Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HawerKing


HawerKing
őstag

Jo otlet volt a csucsgepekbol google editiont csinalni.
Sok felesleges dologtol szabadultak igy meg a telok amiket sokan nem szerettek

[ Szerkesztve ]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#2) oceanrush válasza HawerKing (#1) üzenetére


oceanrush
senior tag

Nekem volt ilyenem, es pont azert valtottam vissza sima S4-re, mert ez nagyon le van butitva szoftveresen, aztan a szoftverfrissitesek ota a sima is van olyan "smooth" mint ez.

(#3) HawerKing válasza oceanrush (#2) üzenetére


HawerKing
őstag

Igen? Azert majd kivancsi leszek melyiknek mi lessz az utolso hivatalos android verzioja.

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#4) Dilikutya válasza HawerKing (#3) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ha használható és gyors, akkor nem mindegy? Túl sok hasznos új funkciót nem szoktak hozni a főverziók közti frissítések. Bár a Samsung még rátesz egy lapáttal, az ICS óta nem támogatott az SD kártyára telepítés (4.2-ben láttam tableten ismét, de csak az apk-t helyezi át), és kispórolták a 4.2 egyetlen igazi újítását, a multiuser bejelentkezést is, aminek telefonon valóban nincs sok értelme, de otthoni, családi tableteken már hasznos lehet.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5) HawerKing válasza Dilikutya (#4) üzenetére


HawerKing
őstag

Ugye ugye ... ezert jo mindig a gyari Google

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#6) hurrikan


hurrikan
addikt

Miért Google PLAY Edition?
Nem csak Google Edition? A HTC One Google Editionra-ra is jött egyébként ugyan azon a napon.
A legtöbb helyen egy hírben hozzák le a kettőt.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#7) _Orbi_


_Orbi_
aktív tag

Fél órja jött frissítés a "sima" S4-emre...

(#9) rosszfiu18 válasza _Orbi_ (#7) üzenetére


rosszfiu18
tag

Milyen frissítés érkezett a telefonodra? Független? Szolgáltatós nem jelzett semmit...

A kihívások elkerülhetetlenek, de a vereség nem kötelező!

(#10) #09819904 válasza rosszfiu18 (#9) üzenetére


#09819904
törölt tag

Nekem T-s S4 i9505 van és nekem is volt ma frissítés. Ha jól emlékszem olyan 75 mb körüli méretű.

(#11) _Orbi_ válasza rosszfiu18 (#9) üzenetére


_Orbi_
aktív tag

T-s függő telefonom van.
Olyan 75 mega körül volt és fogalmam sincs, hogy mi lehetett az. Csak annyit írt, hogy javított stabilitás vagy mi.
Bár eddig azzal nem volt bajom...

(#12) leslie_smith


leslie_smith
aktív tag

Ez is egy hír?
De akkor tényleg mi a helyzet a HTC Ona-al? :D

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

(#13) rosszfiu18 válasza _Orbi_ (#11) üzenetére


rosszfiu18
tag

jajj, most kapcsolok! Nekem is T-s a telefon, de egy home gomb cserekor, amikor kijött házhoz a szervizes kértem, hogy tüntesse el a T-s cuccokat, meg a bekapcsoláskor tünjön el a T- logó stb. és azt javasolta, hogy felrakja nekem a gyári szoftvert, amin nincsenek ezek a hülyeségek! (gyári független szoftver)! Változás nem volt, stabilabb a telefon nem igazából tapasztaltam megakadást sem, sőt, csak telefonálásra és sms írásra használtam az utóbbi pár napban és 3 nap és kb 20 óra üzemidő után raktam töltőre! (net, játék, stb nem, wifi be volt kapcsolva, energia takarék mód bekapcsolva) meglepő? szerintem is... a lényeg, hogy ezek szerint ezért nem kaptam frissítést! :W De köszönöm az infókat!

A kihívások elkerülhetetlenek, de a vereség nem kötelező!

(#14) oceanrush válasza HawerKing (#3) üzenetére


oceanrush
senior tag

Nem nagyon erdekel, fel evnel tovabb ugyse nagyon hasznalok egy telefont.

(#15) Dilikutya válasza oceanrush (#14) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért a többség nem fél évig használ egy S4-et...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#16) oceanrush válasza Dilikutya (#15) üzenetére


oceanrush
senior tag

Es a tobbseg azt sem tudja milyen android fut a telefonjan, es soha az eletben nem is frissiti azt.

(#17) Dilikutya válasza oceanrush (#16) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért az értesítésekből a többség rábök a frissítésre szerintem, pláne, hogy alapbeállítás szerint letölti a frissítést az Android, csak a telepítésre kérdez rá.
Abban egyetértünk, hogy valószínűleg a legtöbbnek valóban nem mond semmit a verziószám fogalma sem.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#18) rosszfiu18 válasza Dilikutya (#17) üzenetére


rosszfiu18
tag

igen, és ilyenkor döbbenünk rá "hozzáértők", hogy miért a telefont hívják "okosnak" és miért nem a felhasználót! :)

A kihívások elkerülhetetlenek, de a vereség nem kötelező!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.