Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Elsö kép :D

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) Cruzolka válasza AS (#1) üzenetére


Cruzolka
aktív tag

Hm... :F Előlről valami???

Zolka

(#3) Dr.Anonymus válasza AS (#1) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

ezeken több látszik:


(#4) AS


AS
félisten

Nincs még ez van. (persze ha ez tényleg az s5....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#5) Dr.Anonymus válasza Cruzolka (#2) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

mindenki ilyenekről ábrándozott:


erre az összes megjelent koncepció közül pont ez lett a nyerő:

:DDD

ehhez nincs mit hozzáfűzni.. ;]

(#6) AS


AS
félisten

Nekem a hátlap nagyon tetszik nem fényes ahogy látom. Na és gold vezio na igen az kell :C DUAL led meg a hatalmas kamera is jol látszik.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#7) Mr.Silkó válasza Dr.Anonymus (#5) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Az első képhez hasonlóan vékony keretes mobilok nemigen fognak megjelenni, mert senki nem akar olyan mobilt tervezni/használni, amiben a kijelző egy földön landolás után ripityára törik..

[ Szerkesztve ]

(#8) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Amire eljön az este 8 óra, már tudni lehetlesz, hogy is fog kinézni :D

Zolka

(#9) gyurkikrisz válasza Mr.Silkó (#7) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Vekony kava nelkul is szettorik

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#10) spawn21 válasza Dr.Anonymus (#5) üzenetére


spawn21
veterán

Húúú de belenyúltak a desingba ;]

iPhone 13p

(#11) SonyNex7


SonyNex7
senior tag

Hát ha ekkora gagyin fog kinézni tuti nem cserélem le a Z1-et.
Nem vagyok hajlandó elhinni hogy újra ilyen bakit követnének el egy ilyen kinézettel,kíváncsian várom az estét.

(#12) Cruzolka válasza SonyNex7 (#11) üzenetére


Cruzolka
aktív tag

Hát nem is tudom, ahogy látom a Sony a Z2 esetén sem vitte túlzásba az innovációt :F
Ugyanúgy néz ki mint a Z1-Kívülről :K

Zolka

(#13) #01696768


#01696768
törölt tag

Mennyi műanyag! :O :D

(#12) Cruzolka : Mondjuk az nem olyan rossz kiindulópont... :U

[ Szerkesztve ]

(#14) pingwin011


pingwin011
aktív tag

Az a durva, hogy sokan azzal jönnek, hogy az egész teló kb egy kijelző, nem nagyon van lehetőség a külsőn módosítgatni. De páran olyan koncepciót összeraknak photoshoppal, vagy midnegy mivel, hogy leesik az ember álla, de a gyártók mégis viszonylag ötlettelenek ilyen téren... Párat jó lenne megvalósítani... :-)

(#15) AS válasza Cruzolka (#12) üzenetére


AS
félisten

Elmondható mindenre. Sony-k Htc Nokia mint ugyan úgy néznek ki . Még 1-2 év és már nem is lesz lehetőség uj külsősre hiszen minden variáció adott lesz.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#16) Cruzolka válasza #01696768 (#13) üzenetére


Cruzolka
aktív tag

Lehet, bár számomra már az is unalmas forma...

AS: ez így igaz, de akkor majd jön valami igazán új trend...remélem :F

[ Szerkesztve ]

Zolka

(#17) spawn21 válasza Cruzolka (#12) üzenetére


spawn21
veterán

Még is másképpen néz ki a többi gyártótól képest.
A Samu pedig kb ugyan úgy néz ki mint a többi, de ha valaki kerekebb formával jön, azonnal Samsung copy.
A sony, Htc nevezhető egyedibbnek.

iPhone 13p

(#18) AS válasza Cruzolka (#16) üzenetére


AS
félisten

Ezt csak a hajlítható kijelzők tudják megtörni.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#19) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Szvsz. a sony vagy az lg fogja összerakni a legjobb csúcskategóriás telót..... ;]

(#20) AS


AS
félisten

Pedig de a HTC One 2 is ugy fog kinézni mint a One 1

És itt a sony:

Z1:

z2:

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#21) NeRo28


NeRo28
aktív tag

Galaxy S4 műszaki paraméterei megszorozva kettővel=Galaxy S5!:)

(#22) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Hát nagyon kíváncsi vagyok.
Ez most vagy nagyot fog gurítani vagy lesz némi kötelező ugrás hardver szinten és kész.
Az sem rossz de egy S4 sőt még egy S3 tulajt sem győzne meg arról hogy váltania kell.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#23) iSonic


iSonic
addikt

Kivancsi leszek milyen ujdonsagot hoz a Samu az ev elejere illetve mit fog tudni ez a Value edition S5.. :)

(#24) Dr.Anonymus válasza AS (#20) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

a fő különbség az, hogy a Z1 és a ONE jól néz ki :DDD
szóval a jót tovább csiszolni nem rossz döntés
de a már alapból a design / anyagminőség miatt kifogásolt S4-et? :U

de a Samsung igazából okos, ők szarnak a prémiumra, műanyagból olcsóbban összerakják a telefont, és így is úgy is eladtak az s4ből 40 milliót és ráadásul nagyobb a profitjuk rajta hála a gyenge anyagminőségnek...
mit mondjak?
ha ezt veszitek, ezt kapjátok...
a Samsung se merné ezt meglépni mégegyszer ha a S-sheepek nem vásárolnák tucatjával a telefonjaikat...

