Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BDave


BDave
őstag

Csak két mag??? Úúúú de gááááz :)

(#2) Boky


Boky
csendes tag

ezekre a telókra már kifejleszthetnének egy mérleg appot, simán ráállok két lábbal.

(#3) kolosanyi válasza Boky (#2) üzenetére


kolosanyi
veterán

Made my day. :C

(#4) Polllen


Polllen
nagyúr

Vajon hol lesz a határ? :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5) Pete55555


Pete55555
addikt

"...egy kézben tartva aligha kezelhető kényelmesen. Az elsősorban kapacitív stylus használatához optimizált eszköz..."
Ehhez Cyberpunk-nak lesz 1-2 szava ;]

"...érkezik." Hatalmas :R mert nem "...kapott." :D

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#6) sagit válasza BDave (#1) üzenetére


sagit
addikt

A15

am a spec. nagy kamu szerintem

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#7) AS


AS
félisten

Egész hír csak egy pletyka.,

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#8) hallerlaller válasza Pete55555 (#5) üzenetére


hallerlaller
addikt

és az 'egyelőre' csak 1x szerepel :)

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#9) Mr President


Mr President
senior tag

Az előző is impozáns méretű ez pedig tovább nőtt. Nekem már az előző is túl nagy.

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#10) pronyo


pronyo
tag

Ekkora lesz? Simán kinézem a Samuból, de hogy ne 4 magos procit rakjanak bele, azt már kétlem, a kijelző felbontása is megnőtt, ráadásul ha már a legnagyobb telo akkor minimum a 4 mag... :DD ;]

Nekem ennyi elég - i5 2400, 8GB, EVGA GeForce GTX 560 Ti Maximum Graphics Edition, iPad Air, iPhone 4S, Olympus OM-D EM-5

(#11) nicu71


nicu71
addikt

még nagyobb lesz?Imádom! :C

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#12) babosmiki


babosmiki
addikt

Már alig várom a bejelentést!
Nekem a Galaxy S3 kicsinek bizonyult a találkozón a note után. :D
Várandós!

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#13) Apika válasza Mr President (#9) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Nem feltétlenül lesz nagyobb. Kisebb kerettel a korábbi Note méretében megoldható...

(#12) babosmiki: +1 :K

[ Szerkesztve ]

(#14) csakstddfor.


csakstddfor.
tag

Összes samu közül a note tetszik ,de ez az s3ra hajazás..:s

csak azért mondok nemet, mert az igen az hosszabb..

(#15) FragMaster válasza csakstddfor. (#14) üzenetére


FragMaster
addikt

ps...ráadásul erőlködés nélkül

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#16) Wa2x_ válasza Boky (#2) üzenetére


Wa2x_
veterán

+1 :D

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#17) djapor96


djapor96
őstag

Na végre..... egyértelmű, hogy nem így fog kinézni..... de legalább már elindult a pletyka, hogy lesz.... :C

És ugye nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél.... :B

nem tudom mire cserélném a Note-ot, ha nem lenne Note 2 vagy Note 3

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#18) Dr. X válasza pronyo (#10) üzenetére


Dr. X
aktív tag

Mi ez a mag fanatizmus? Az a két magos A15-ös biztos, hogy jóval erősebb, mint az SIII-asban lévő 4 magos A9-es. Újabb technológia, kevesebb áramfogyasztás, nagyobb teljesítmény.

(#19) djapor96 válasza Dr. X (#18) üzenetére


djapor96
őstag

+1

Ne magszámot növeljenek, hanem akksikapacitást.... persze méretnövekedés nélkül.... :U

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#20) buktagt540


buktagt540
senior tag

A kép alapján lehetne a neve Samsung galaxy SIII Plus Big is...

[ Szerkesztve ]

(#21) ferret77 válasza Dr. X (#18) üzenetére


ferret77
tag

Ráadásul 2GHz-s lesz és 1,5giga RAM-mal.

