Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nefas


Nefas
csendes tag

Egy kis elírás történt a Főcímben Galxy :D

(#2) b4zsi-


b4zsi-
őstag

A defy+ ban van ekkora akksi...

(#3) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

kíváncsi vagyok, hogy hogy fog szerepelni a mindennapokban

teszt mikor lesz előre láthatólag?

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#4) atike


atike
nagyúr

Kezdhetek gyűjteni... :D

Jövő év végére lesz is annyi pénzem, hogy meg fogjam tudni venni majd annyiért mint amennyibe akkor fog kerülni... :DDD

(#5) FragMaster


FragMaster
addikt

5 megapixeles a fő kamera, nem 8.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#6) banhammer


banhammer
veterán

Talán idővel csökken az ára.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#7) UnlimitedN20


UnlimitedN20
tag

Ez a 2. hír amiben 8 Mpx-el szerepel. KÖNYÖRGÖM... 5 ... ÖT megapixeles a Galaxy Nexus kamerája. :W

█║▌│█│║▌║││█║▌║▌║

(#8) Rav3n02 válasza UnlimitedN20 (#7) üzenetére


Rav3n02
senior tag

:)

Egyébként egy ilyen telefon esetében érdekes választás egy 5mp hátlapi és 1,3mp-es előlapi modul :F

(#9) hallerlaller


hallerlaller
addikt

a tervezettnél?? dehát először október, majd november eleje végül november közepe volt a tervezett, így is sokat késik. :O

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#10) UnlimitedN20 válasza Rav3n02 (#8) üzenetére


UnlimitedN20
tag

Talán a sokat hirdetett "zero shutter lag" miatt döntöttek 5 Mpx el mellet, mármint, hogy kevesebb pixellel könnyebb dolgozni. Vagynemtudom. :)

█║▌│█│║▌║││█║▌║▌║

(#11) Rav3n02 válasza UnlimitedN20 (#10) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Végülis nem baj, már két napja majdnem minden hsz-be beleírom, hogy gyak. a mai napig nem tudnak jobbat nyújtani a K850i-nél, szóval én nem vagyok egy nagy MP b***i, de azért az előlapi 1,3mp még nekem is meglepő :)

Fancy-boy : Na igen az N82 volt talán legjobb kamerás mobilom, de a K850i egy hangyányival erősebb nála, de tény, hogy gyakorlatilag ez a két telefon a top :U

[ Szerkesztve ]

(#12) Fancy-boy válasza Rav3n02 (#11) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Vagy írhattuk volna az N82-őt is.

Mondjuk az N8 kivétel. :))

(#13) hallerlaller válasza Rav3n02 (#11) üzenetére


hallerlaller
addikt

nem az 1,3 mp a meglepő, hiszen az galaxy s2-ben 2mp a másodlagos, hanem hogy ezzel a 1,3mp-vel tud HD videóhívást. s2 ha jól tudom nem tud ilyet.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#14) DemonDani válasza Rav3n02 (#11) üzenetére


DemonDani
addikt

mi a meglepő az előlapi 1,3ban?

(#13) hallerlaller
így-így, ez az első ilyen előlapi kamera (mm HD)

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#15) Rav3n02 válasza DemonDani (#14) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Valószínűleg nekem az, hogy le vagyok ragadva mondjuk egy LGL600v-nél, meg hogy még nem láttam olyan 1,3-as kamerát ami nem agyonmosott fotókat készített volna. Ok, tudom videóról beszélünk főként, de nagyon sokan arra használják az előlapi kamerát, hogy fotót is készítsenek vele, plusz másik oldal, hogy általában az előlapi kamerát a szoftver is fogja, ha fotózásról van szó :(

(#16) hallerlaller válasza DemonDani (#14) üzenetére


hallerlaller
addikt

egy másodperccel maradtál le :DDD

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#17) Moleman


Moleman
addikt

De miért PenTile...? Nem tűnt fel ott senkinek, milyen ronda a Galaxy S képe? Ezen a nagyobb felbontás se segít.

