Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) balazs1022


balazs1022
őstag

Magyarul semmi köze az s3-hoz..

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#2) ghost364 válasza balazs1022 (#1) üzenetére


ghost364
senior tag

Pont úgy... Én valahogy nem értem a létjogosultságát :F

(#3) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Kifogytak a nevekből? :U

(#4) Ornagy


Ornagy
tag

:C GZ Samu! Mekkora újdonságot mutattál :Y

A győztesek nem várnak a lehetőségre, hanem megteremtik azt!

(#5) mrlujoak


mrlujoak
veterán

"...a két generációval korábbi S-szériás csúcsmodelljének karcsúbb tudású változatát."

Galaxy S3 Slim.

Na ezt így ebben a kontextusban sem láttam még. A Slim, mint kevesebb tudás?! Eleddig a Slim a fizikailag, "kevesebb", vékonyabb, keskenyebb, karcsúbb jellemzője volt. Lehet nem éltem még eleget, vagy a Samsung már megint "újat mutat"?!

...még több elektronikai hulladék, a'la Samsung. Grat!

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#6) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Pedig nem lenne ez rossz itthon se..mondjuk az Ace3 helyett/mellett... :DD

B.Cs.

(#7) #65577472


#65577472
törölt tag

Ez így nagyon karcsú lett sajnos, de akkor a Slim elnevezés gondolom erre utal ;]

(#8) Jimmy66


Jimmy66
senior tag

Jól indul a hét!

(#9) Peterson_


Peterson_
addikt

"Brazilíában piacra dobott készülék"
-Akkor kár is törpölni az értelmén, minket szerintem megkímélnek vele.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#10) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ez igy nagyon "karcsu"! ;]
Amugy tenyleg gaz S3 neven adni. Lehetne Trend Minus mondjuk.

szerk.: Latom mar lelottek a poent, bocsanat.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11) satz18


satz18
őstag

"Egyedüli pozitív változás az Android 4.2 Jelly Bean operációs rendszer"

Az SIII már 4.3-nál tart...

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#12) kbyte1024 válasza Jimmy66 (#8) üzenetére


kbyte1024
addikt

Bizony:) Kezdődik:D

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#13) xperiasigi


xperiasigi
őstag

csak reklaam miatt ez a neve..igy konnyebb eladni..

Iphone 6s

(#14) FragMaster válasza Peterson_ (#9) üzenetére


FragMaster
addikt

+1
Egyeseknek itt nem tudom miért fáj a dolog.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#15) Csapoati válasza FragMaster (#14) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Igazabol az S3 nev miatt gaz, mert semmi koze hozza.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#16) vicze


vicze
félisten

A benne lévő SoC-ról van valami infó?
Marvell vagy Broadcom?

(#17) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Napi Samsung! :D

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#18) mrlujoak


mrlujoak
veterán

...és a cikkben az illusztráció sem okés...

Hiszen van - nem is kevés - különbség a qHD és a QHD között. Ebben a modellben qHD-s kijelzőt kap a vásárló. :U

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#19) PetX


PetX
aktív tag

<Költői kérdés>
A kis(sebb) kijelzős igényt miért fordítják még mindig úgy a gyártók, hogy a júzernek egy kis kijelzős szar kell?</Költői kérdés>

Minek iszol és vezetsz, ha szívhatsz és repülhetsz!?

(#20) halkow


halkow
őstag

egy igazi rókabőr ,braziloknak lehet fel se tünik hogy ez egy gyengébb variáció

Alcatel onetouch idol2s the king

(#21) bitblueduck


bitblueduck
senior tag

Egy kicsit megerőltethetnék magukat a gyártók, hogy ne másfél éves androidra építve adjanak ki új telefonokat, ami már a megjelenés napján - kis túlzással - elavult.

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#22) Peterson_ válasza halkow (#20) üzenetére


Peterson_
addikt

Kétlem, hogy Brazíliában a népesség túlnyomó része értelmi fogyatékos lenne.
Attól, hogy abba a régióba szánják, szvsz ott is az n+1 kategóriát fogja gyarapítani

dokee78:

-ez nekem is megfordult a fejeben, szerintem ennek a terjedelmét is lenyomná, még felsorolásban is :DDD

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#23) dokee78


dokee78
félisten

Minek ez?
Nem elég még a 10 féle Galaxyból?
Valaki összeszámolta már mennyi Galaxyt adtak ki eddig? ;]

(#24) vicze válasza mrlujoak (#18) üzenetére


vicze
félisten

Ez a Samsung hivatalos promókép, náluk reklamálj. :)

(#25) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

A ram 512 benne?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#26) moleculez


moleculez
veterán

Szerintem ezek szolgáltatói telónak készülnek, csak aztán ki is adják, ha már legyartották.
aztán hogy miértbpont S széria...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#27) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

4.2 mióta számít pozitívumnak? :U :D

All→M8

(#28) mrlujoak válasza vicze (#24) üzenetére


mrlujoak
veterán

Gondolom, volt már másik Samsungos bélyegképnél ilyen baki...

