Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

:C

(#2) vwpolopg válasza gamek!ller (#1) üzenetére


vwpolopg
őstag

Jóóó lesz ez:) Szelepfedél polír, vagy legalább tisztítás szerepel a tervek közt?:) Sokat dobna az optikán:)

Szerk.: Meg kell egy váltószoknyacsere:D A donorban szép?

Szerk2, #3: Éééértem:)

[ Szerkesztve ]

(#3) gamek!ller válasza vwpolopg (#2) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Simán takarítható, össze van fogdosva olajos kézzel de amúgy szép.. :)

(#4) gamek!ller válasza vwpolopg (#2) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Lejárt az időlimit, utána vettem észre, hogy szerkesztetted. A váltószoknya a donorban tökéletes, egy apró lyuk sincs rajta. Majd egy bejegyzésbe megy bele az egész műszerfal csere, szőnyegcsere gyárira, váltószoknya, stb.. :)

(#5) darál0w


darál0w
Jómunkásember

lassan, de összeáll. :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6) gamek!ller válasza darál0w (#5) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Így van :)

(#7) adyz. válasza gamek!ller (#4) üzenetére


adyz.
aktív tag

a műszerfal szép mutatvány lesz, készülj fel rá lelkiekben :D

(#8) gamek!ller válasza adyz. (#7) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nem a műszer egységet cserélem ki, csak a körülötte lévő borítást.

(#9) adyz. válasza gamek!ller (#8) üzenetére


adyz.
aktív tag

jha, úgy könnyű :DDD
bár azért lesz vele meló :DDD

(#10) gamek!ller válasza adyz. (#9) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Jah, 8 darab csavar.. :D

(#11) No-kia


No-kia
őstag

te pici váltód van, tetszik

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#12) gamek!ller válasza No-kia (#11) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Azt szeretem benne, hogy kis úton is jár.

(#13) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

(#14) Vladi


Vladi
nagyúr

Jóvan, alakul már! :C

Eddig pénzben hogy állsz? A végén a donort hirdesd meg 80k-ért alkatrésznek. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#15) gamek!ller válasza Vladi (#14) üzenetére


gamek!ller
senior tag

260 volt az autó, 80 a donor, 40 az alkatrész, 17 az új akksi, 78.000 az átíratás. Nem alkatrésznek hírdetem meg, hanem ismerősök szétkapják darabokban. Ha minden igaz akkor Nokia-nak kell a lökös, nekem kell a hátsó lökös, másik ismerősnek kell az első ülések, az ajtókárpit, a motorháztető. Másik havernak kell a katalizátor. Innen logoutról egy srácnak kell a központi zár vezérlő egység. A kapcsolók és az ablakok is elkeltek már. Így többet kapok érte mintha eladnám egyben.

Én amint mind a két autó nálam lesz pakolom át a műszerfalat, a gyári FORD emblémás szövetszőnyeg szettet, a váltógombot és a szoknyát, a motorháztető fedél tartó az enyémen törött volt, ezen tökéletes és már át is van rakva. A felnik és a gumi 2-3 hét múlva átmegy, 70%-osak a téli gumik a donorautón. A hátsó lengéscsillapítók következő fizetéskor mennek át.

[ Szerkesztve ]

(#16) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Szétkaptuk a donort, mint hülyegyerek a lego-t. Az utastért szinte már csupasz.. Pedig csak 3-an csináltuk.. :) [link] Így kezdődött.. [link] [link] Itt már beleztük egy Mondeo klubbos fórumtárssal. [link]

A jelenlegi állapotról nem tudtam csinálni képet mert korom sötétben fejeztük be, de el tudom mondani, hogy az elejét szinte teljesen lebontottuk, csak a hátsó ülés van bent, műszerek, egész műszerfal kivéve.. :)

[ Szerkesztve ]

(#17) vwpolopg válasza gamek!ller (#16) üzenetére


vwpolopg
őstag

Valami új fejlemény, bontási fotó stb?

(#18) Klemens válasza vwpolopg (#17) üzenetére


Klemens
őstag

Kapott ma téligumit. :D

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#19) gamek!ller válasza vwpolopg (#17) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Megtettem már 1.000km-ert az új motorral, a donor majdnem darabokban, a műszerfal átépítve, váltószoknya cserélve, az "új" gumik és felnik vannak fent, volt olajcsere, stb.. :) Holnap talán összedobok egy részt fotókkal :)

(#20) GLaca8911


GLaca8911
csendes tag

A donor nagyon darabokban van, a motortérben már csak a vezetékek vannak, víz valamint klíma hűtő kiszedve, klímakompresszor kikapva, csövek kikapva. Utastérben a komplett műszefal borítás a tegnap este folyamán ki lett kapva. Van még mit kiszedni;))

[link]

tegnap reggel még így nézett ki:) azóta sokat változott;)

(aki nem ismer gamek!ller bátya vagyok)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.