Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fateless


fateless
veterán

Szép. Pont.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Szerintem ez a telefon még jobb lenne a nagytestvérnél, ha tennének bele 3d-s chipet. Szerintem nagyon jól néz ki. Majd jönni fognak az érvek h kevés a kijelZő felbontása, ebbe a telefonban megfelel.

(#3) roti86


roti86
őstag

Nekem bőven megfelelne. Egyedül az árcédula tántoríthat el a vásárlástól. Ha a Galaxy 551 80K függetlenül, akkor ez jóval magasabb áron fog nyitni :((

(#4) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Hát ha túl lesz árazva akkor az én vételem egy motorola defy lesz. Közép majdnem felsőkategóriába mint tudás mind ár értét arányban ott van a topppn.

(#5) kisdani94


kisdani94
csendes tag

800 MHz es processzorral várható és 80. e Ft alatti indulóáron! Valószínűleg Froyo-val, de az sem kizárt h társul hozzá egy új Touchwiz...

(#6) ben11


ben11
őstag

Hát ha ebbe is az a gagyi processzor kerül mint a galaxy 3-ba, akkor felejtős..

(#7) PierNight


PierNight
aktív tag

Nagyon kíváncsi leszek az árára. Tudásban teljesen megfelelne. Külseje is valamiért nagyon tetszik. Lentebb említette valaki, hogy lehet új TouchWiz-el adják ki. Miben lesz az más mint a jelenlegi, van valami pontos infó róla?

(#8) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nagyon szép ez a telefon, főleg fehérben. Nekem tökéletesen elég lenne, remélem minél hamarabb megjelenik itthon a szolgáltatóknál :)

(#9) ben11


ben11
őstag

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_ace_s5830_unveiled_we_go_handson-news-2253.php
Elsőre tetszett,de most valahogy aránytalannak látom, a kijelző fölött nekem vastag a rész..
Az adatlap szerint valami felturbózott MSM7227 van benne..Ez így nem rossz középkategóriába.

[ Szerkesztve ]

(#10) sheep


sheep
addikt

iphone4 egy az egyben
nekem sajnos már kicsi a 3.5 kijelző
remélem a gps chipet nem cseszik el mint általában és akkor jó kis gép lesz belőle

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#11) ben11


ben11
őstag

Teszt
Hát én nem tudom milyen iphone 4-et néztél de kb annyira hasonlít rá mint bármelyik más tepsi érintősre..

[ Szerkesztve ]

(#12) sheep válasza ben11 (#11) üzenetére


sheep
addikt

sztem meg ha nem lenne rajta a samu felirat simán össze lehetne keverni
ez mondjuk nem baj, végül is nehéz újat kitalálni, és jól néz ki

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#13) roti86


roti86
őstag

Plusz pont a led villanó, valamint a memóriakártya cseréjéhez nem kell szétszedni a telefont.

Negatívum számomra az akku (1350Mah vs 3,5"), valamint a QVGA videó felvétel. :O.

Forrás

(#14) tween válasza roti86 (#13) üzenetére


tween
őstag

na ezt az oldalt ne vedd 100%-nak...

(#15) Pantal válasza roti86 (#3) üzenetére


Pantal
senior tag

Tetszik! 3,5 colos kijelző, pont a legideálisabb nekem. Ha alá raknak valami izmosabb procit, egy 3D-s gyorsítóval, és jó áron adják, lehet még el is gondolkozok egy ilyenen! :)

(#16) kisdani94


kisdani94
csendes tag

http://www.youtube.com/watch?v=sJu-NAPeBnQ Angolul, vmi használható.
Am valaki tud vmit erről a képernyőről h ez miféle és hol van az amoledekhez v az SLCD-hez képest?

(#17) tween válasza kisdani94 (#16) üzenetére


tween
őstag

(#18) Agrox


Agrox
tag

bejövős. remélem az ára is az lesz, 100.000ért számomra nem éri meg telefont venni, de ha ezt jól belövik, még gondolkozóba is eshetek

Asrock H97-Pro4, Intel i5-4590, Coolermaster Hyper TX3, Gigabyte Gtx 1060 WF2 OC

(#19) litvitcsak.a


litvitcsak.a
tag

Szép forma terve, bár ezt nagyjából ezt látjuk a Galaxy S-nél is.

Ellenben jó lenne ha Samu' elhagyná az idióta KIES frissítési metódust és mehetne a Firmware Over The Air (FOTA) helyette.

iMac 27" | Nexus4 | Kavics a magyar vizsla

(#20) kisdani94


kisdani94
csendes tag

150 MB belső memória ??? :O Ez valami vicc most ugye? xD ...800 MHz-es Qualcomm processzort, 150 MB belső memóriát, 2 GB-os előre telepített microSD kártyát, 3,5 milliméteres fülhallgató kimenetet és 1230 mAh kapacitású akkumulátort... :W Ha ez valóban ígylesz elég gázos :(

(#21) AS


AS
félisten

2 olcsóbb és 2 középszintű Galaxy készülék jön:

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#22) Sundesz


Sundesz
őstag

Nagyon szép telefon, kifejezetten tetszik. Most szeretnék majd új készüléket vásárolni, eddig a ZTE Blade lenne a befutó, de valószínűleg marad is, mert ez az Ace biztos jóval drágább lesz.