Ellenben ha kicsit is figyel a szerkesztő, felülbírálhatná a képet, és nem adja a cikkhez.
...tulajdonképpen semmi olyan infót nem tartalmaz, amit csak róla tudna meg az olvasó. Téves infót viszont igen. Ami meg félrevezethet olvasót...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#29) fatal`


fatal`
titán

Hírtelen azt hittem QHD a kijelző :D Marketing fail.. Jó lesz az qHD-nak is.

(#30) iMaverick válasza mrlujoak (#18) üzenetére


iMaverick
addikt

Nekem egy kínai dual-sim-es telóm van, 4.5"-os IPS kijelzővel, szintén qHD felbontással és semmi gondja... Erre a méretre szerintem felesleges is egy HD felbontás...

(#21) bitblueduck: erre a 4.2-es dologra... A fentebb említett kínai csodákra a SOC gyártó (MediaTek) nem csinálta meg a mai napig a 4.3-as, 4.4-es drivereket, így 4.2-ön megállt az élet... Még a most kiadott 8 magos telókat is 4.2-vel dobják ki...

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#31) vicze válasza mrlujoak (#28) üzenetére


vicze
félisten

Most ezt komolyan gondolod, az utóbbi idők "hírminőségét" nézve? :U

(#32) dokee78 válasza Peterson_ (#22) üzenetére


dokee78
félisten

GSMarena 211 találatot adott a Galaxyra.

(#33) mrlujoak válasza iMaverick (#30) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nem is ez a baj.
A telefon, és az általad említett modell qHD azaz a "q" kicsi. Ez a HD-tól "egyel" gyengébb rendszeresített felbontást jelenti. Pixelekben: 960 x 540 pixel
Míg a képen rosszul nagy "Q" azaz QHD szerepel, ami még a HD, de a full HD felbontásnál is nagyobb.
Pixelekben: 2560 x 1440 pixel.

qHD 518.400 pixel
QHD 3.686.400

HD 1920*1080= 2.073.600pixel
qHD

(#31) vicze1:

Jólvanna, reménykedni azért még csak szabad... ;) Vágyom egy utópiára... :DDD

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#34) BenHans válasza dokee78 (#23) üzenetére


BenHans
addikt

Megpróbáltam... :D

Brazíliába jó lesz, de remélem azért nem ezt fogják reklámozni a VB-n. :N

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#35) mrlujoak válasza mrlujoak (#33) üzenetére


mrlujoak
veterán

...kifutottam a szerkből:

qHD 518.400 pixel durván fél megapixel
QHD 3.686.400 pixel durván 3,6 megapixel
fullHD 1920*1080= 2.073.600pixel durván 2 megapixel
HD 1280*720= 921.600 pixel durván 1 megapixel

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#36) joey04


joey04
titán

az ilyet nem engedném kiadni. nem azért mert fölösleges, hanem mert megtévesztő. Jöjjön ki teljesen más néven, de ne S3 legyen.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#37) pengwin


pengwin
addikt

4.2-es Android, 1,2GHz-es négy mag=akár MT6589 is lehetne... ;]

Üdv, pengwin

(#38) z0d1AK válasza mrlujoak (#18) üzenetére


z0d1AK
veterán

Szerinted érdekli ez a Samsungot? Ők a hasonló marketing gépen odaírják gond nélkül, hogy 6 Gb RAM, ami nagyon jónak tűnik, a hozzá nem értőnek, pedig ugye csak 768 MB ez mindösszesen.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#39) #06658560 válasza Csapoati (#15) üzenetére


#06658560
törölt tag

Szerintem pusztán mindenki rosszul értelmezi a Samu nevezékrendszerét. A jelek szerint az Sx pusztán a termék x-edik generációját jelöli, nem konkrét modellt.