(#22) FragMaster válasza ferret77 (#21) üzenetére


FragMaster
addikt

Az 1,5gb ram is sánta. Miért kapna annyit, mikor az amerikai meg japán S3-akba is 2gb megy? Plusz: [link]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#23) Prof01


Prof01
veterán

Szép felbontás. :P

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#24) BDave válasza djapor96 (#19) üzenetére


BDave
őstag

Majd az aksiját beteszem az S2be :D

[ Szerkesztve ]

(#25) nggabi


nggabi
nagyúr

tetszik a méret. :C

"szenyor dzsíííí"

(#26) djapor96 válasza buktagt540 (#20) üzenetére


djapor96
őstag

Ha az S2-őt és a Note -ot egymás mellé teszed, ugyan ez a helyzet..... a feleségem 5 nap után jött rá, hogy másik telefonom van..... pedig nem rejtegettem, csak direkt nem szóltam, hogy rájön-e..... :)

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#27) petiwr


petiwr
senior tag

Hát szerintem 5,5 már elég felesleges aki akar tabot vesz inkáb....

(#28) Polllen válasza petiwr (#27) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én is így gondoltam, amíg nem vettem a kezembe egy note-t. Egy ilyen eszköz mellett pont nem vesz az ember tabot. Lesz egy erős telefonja és tabja.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#29) hito


hito
nagyúr

Engem az az ubuntulife felirat hoz lázba se nagyon :B

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#30) petiwr válasza Polllen (#28) üzenetére


petiwr
senior tag

Jó ezt nem mondanám tabnak mert ahoz szerintem kicsi...
Telefonak meg éppen elviselhető jó filmezni jó lehet rajta.. :DD :DD

De kinek mi.

(#31) a.sebi válasza petiwr (#27) üzenetére


a.sebi
őstag

Ez egy faszság...nem a noteban fog debütálni a sz új generációs processzor....szerintem ugyan az lesz benn mint az s 3 ban...különben miért érné meg galaxy s 4 et venni majd?
És a kijelző felbontása is kamu, ugyan ez lesz a felbontás és remélem super amoled hd plusz os. ..ramból meg marad az 1 gb és a tárhelyet fogják növelni maximum...azt ne várjuk hogy a note 2 mutatja be a mobilprocesszorok és hardver új generációját,
A note kurva jo telefon de még van mit javítani rajta ráncfelvarrás lesz.plusz galaxy s 3 hardver nagyobb órajelen...de az 5.5 öt eltudom képzelni....amúgy egy nnote mini tarolna...mondjuk 4.6 kijelző galaxy s2 méretben

(#32) a.sebi válasza petiwr (#27) üzenetére


a.sebi
őstag

amúgy nekem van tabom mégpedig galaxy tab 10.1 és egysiksem fölös a másik mellett....5 colt minden telefonba....hihetetlenül jo egy ilyen cuccon netezni

(#33) aram01


aram01
nagyúr

hozzám még az 1sem ért el :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#34) petiwr válasza a.sebi (#31) üzenetére


petiwr
senior tag

Az biztos hogy tarolna a mini note.

Biztos hogy s4? lehet ki találnak valami újat még ki tudja mi lesz még csak az s3 most jött ki.

De lehet addigra már átlátszó lesz vagy kutya füle kitudja követni a samsung fejlődését?.. :DD

(#35) KTTech


KTTech
veterán

Jellemző... meghozza a futár ma a Note-m és megjelenik a hír, hogy jön a következő... bár szerintem ez még nem teljesen az...

