Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atike


atike
nagyúr

Az komoly. Bár nem tudom a valós használata mennyire is lesz életszerű vagy éppen szükséges. PiP :D ... Durva, na. Izomból viszi, megvan hozzá mindene... :)

Szerk:
#2: olvasol valamit és megy egy film? komolyan? az aztán a multitask... :) én bevallom vagy olvasok, vagy filmezek, de nem nagyon szoktam egyszerre csinálni a kettőt... :)

[ Szerkesztve ]

(#2) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Ez egy nagyon hasznos dolog, és kb minden új telóra elérhető kéne hogy legyen.
Méret, felbontás és vas megvan hozzá.

Nyáron használtam egy xoomot, annak volt egy olyan romja, ami képes volt erre, ott elég hasznos tudott lenni ez a funkció (pl: olvasol vmit, közben megy egy film, otthon a gép is így szokott menni).

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#3) margithid


margithid
veterán

Nem semmi mik vannak, az én nexus s-em sajnos néha a google earth böngészése közben is kilép, szerintem elfogy a Ram, ilyenről álmodni se merek ezen a készüléken...

(#4) Dany007 válasza atike (#1) üzenetére


Dany007
veterán

Brutális az biztos! Ahogy nézem igencsak a jegyzetelésre és így leginkább a munkára van kihegyezve.
Én a múltkor meg is említettem a főnökömnek, hogy vehetnénk nekem egy ilyet ide a céghez... és akkor megszűnnének a papírhalmok az asztalomon... :U Persze mondanom se kell az ára nem tetszett neki. :D De melóban biztos, hogy kitudnám használni.

(#5) Löncsi


Löncsi
őstag

Azigen...

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#6) DemonDani


DemonDani
addikt

LG Optimus G is tudja ezt, sőt, olyan is van benne, hogy különböző tartalom legyen a HDMIn és a telón megjelenítve

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#7) Dany007 válasza DemonDani (#6) üzenetére


Dany007
veterán

Igazából ez már csak szoftver kérdése. Az a vas amit alápakolnak ennél jóval durvább dolgokat is elbírna. szvsz.

(#8) Crucio


Crucio
aktív tag

vagy arra hogy menjen a yt es kozben skypeolj/facebookozz

(#9) danilla


danilla
őstag

Kicsit viccesnek tartom, hogy a samsungnak kell külön ezt szoftveresen megoldani, és nem pedig gyárilag benne van az andorodiban mint feature. Még ha a telefonokba nem is kéne ezt belerakni de a tabletekbe mindenképpen.

Volt alkalmam meglesni ezt az osztott képernyős módot a Samsung Galaxy note 10.1-ben, és csak annyit tudok mondani, hogy le a kalappal a samsung előtt. Egy ilyen kis tablet nálam már simán ki tudná váltani a számítógépet a mindennapi használat során.

(de inkább maradok a Surface-nél ;] )

https://twitch.tv/ddplayzone

(#10) GALARDO


GALARDO
addikt

Ilyen kicsi képernyőn, nem sok értelmét látom.

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#11) bosa válasza Zirowe (#2) üzenetére


bosa
tag

Nem emléxel melyik rom volt?

(#12) Zirowe válasza bosa (#11) üzenetére


Zirowe
nagyúr

[link]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#13) knyitogato


knyitogato
őstag

Instant get! Pacek!

...ja, ez nem az a topic, Mindegy, a lényeg a lényeg... :)

(#15) keIdor válasza #63868416 (#14) üzenetére


keIdor
titán

Ezért kár volt regisztrálnod trollka...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#17) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Ez az egyik dolog mi miatt, engem is meggyőzött, hogy váltak.:)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#18) Mogcaa


Mogcaa
aktív tag

igazából jó pl youtuberol zene piciben stb.

(#19) Bone123 válasza atike (#1) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

5 ablak van a PC-men nyitva és fut további 4 program, persze nem mind egy képernyőn, de sokszor teszek a böngésző mellé egy TV/stream képet... meg egy csetablakot... meg miegymást, miért ne tenném ezt telón?

Persze praktikusság a lényeg, jól jön a kis jegyzetfüzet szöveg ablakok közötti másolásához, vagy hogy egy számot, infót kis ablakban tárolsz és nagy ablakban, mailbe könnyedén áthúzhatod, vagy mehet kicsiben player, videóhívás és nagyban böngészhetsz, és nincs probléma a szám- vagy hívásváltással, sok-sok lehetőség rejlik az oszott képernyőben.

(#20) knyitogato válasza Bone123 (#19) üzenetére


knyitogato
őstag

Bizony. Én emiatt nem veszek most S3-mat, hanem kivárok.

(#21) Cyberpunk válasza Bone123 (#19) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Pontosan.:) Elég hasznos egy funkció ez, tulajon képen már a jó ideje vártam egy ilyen, vagy ehhez hasonló megoldásra. És a Note 2 legfontosabb újításának tartom. Habár a képarányt utálom továbbra is, de hajlandó vagyok szemet hunyni ez miatt. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#22) Nazara


Nazara
őstag

Én abszolút kitudnám használni, pl. mikor meccset streamelek, és közben irnak chat-en, akkor nem kellene abbahagyni, átlépni másik alkalmazásba. Note sajnos ezt nem tudja, és nem is hiszem, hogy elbirná. Szóval jövőre én is beszerzek majd egy Note 2-őt.