(#40) Peterson_ válasza #06658560 (#39) üzenetére


Peterson_
addikt

Erről jó lenne valami hivatalos megerősítés.
Nehogy dobjak nekik egy levelet, lassan már úgyis napi szinten teszem ezt :))

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#41) z0d1AK válasza Peterson_ (#40) üzenetére


z0d1AK
veterán

Az S széria alapjában véve a prémium, felsőkategóriát jelölné. Ez esetben persze erről szó nincs.
Ez a telefon a Galaxy Win Pro átnevezett verziója. Valószínűleg szimplán azért lett ez a neve Brazíliban, mert úgy gondolta a Samsung, hogy így többet el lehet adni vele, az S-sorozat már be van járatva marketing téren, míg a Win egyáltalán nem.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#42) tjb007 válasza vicze (#16) üzenetére


tjb007
nagyúr

Marvell PXA1088

(#43) Peterson_ válasza z0d1AK (#41) üzenetére


Peterson_
addikt

Logikus lépés, ugyanakkor kissé gusztustalan-bár ilyen a marketing világában nincs-.
Szerintem kissé kétélű kard, mert azon törekvésükben, hogy ezeket a modelleket jobban eladhatóvá tegyék, egyidőben szépen húzzák lefelé a valódi S sorozatot, mármint ami a közvéleményt illeti.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#44) z0d1AK válasza Peterson_ (#43) üzenetére


z0d1AK
veterán

Lehet lentebb húzni? A legnagyobb közvetlen riválisok jellemzően fémből, vagy üvegből készülnek (iPhone 5S, Xperia Z2, HTC One), mégis műanyagból készülnek a Galaxy S modellek. Igaz, az LG G2, a BlackBerry Z10, vagy éppen a Nexus 5 esetében alig nyöszörgött a közvélemény, hogy miért műanyag.

Lényeg a lényeg, hogy szidták a műanyag miatt az S3-at, az S4-et és most az S5-öt is, most megy a duzzogás, hogy hát semmi újítás nincs benne (valószínűleg ők nem hallattok a cseppálló kivitelről, az ujjlenyomat olvasóról, a pulzusmérőről, plusz a többiről), mégis valószínűleg köröket ver majd a Galaxy S5 az Xperia Z2 és LG G3 értékesítésekre is, ahogy tette a Galaxy S4 a tavalyi csúcsmodellekkel.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#45) pulcsi


pulcsi
tag

Na azt majd jön az S3Gym edzéshez, S3Road utazáshoz, S3Home..., de minek S3om nem is hasonlítanak belülről igaz a külső számít.

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#46) Paul119 válasza z0d1AK (#44) üzenetére


Paul119
addikt

Egy műanyag telefontól kaptam csak agyvérzést az pedig az L9 szörnyen szarul volt össze.. Nem is tudom ragasztva? úgy nyekergett az egész telefon hogy az hihetetlen :(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#47) mrlujoak válasza z0d1AK (#38) üzenetére


mrlujoak
veterán

Szerintem? Nem.

Kár, hogy a cikkírót sem... Én azért felelős szerkesztőként nem tennék bele ilyet. De ez én vagyok.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#48) z0d1AK válasza mrlujoak (#47) üzenetére


z0d1AK
veterán

Igen, érdekes ebből a szempontból, hogy ez most félrevezetés, vagy baki, vagy minek tekinthető. Mivel nem ez az első ilyen HIVATALOS Samsung marketing kép, amit láton QHD megjelöléssel, illetve mint említettem, a 6 Gb-tel is elvannak, így én biztosra veszem, hogy arra mennek rá, hogy ezzel tüntessék fel jobb képességűnek a telefont azok szemében, akik nem naprakészek a témában. Persze kérdés ennek a sikere is, nem azért, mert mi fogjuk a fejünket, hogy hülyeséget írnak, hanem azért, mert a felhasználól döntő többsége nincs képben, nem tudja, hogy mi az a qHD, mi a QHD, nem is tudja a különbséget.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#49) mrlujoak válasza z0d1AK (#48) üzenetére


mrlujoak
veterán

Egy Nők Lapjában, vagy Blikkben elmegy, mert a kutyát nem érdekli. Ellenben ez szakmai lap/fórum.

Itt azért illene figyelni.

Egyébként - mint már írtam - nem az első eset. Volt már másik Samsung teszt, ahol a kis bélyegképen is qHD helyett QHD volt.
Akkor - talán Legendd - írta, sajtókép. Sajnálatos.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#50) z0d1AK válasza mrlujoak (#49) üzenetére


z0d1AK
veterán

De itt is az a helyzet, hogy ez nem Andante és a Mobilaréna által elkövetett baki, a Samsung használja ezt direkt sajtóképként, ott van a weboldalán a Galaxy S3 Slim adatlapján, tehát úgymond nem gond ebből a szempontból a használhata, csak a Samsungot minősíti.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.