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#36) csaabz


csaabz
őstag

Hatalmas méret, ez már tényleg használhatatlan telefonnak...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#37) exelsior1


exelsior1
senior tag

Ha ilyen lenne az új Note, kicsit csalódott lennék. Már alapból, ez az 1600*1050-es kijelző, szal minek? A hardver bele fog pusztulni, ohgy ennyi pixelt kiszolgáljon, ahelyett, hogy maradnának a 720p-nél és inkább Samoled+-t kapna, az sokkal szebb lenne, mint egy nagyfelbontású pentile, és hatékonyabb is. A Note-ét is simán cserélném egy 1024*600-as Samoled+-ra, annyi bőven elég is lenne, és a teló is hatékonyabb lenne. A proci is eléggé kevésnek tűnik, hiába a legújabb hatékonyabb fajta, ma még elmenne, de októberre már semmi, akkor legalább legyen 2GHZ-s, akkor mé rendben. Dícséretes az 1m5 giga ram, de az is lehetne 2giga, ha már ma is csinálnak olyat az LG-nél. Egyelőre váltani nem fogja így megérni, viszont azoknak akik a Note-ot eddig kevésnek, gyengének tartották, talán most már megveszik. A Note-osoknak meg majd jön a Note 3 addig asszem tökélesen kiszolgál :D

Galaxy S10

(#38) aram01 válasza KTTech (#35) üzenetére


aram01
nagyúr

én szívesen elfogadom tőled ha már ósdinak találod ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#39) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Komoly darab. Szóval nem áll meg a növekedés.. :(((

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#40) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Szerinte szebb lett az SIII-ál.Viszont 5,5 col már nem tudom milyen szebben fér el.

(#41) sajtee


sajtee
senior tag

Ez a méret rohadt jó, tetszik. A Note sem volt túl nagy...

(#42) djapor96 válasza petiwr (#27) üzenetére


djapor96
őstag

7 millióan nem Tabot vettek inkább :)

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#43) exelsior1 válasza sajtee (#41) üzenetére


exelsior1
senior tag

Tényleg nem vészes, én övön hordom, és nagyon kényelmes, egyik barátom, alig 168 centi, de a zsebében mindig jól elvan a Note, szal max csak kicsit jobban kell figyelni rá, de meghálálja.

Galaxy S10

(#44) buktagt540 válasza djapor96 (#26) üzenetére


buktagt540
senior tag

Igen ez igaz,ha nem fordítjuk meg akkor eléggé hasonlítanak :)

Én inkább egy ilyet vennék mint S3at.Szerintem nagyon jó ez a kategória.

[ Szerkesztve ]

(#45) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

1 része tuti hogy fake. akárcsak a szifon meg az SGS3-as pletykáknál. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#46) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Elfér nálunk a családba az újabb változat. :K

(#45) Cyberpunk: ha tényleg megjelenik, nem cseréled le rá? ;)

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#47) petiwr válasza djapor96 (#42) üzenetére


petiwr
senior tag

Nagy isten állat kertje ;]

(#48) Cyberpunk válasza wertigo1984 (#46) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Meggondolom. Cserélem, ha nem lesz sávosodós a kijelzője. De 5,3" fölé már nem kéne menni, esetleg ha tovább vékonyítanák a keretet a kijelző körül, bár már amúgy is elég vékony szerintem. Szóval mindenképpen méret növekedés lesz, ha 5,5"-t akarnak. Lassan meg elérjük a 7"-t ha ez így megy, nem kéne, én direkt nem tabletet vettem, vagyis cseréltem róla. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#49) Karma válasza petiwr (#47) üzenetére


Karma
félisten

És elég alacsony a kerítés, ha már ilyen szűklátókörű hozzászólások születhetnek. Sok sikert a hét collos Tab füledhez emelgetéséhez; a Note még pont az a méret, ami zsebben, kézben és fülhöz emelve egyaránt használható.

Nomeg sok kompromisszumot nem követel, szemben egy mezei tablettel, vagy egy kis telefonnal.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#50) nggabi válasza petiwr (#47) üzenetére


nggabi
nagyúr

jajah, sokan vesznek htc-t is ;]

"szenyor dzsíííí"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.