(#18) Retekegér válasza b4zsi- (#2) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Ami dicséretes, de itt nagyobb kijelzővel és 2 magos procival kell megbirkóznia.

<< Heimdal >>

(#19) stbtamas válasza b4zsi- (#2) üzenetére


stbtamas
aktív tag

Hát igen.. A defi+ tart is elég jól, de kérdéses, hogy egy 2 magos telefonba és ekkora kijelző mellett mit tud ez nyújtani.. A Defit is le lehet meríteni simán egy nap alatt, akkor ez kibírja vajon a 8 órát egyáltalán ha használja az ember? Kíváncsian várom a tesztet..
További hatalmas negatív pont, hogy nem lehet bővíteni a memóriát.. Ennyi pénzért hosszútávon nem jó dolog.

ZTE F101, Samsung Galaxy Mini S5570 GT -> Motorola Atrix -> Lenovo P780 -> Meizu MX4 > Oneplus 3 > iPhone 6/6s/7Plus/X > Blackberry KeyOne Black > Nokia 7.1 > Oneplus 6T > Pixel 4 XL 128GB Just Black > Samsung Galaxy S21 > Motorola Edge 20 Pro > Pixel 6 Pro > Nokia X30 5G > Samsung Galaxy S23 Ultra

(#20) hallerlaller válasza stbtamas (#19) üzenetére


hallerlaller
addikt

és fm rádió se lesz benne. :DDD sőt kikapcsolva sem fog ébreszteni.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#21) stilo18


stilo18
addikt

Gyengebb telefon, mint a Note?

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#22) BoB válasza stbtamas (#19) üzenetére


BoB
veterán

"akkor ez kibírja vajon a 8 órát egyáltalán ha használja az ember? "

Akksi mennyit bír? Kb mint az SGS II.

"When we first reviewed the Galaxy Nexus we reported that its 1750 mAh battery lasted us around 14 hours on a single charge with pretty heavy usage. That involved a decent amount of browsing over Wifi and HSPA+, music playback, a little video streaming, voice calls and shooting test photos and video footage for our review. That's not at all bad, and more or less mirrored what we got out of the international Galaxy S II when we reviewed it back in June."

http://www.androidcentral.com/samsung-galaxy-nexus-battery-life-some-updated-impressions

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#23) stbtamas válasza BoB (#22) üzenetére


stbtamas
aktív tag

Azért tegyük hozzá, hogy a gyártók nem kevéssel szoktak többet mondani a valós értéknél..
Na de ne ítéljük el előre.. várjuk meg a tesztet :)

ZTE F101, Samsung Galaxy Mini S5570 GT -> Motorola Atrix -> Lenovo P780 -> Meizu MX4 > Oneplus 3 > iPhone 6/6s/7Plus/X > Blackberry KeyOne Black > Nokia 7.1 > Oneplus 6T > Pixel 4 XL 128GB Just Black > Samsung Galaxy S21 > Motorola Edge 20 Pro > Pixel 6 Pro > Nokia X30 5G > Samsung Galaxy S23 Ultra

(#24) gybazsi válasza Fancy-boy (#12) üzenetére


gybazsi
senior tag

Vagy még talán a Samsung Innow8. Biztosra nem tudom mondani, de a MA-s tesztképek alapján az egyik legjobb kamerájú mobil.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#25) BoB válasza stbtamas (#23) üzenetére


BoB
veterán

Te miről beszélsz? Ha megnézted volna a linket, ez teszt, és nem gyártói közlés. Vagy nem tudsz angolul?

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#26) Remus389 válasza Rav3n02 (#11) üzenetére


Remus389
veterán

lol mintha az iPhone 4 S es a Nokia n8 nem is letezne.

multkor lecsekkoltam az emlitett keszulekek tesztfotoit, koze sincs a maiakhoz

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#27) ibenny válasza Moleman (#17) üzenetére


ibenny
senior tag

Oo..nem tunt meg fel neked, hogy mennyire nem ronda a Galaxy S kepe? Egyaltalan nem rossz a kijelzoje! Tudom, olyanom is volt, ha kerhetem, a butasagot ne terjesszuk mar.