(#25) Robertoq válasza Cruzolka (#2) üzenetére


Robertoq
őstag

Nem mondom, hogy ez az, de a videóban van egy ilyen jelenet ami egy pár pillanatig látszik:

(#26) AS válasza Dr.Anonymus (#24) üzenetére


AS
félisten

Szubjektív mi néz ki jól. Pontosan az eladások mondják meg mire van igény.
Ha minden igaz jön még S5 prime is ami fém lesz és QHD kijelző de csak pár hónappal később jön.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#27) emre33 válasza AS (#1) üzenetére


emre33
addikt

Kamera alatt van a bal oldalt van a led, ez oké, de jobb oldalt az mi? Valami érzékelő?

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#28) Dr.Anonymus válasza AS (#26) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

szerintem ha HAndrasban volt annyi gerinc hogy beismerte hogy a ios7 nem a legcsinosabb rendszer a világon, akkor akármekkora Samsung fan vagy akkor is lehet benned annyi, hogy elismered hogy ez ocsmány...

(#29) Cruzolka válasza Robertoq (#25) üzenetére


Cruzolka
aktív tag

Igen, ezt már tegnap én is kiszúrtam, de azért kösz :K
Bár az is lehet, hogy mindkettőjüknél egy-egy Nokia XL figyel :DD :DD :DD

Zolka

(#30) AS válasza Dr.Anonymus (#28) üzenetére


AS
félisten

Már mint mi hátlap vagy politika?

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#31) Dr.Anonymus válasza AS (#30) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

a hátlap
a politika eszes, még ha nem is szép, de jól csinálják hogy ennyire sikeresek az biztos

(#32) AS válasza Dr.Anonymus (#31) üzenetére


AS
félisten

Ennyiből nem tudok véleményt alkotni várjuk meg a 8 orát:)
De én igazából a Tizen telefont várom ... Ha mát gear 2 Tizen rendszerű lett.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#33) Dr.Anonymus válasza AS (#32) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

ja az jó hogy a okosórákba tizent tettek, úgy néz ki hogy jobban fogja bírni aksival :K
és úgy se kellenek androidos alkalmazások egy órára

(#34) halkow


halkow
őstag

már alig várom :)

Alcatel onetouch idol2s the king

(#35) AS válasza Dr.Anonymus (#33) üzenetére


AS
félisten

Valóban ellenben egy igen hasznos dolog lesz benne:

PayPal app on the Gear 2 features check-in to pay functionality

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#36) iSonic válasza Dr.Anonymus (#28) üzenetére


iSonic
addikt

Hanadras magaban egy szanalmas kapzsi ember akinek a szava kobo semmit nem er.. szoval ha o elismer valamit az semmit sem jelent.. foleg ugy hogy tisztaba sincsen milyen telefonba milyen rendszer, SoC van..

Na de szerintem ezzel fejezzuk is be az apple fele terelodott temat..

(#37) Dr.Anonymus válasza AS (#35) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

nem rossz...
végre egy olyan dolog amire én is el tudnám képzelni hogy használnék egy okos órát
(eddig kicsit erőltetettnek éreztem az egész smartwatch trendet)

(#38) Dr.Anonymus válasza iSonic (#36) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

én se bírom Handrást, csak annyit akartam ezzel mondani, hogy ne legyünk elvakultak
ismerjük be nyugodtan, hogy minden gyártónak vannak előnyei és hátrányai
akkor is ha kedvenc gyártónk az
node tényleg ennyit erről :B

(#39) AS válasza Dr.Anonymus (#38) üzenetére


AS
félisten

A Sok fehér szappan nekem sem tetszik , főleg azért mert fehér. Igazából csak Note3 jön be külsőre de az nagyon.
De ez minket zavar mert ez hobink hogy tudunk mindent hogy néz ki stb.
Egy átlag vásárlót aki csak max újságban látja a telokat bemegy és márka alapján vásárol , meg föleg hogy mit mondott neki az ismerős vagy családtag. Nálunk most LUMNIA uralom van, gondlom meglepődtél. Először bátyám, utána én , utána apám most anyám .. Nekem mondjuk azért mert meguntam a Lagdriodot. És igy tovább bátyám bnöjének lumnia stb.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#40) generic


generic
senior tag

Én már várom nagyon az S5-öt, de ha nem lesz akkora durranás, akkor marad a nota3 :)

