ilyeneket kitenni... (ilyeneknek kitenni); de mostantól elkezdem gyűjteni is ;] )

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#27) mephi666 válasza puttputt (#26) üzenetére


mephi666
nagyúr

wooo... és nem lesz zárlatos a képernyő az ilyen csöpögő kiírásoktól? :DD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#28) gamerkiller válasza puttputt (#26) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Hát én ezektől a kiírásoktól a falra tudnék mászni. Közel 1.000msn partnerem van, abból 150-200 mindig online, nap mint nap találkozok ilyen személyes üzenetekkel:)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#29) puttputt válasza gamerkiller (#28) üzenetére


puttputt
őstag

A legújabb [termés] /
Asszem aú., most szakcsizott a barátjával.
(ford.: Azt hiszem, amúgy, most szakított a barátjával...lehet számítani az "információ-áradatra")
Milyen jó, hogy úgy is tudomást szerzek róla, hogy amúgy nem akarok... :U -
"privacy policy?" :C -
Írnám is neki... "Sajcsi van!" (ford.: Sajnállak...) ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#30) gamerkiller válasza puttputt (#29) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Khmm.. :)

Khmm :) Ez szánalmas..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#31) #64791808 válasza puttputt (#29) üzenetére


#64791808
törölt tag

Barátjával? Talán barcsijával.

Napiszar.com-ot szoktál olvasni?

(#32) mephi666 válasza puttputt (#29) üzenetére


mephi666
nagyúr

írd neki, hogy: "jercsi szopcsi kukcsi, köszcsi" ;)

...rosszul vagyok az ilyenektől... :( alig lehet kibogarászni, hogy mit is akarnak mondani... hogyha meg tesznek rá még egy lapáttal azzal, hogy mindenféle ASCII karaktert is beletesznek meg kis és nagybetűket kevernek, akkor aztán tényleg kész...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#33) puttputt válasza #64791808 (#31) üzenetére


puttputt
őstag

Sajnos, nem olvasom ama orgánumot, de lehet, hogy a végén rákapok :C
("Ass of the day" "LOL" ;] )

mephi: Köszönöm a "varázsszót/mondatot"! :DDD
(Amúgy, nem "bizti'", hogy megérné... hiszen minden nap legalább 5 képet pakol fel magáról - s természetesen a barátját is közszemlére teszi.../tette. Szerintem, ez is "lehet" az oka a "harinak"-"szopcsi" :DD .)
Amúgy, a csajszi "PH-s ismeretség". Meghirdettem egy telefon-tartozékot valamikor, láttam, hogy keresett, pontosan ilyet, s környékbeli is. Írtam neki MSN-re, PH-ra..., ő meg értetlenkedett kissé: "Én nem is tettem fel hirdetést..." Aztán linkeltem... Lehet, azt hitte, ez valami ócska csajozós duma (elég tré lenne-mindenesetre hírértékkel bírna: "Műszaki cikk-apróhirdetés böngészés alatt lobbant lángra a szerelem" :D ) - aztán, meg küldte a "pusszancsos-szívecskés" hozzászólásokat :F :U ... úgyhogy megtartottam az accountot a sikertelenség ellenére is, legalább szórakoztat kicsit :)

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#34) #64791808 válasza puttputt (#33) üzenetére


#64791808
törölt tag

Vagy a harcsinak az vót az oka, hogy be vót baszcsizva - a'la Kiss Ádám :D

Ami érdekes, hogy két nagy büdös pofon után ezek a libák is egyből megtanulnak magyarul...

(#35) puttputt


puttputt
őstag

Hmm... akkor [Ezt] vehetjük célzásnak? :U :N
("Csak"...; akkor nekem miért kell látnom?) Annyira nem lehet "fonti" ;)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#36) puttputt válasza puttputt (#35) üzenetére


puttputt
őstag

Kicsit pörgetem a topikot... :)
[Újabb gyöngyszem], "tőle"... *MSN nyilvános megjegyzések-mező
No comment :))

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#37) vwpolopg válasza puttputt (#36) üzenetére


vwpolopg
őstag

te jó ég..... ez durva....

(#38) gamerkiller válasza puttputt (#36) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Jessus.. Én is most falcsiztam.. csak nem pizzát... :O

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#39) Thunderzolee

Huhh, ez a topic... :C

El is mentettem. :R

"koci: mondom egy diákot kérek Fügedig" :DD

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#40) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

durva:D:D:DD:))

(#41) gamerkiller válasza Thunderzolee (#39) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Azon nagyot szakadtam :D

Hát homokos az ilyen?

Ez se rossz:D

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#42) Nimrod


Nimrod
addikt

Az utolsó (10) velem is majdnem megesett. Valamiért sokkal hamarabb kapcsol a lámpa időnként, én meg még éppen dolgom közben voltam. Persze integettem én is, de csak nem akart világosság lenni. Majdnem ki kellett sétálni a retyóból, hogy bekapcsoljon az a vacak és végezhessek dolgommal. :DDD
De lassan már majdnem mindenki megtapasztalta ezt az örömöt, szóval tényleg csak egy kandi kamera kéne. ;]

(#43) gamerkiller válasza Nimrod (#42) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Az baráti lehetett..^^ Nem tudom minek szerelik fel a wc-ket ilyen mozgáskapcsolóval, nagyon idegesítő tud lenni.. Jó, bár ahogy a magyarságot ismerem, ha nem ez lenne, folyamatosan égne.

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#44) Tom5


Tom5
addikt

Második nekem nagyon bejött. ;]

(#45) gamerkiller válasza Tom5 (#44) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Mármint miben a második?:)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#46) puttputt


puttputt
őstag

[MAI] -- Bahh... TOP10-es, az tuti! :D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#47) vwpolopg válasza puttputt (#46) üzenetére


vwpolopg
őstag

Ez a kisbetű-nagybetű variálás annyira irritáló, hogy az leírhatatlan... miért nem tud az ilyen rendesen írni?.... meg ez a kommit, köcce, chok... mennyi agya van ennek?:DDD

[ Szerkesztve ]

(#48) Nimrod válasza vwpolopg (#47) üzenetére


Nimrod
addikt

Az a szép, hogy a chok úgy is érthető, hogy fulladj meg. :))

(#49) vwpolopg válasza Nimrod (#48) üzenetére


vwpolopg
őstag

Persze, hogy érthető, de miért nem lehet leírni rendesen? rövidebb talán? nem. Menő így hunglish nyelven vagy mi? amcsi nem is lenne vele bajcsim, hogycsi csakcsi eztcsi használná..... és az ilyen nyilván a való életben is így kommunikál ami több mint idegesítő! Vagy Te máshogy látod? :)

[ Szerkesztve ]

(#50) puttputt válasza vwpolopg (#49) üzenetére


puttputt
őstag

Véletlen, a Pláza környékén jártam tegnap... kihallottam két, hasonló kaliberű lányzó beszélgetéséből ezt a bizonyos "hunglish-t"... szerintem, rajtuk kívül nem sokan értették..., de nem is nagyon akarták :P

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.