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#23) butyek válasza Nazara (#22) üzenetére


butyek
senior tag

Ha egy 10 évvel ezelőtti gép kibírta a note is bírná.

&ρID with 10^100. Honor 6 H60-L04

(#24) Vikt0r válasza danilla (#9) üzenetére


Vikt0r
aktív tag

+1 alapnak kéne lenni a tableteken.

(#25) Bone123 válasza butyek (#23) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

A gond nem a hardverrel, hanem az optimizálatlan fos Flash-sel van, ami megeszi az erőforrás háromnegyedét, mellette már problémás volna a Note-nak a multitasking. Nem véletlenül került ki a Fosh a JB-ből, a Note II böngészője szárnyra is kapott, és másfélszer gyorsabb az S3-nál, kétszer az elődnél. A rossz hír persze, h live streamben nincs igazán Flash alteratíva, de sajnos nekem is be kellett látnom, hogy az a borzalom nem maradhatott. :(

Amúgy lehet valahogy tabot, phabot, okostelefont TV-zésre fogni? Vmi USB-vel, vagy akár PC-ről WiFi-n surágozva, hivatalos appal, akárhogy nem live stream vonalon?

(#26) Nazara válasza Bone123 (#25) üzenetére


Nazara
őstag

De tenyleg, ha nincs hivatalos Flash Note 2-őn a JB miatt, akkor milyen egyebb megoldasok vannak/lesznek? Tudom-tudom HTML5, de amig az elterjed, addig?

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#27) Cyberpunk válasza Nazara (#26) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Addig semmi, de még mindig telepítheted a flash-t, igaz egyéb forrásból kell beszerezni, mert a Play-en nem elérhető. Az igazán probléma, az ha a webfejlesztő baszik kiváltani, akkor egy masszívan flash-es oldalt nem fogsz tudni megnézni mobilon, mobil verziójú oldal híján. Szóval remélhetőleg ez megadja a kellő lökést, persze az átmeneti idő az szar lesz. Szerencsére azért ritka az ilyen oldal.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#28) Nazara válasza Cyberpunk (#27) üzenetére


Nazara
őstag

Szerencsere amiket en latogatok, azok ilyen teren elviselhetoek. De akkor egy ideig meg nem torlom le a telefonrol.

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#29) Bone123 válasza Nazara (#26) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Az illegális live streamek az egyik oka, ami miatt maga az Adobe sem nagyon forszírozza a Flash fejlesztését, meg ugye a html5, ami natív kezeli a videókat. Ámerikában egyszerűen áthidalják: előfizetsz a keresethez mérten olcsó Netflixre, Amazonra meg ESPN-re, és az appukkal jön film, sorozat, sport archívumból, élőben, akár HD-ben.

Noha az MTVA élő olimpiai adása Wifi-n a rossz codec miatt csúnyán elhasalt, az archívumból már rendesen ment a videólejátszás, ezért vagyok kíváncsi, hogy van-e valamiféle alternatíve nem flash alapon hazai csatornákat nézni, vagy bármilyet.

(#30) Peterson_ válasza GALARDO (#10) üzenetére


Peterson_
addikt

Igen, a Note II megjelenítője valóságos lőrés...:N

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#31) Nazara válasza Bone123 (#29) üzenetére


Nazara
őstag

Elofizetnek en is, csak nem tudok, nincs digi a lakohelyemen. Es pont az angol bajnoksag erdekel, ami azon lathato.... :(

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#32) GALARDO válasza Peterson_ (#30) üzenetére


GALARDO
addikt

Ehhez a funkcióhoz kicsi, ez persze a saját véleményem, Te használd egészséggel. ;)

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#33) Peterson_ válasza GALARDO (#32) üzenetére


Peterson_
addikt

Jó, hát minden relatív:D
De a videók alapján Spennel egész könnyen használható.
Látni is lehet mindkét tartalmat.
Nyilván tablet méretben az igazi, de legalább beletették.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#34) Psytech


Psytech
senior tag

Ezt a funkciót szívesen látnám s3-n js. Szerintem ez a méret is elég ahhoz, hogy pár alkalmazásnál hasznos lehessen. Pl egyszerre gtalk és böngésző amit folyamatosan használok rendszeresen, ott nagy plusz lenne. Persze kérdéses, hogy mindez mennyi RAM-t zabál fel,.. Mert nem hiszem, hogy keveset..

(#35) butyek válasza Psytech (#34) üzenetére


butyek
senior tag

Szerintem nem sokkal többet, mint amit a két program külön-külön igényel.

&ρID with 10^100. Honor 6 H60-L04

(#36) Bone123 válasza Psytech (#34) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Nem hinném, hogy száz megákban kellene mérni a multi-taskingot, azt viszont hallottam, hogy az 1GB úgy általánosságban határeset a jó étvégyú rendszernél, és kordában kell tartani a kis éhest. Ha meg van húzva a gyeplő, hacsak nem HD videót játszol le az egyik ablakban, a multitaskingnak akadásmentesen kell mennie akár az S2-n és Nexuson is.

Amúgy a minap a Samsung elérhetővé tette a Note2 forráskódot, úgyhogy ha hivatalosan nem is (de sztem az S3 biztos megkapja), akkor majd mókolt ROM formájában érkezik az osztott képernyő korábbi telefonokra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.