Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29) BandiHUN válasza Fritz Teufel (#28) üzenetére


BandiHUN
veterán

Pont ezért írtam "árnyaltan",mert nem az import noname-re gondoltam,hanem olyanokra,ami itthon boltban is kapható,pl.MyAudio,stb...konkrétan nekem pl. MyAudio Series7 708AG-m van már több,mint fél éve,3évre kiterjesztett leejtésre is érvényes garral volt 50 szállítással...és benne a 3G,az akkor még átlagon felüli 1024x800 IPS gyönyörű kijelzővel...ja,hardvergomb is van rajta :DDD
Home,hangerő,JB alá több nem is kell.Remek akksi,szépen összepakolva,igaz nem full fém,de majdnem teljesen fémmel védett hátlap...ez utóbbin olyan bevonat,hogy hiába teszem le bárhová,karcmentes még mindig.Jaés arany BARNA! :DDD nem festve,anyagában...

LG igazából "divatilag" nem rúg labdába,a Sony meg diszkrétebb valami,nekem is az a mobilom...használom,dizájnos,jól bírja,a legtöbben ezértis szeretik.Szolíd és tudja amit kell.Remek hang,remek kijelző,bírós akksi.2mikrofonos zajszűrés,zajos helyen melózok,működik!Kocsmában dettó :DDD A Samsung céges telómmal meg ki kell menni telefonálni mindig,mert nem hallanak a zajtól... :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.