(#41) Vagany válasza Dr.Anonymus (#24) üzenetére


Vagany
őstag

Ezt jó lenne abbahagyni. Mindenki magának vesz telefont és mindenki a saját igényeinek megfelelőt vesz. Mindenkinek van egy szempont listája és aszerint vásárol. De hogy valaki azért legyen birka mert az ő szempontjai között valahol a legutolsó helyen van a hátlap anyaga az már bunkóság. Nyilván jobban néz ki a fém vagy üveg, de nekem a telefonjaimon mindg van valami védelem, általában szilikon tok és ez a használatot sebefolyásolja, tehát pont nem érdekel milyen a hátlap mert ha fém lenne az is festve lenne azt is védeném. Ellenben az én szempontjaim között legelöl szerepel az hogy
1 a memória bővíthető és
2 az akku is könnyen cserélhető legyen és
3 ha lehet oled kijelző legyen és
4 jó szervíz háttere legyen.
5 Androidot szeretnék, de nem úgy ahogy a Samsung elképzeli (fucking Knox)
Számomra ezek sokkal fontosabb dolgok mint hogy a hátlap műanyag, amúgy sem a hátlapot bámulgatom, mert a kijelző nem ott van, az meg, hogy a környezetem mit néz kit érdekel. Nem vagyok én sem teljesen elégedett az S4-emmel, de ha nincs alternatíva akkor mit tegyek. A Samsung a többi gyártó balf@szsága és nem a vásárlók birkasága miatt teheti meg, hogy műanyagból gyártja a telefonjait és sokkal többet elad belőle még így is. Egyszerűen nem gyártanak az én fontos szempontjaimnak megfelelő értelmes alternatívát.

[ Szerkesztve ]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#42) Dr.Anonymus válasza AS (#39) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

én is használtam wp-t jó ideig és szerettem nagyon, a legelegánsabb oprendszer ever (pláne a 7est szerettem nagyon, az annyira szép letisztult volt - mégha emiatt hiányzott is belőle néhány feature)
csak hiányzott egy két app így aztán maradtam droidos

azért javaslom hogy ha újra adsz egy esélyt az androidnak akkor ne feltétlenül samsungot vegyél
pl. a htc ONE-om nagyon jól bírja lag nélkül
nézegettem egy iphone5s-t, és lassúnak tűnt a ONE-om mellett
igaz kb. minden annak tűnik mellette

(#43) dlaj válasza AS (#39) üzenetére


dlaj
őstag

2x írtad, hogy "lumnia". Az mi a szösz?

(#44) Bodoo válasza AS (#39) üzenetére


Bodoo
tag

sok féle telefonról esik szó itt a fórumban, de a Lumniákat nem ismerem..

POCO F2 Pro 256 GB - Phantom White

(#45) AS


AS
félisten

Legyen Lumia :)
Én így becézem valamiért amúgy.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#46) Dr.Anonymus válasza Vagany (#41) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

akinek nem inge ne vegye magára ;)
de az átlag userek akikkel összefutok, gyakran azt se tudják mi az hogy memória bővíthetőség,...
azért vesznek samsungot, mert azt a márkát már ismerik (olyan mikrójuk van pl.)
és azért mert a csapból is Samsung reklám folyik, valamint a Samsung nagyon jó kapcsolatot épített ki a szolgáltatókkal így az ő termékeik mindig kiemeltek a szolgáltatóknál

nem a memória bővíthetőség megléte vagy hiánya dönti el azt hogy az S4ből 100szor annyit adnak el mint a konkurrens termékekből

ha te egy tudatos vásárló vagy, aki tudatos szempontok alapján választ telefont, akkor meg tényleg nem kell magadra venned az S-sheep jelzőt.. :U

[ Szerkesztve ]

(#47) Bodoo válasza Vagany (#41) üzenetére


Bodoo
tag

+1

POCO F2 Pro 256 GB - Phantom White

(#48) AS válasza Dr.Anonymus (#46) üzenetére


AS
félisten

Ez igaz , legutóbb voltam MM-ben
Egy idős nönek Tv kellett de csak Samsung. Mondta neki az eladó tesék nézni ezt ennek szebb képe ugyan annyiba kerül. NEm csak Samsung kell és , meg is vette.. Tehát még az eladó sem tudta rábeszélni másra :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#49) Gambas válasza generic (#40) üzenetére


Gambas
tag

Nekem szintén...pedig cserélném😊

(#50) iSonic válasza Dr.Anonymus (#46) üzenetére


iSonic
addikt

A hatlappal kapcsolatban az a vicces hogy a felhasznalok 80-90%-a ugyis vesz ra egy tokot es annyi is volt a csodas hatresz :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.