(#28) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Sokkal jobban aggaszt a pentilenal a szoftveres gombok lete. AMOLED sajnos hajlamos elfaradni ha sokaig ugyanazt a kepet mutatja, hasonloa a regi CRT-k beegesehez. Raadasul pont a kekes arnyalatok :F

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#29) Moleman válasza ibenny (#27) üzenetére


Moleman
addikt

Minden egyes boltlátogatáskor adok neki egy esélyt, de én nem tudnám elviselni azt a textúrát, ami mindenhol ott van a pentile matrix miatt (erős mínuszos a szemem, közelre túl jól látok :D).

(#30) elemke


elemke
tag

Na akkor làssuk a leg jobbakat a teljesség igénye nélkül : Sharp gx30i, innov 8, nokia n8,n86 8mpx, SE k750,k850 c905.... ezek voltak SZàMOMRA a leg jobbak aztàn meg kinek mi.... mondjuk egyszer az innov 8-al csinàltam olyan képet hogy attol hasra estem sok 100 * os nagyitàsnàl is....

[ Szerkesztve ]

(#31) decoati válasza Moleman (#29) üzenetére


decoati
aktív tag

voodoo screen tuning dev + valami normális betűtípus, és nincs azzal semmi baj

család, gyerek, lakáshitel, közepesen szar munka vidéken

(#32) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

Sziasztok. Szerintetek hogyan szuperál majd a galaxy nexus egy galaxy s2 ellen?
GPU ügyileg úgy hallottam az S2 jóval erősebb, de a nexus os-e azonnal frissíthető :U

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#33) stbtamas válasza TheDragon007 (#32) üzenetére


stbtamas
aktív tag

Azért tegyük hozzá, hogy a Nexus és a Samsung képernyő mérete és felbontása elég messze állnak egymástól.. ezért lehet a nexusnak alacsonyabbak az értékei..

ZTE F101, Samsung Galaxy Mini S5570 GT -> Motorola Atrix -> Lenovo P780 -> Meizu MX4 > Oneplus 3 > iPhone 6/6s/7Plus/X > Blackberry KeyOne Black > Nokia 7.1 > Oneplus 6T > Pixel 4 XL 128GB Just Black > Samsung Galaxy S21 > Motorola Edge 20 Pro > Pixel 6 Pro > Nokia X30 5G > Samsung Galaxy S23 Ultra

(#34) TheDragon007 válasza stbtamas (#33) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Köszi, egyelőre megrendeltem a nexust.

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#35) Cathulhu válasza stbtamas (#33) üzenetére


Cathulhu
addikt

Itt nem az ertekekrol van szo, mivel rendes osszehasonlitas addig ugysem lehet, mig S2-n nincs ICS. Itt arrol van szo, hogy egy regi GPU-t hasznaltak fel (ugyanazt mint ami az S-ben volt) igaz magasabb orajelen. De azt az orajeltobbletet meg a magasabb felbontas fel is fogja emeszteni. Egyszeruen egy modernebb GPU kellett volna, ami eleg hulyen hangzik, mert az S is alig 1 eves, de sajnos ilyen idoket elunk, tavaly ilyenkor meg a tegra2 volt az alom, fel eve meg mar mindenki legyintett ra.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#36) Ricardo válasza Rav3n02 (#15) üzenetére


Ricardo
félisten

" de nagyon sokan arra használják az előlapi kamerát, hogy fotót is készítsenek vele"

Azoknak úgy kell. Valóban kevés az 1,3, de nincs olyan telefon amelyiknek jobb lenne az előlapi kamerája, mint ami "fő" kameraként hátul vigyorog. Így az elsőt használni fotózásra mindenképpen rossz választás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.