Hörcsög Powa'

(#23) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Egész pofás külsőre.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#24) DJGABI


DJGABI
addikt

Nem rossz, egész pofás, tetszik. LED villanó plusz 2.2 okos húzás volt, hiánypótló telefon. Bár azért picit korábban is jöhetett volna. Ráadásul a procihoz képest a kijelző (3.5", HVGA, TFT) inkább alsó-középkategóriásnak tűnik, valami Amoled-et igazán keríthettek volna bele. Olyan 60k kártyás árban pont jó lenne :D

Mondjuk a Commtiva Z71-emről erre nem váltanék, gyakorlatilag az autofókusz meg a 200Mhz-et húzott processzor a különbség.[link] Még kinézetre is hasonlítanak picit (ezüst keret)

#20 App2SD-vel azért egy darabig elég az a 150MB is...

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#25) AS


AS
félisten

2 perces videó! Nagyon gyors,
link
TW.3.0 már Androidon is igen jól van optimalizálva. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#26) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Érdekes, hogy még senki sem jött elő a "kicsi a felbontás ekkora kijelzőn" dumával :)

(#27) Probber válasza ben11 (#6) üzenetére


Probber
őstag

A Galaxy 3-ban pont, hogy nem gagyi processzor van.

(#24) DJGABI
A 2.2 már alapból (tudja az App2SD-t) a kártyára pakolja a programokat.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#28) Pantal válasza kisdani94 (#20) üzenetére


Pantal
senior tag

Ha jól tévedek, 2.2 alatt az olyan programokat, amik ezt engedélyezik, azok automatikusan az sd kártyára települnek. Szerintem nem para a belső memória.

(#29) DJGABI válasza Probber (#27) üzenetére


DJGABI
addikt

Tudom, én is pont ezt írtam... :U App2SD, Move to SD, kinek hogy tetszik.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#30) roti86 válasza AS (#21) üzenetére


roti86
őstag

Úgy látom ezek közül az Ace a legjobb. De egyébként csak a kijelzőben meg a fényképezőben térnek el a modellek, meg gondolom árban :)

(#31) chapo válasza ben11 (#11) üzenetére


chapo
tag

Ezt csak az mondja, aki még nem látott iphone4-et....

(#32) ben11 válasza Probber (#27) üzenetére


ben11
őstag

A grafikai teljesítménye vicc..
De jó,mondjuk úgy,hogy az MSM7227 teljesítménye számomra kiegyensúlyozottabb..

chapo
Fura,épp itt van mellettem egy.. :U
Még 3gs-ra talán..

[ Szerkesztve ]

(#33) kristof83


kristof83
aktív tag

....tőlem szokatlanul azt kell mondjam egy samsungra hogy jól néz ki.....
:R
(persze szigorúan csak fehérben)

[ Szerkesztve ]

(#34) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Vajon van flash vagy ebben sem lesz...?

Minden szavam magánvélemény!

(#35) roti86 válasza tothmaxy182 (#34) üzenetére


roti86
őstag

Szerintem nem lesz, mivel CPU armv6 a flashez pedig armv7 kell minimum. :U

(#36) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Szeva

Szerintem nagyon fain lesz az ACE!!!
Csak az ára is jó legyen... :)

Jó vicc!!! biztos lesz vagy 80-első körben...

Zolka

(#37) hodostamas válasza ben11 (#32) üzenetére


hodostamas
addikt

Lehet hogy grafikailag gyenge, viszont máshol hozza amit kell, plusz elég keveset eszik(45nm).

(#38) GALARDO válasza chapo (#31) üzenetére


GALARDO
addikt

Igaz!Ez tiszta i4. :U

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#39) |AP| válasza Arthuro_Adam (#26) üzenetére


|AP|
veterán

szerintem kicsi a felbontás :)

de ez most komoly...

(#40) Ricardo


Ricardo
félisten

Nem rossz. A kezdő ár érdekes lehet. Ebben a kategóriában a Blade magasra tette a lécet.

(#41) AS válasza Ricardo (#40) üzenetére


AS
félisten

Azért nézd meg a 2 rendszer sebességét......
Blade egy dologban jó 800*480 kijelző de annak nagy ára van...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#42) janes74


janes74
senior tag

Nem rossz kütyü,de ennél jobbak lesznek olcsóbban szerintem.

(#43) Arthuro_Adam válasza ben11 (#11) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

A formája szerintem is teljesen iPhone4-es.

(#44) plus44


plus44
veterán

Olyan átlagosan semmitmondó.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#45) hodostamas


hodostamas
addikt

Akik az árra panaszkodnak, kalkulálják bele, hogy a drágábbak(amik említve lettek a topicban) már mind bekerülnek szerintem a szervízfutár-ba a samsungnál, ingyen hozzák viszik futárral a telót, és lehetőség szerint max 1 munkanapos javítás.

(#46) Mappa


Mappa
addikt

kis húsos hasé teló :D

nem kötelező megadni

(#47) k_laci


k_laci
tag

nekem kifejezetten tetszik.. ha megunom a spicámat, bejön Mo.-ra, és lemegy az ára 50 körülire, akkor veszek egyet, ah rendes áron el tudom adni a spicát :D
nagyon jó a formája sztem :)

(#48) parkr


parkr
őstag

a sarkak kerekítésének mértékén, és a hasonló oldaléleken kívül nincs más iphone-os rajta
még a fény is más irányba tükröződik rajtuk... ;]

(#49) Graphics válasza parkr (#48) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A fény tükröződése : attól függ épp merre tükröztek a Photoshopban, mert hogy ezek a képek netről leszedhető PSD képek javarészt :)

Amúgy meg kéne a teló, az első Samsung , ami S5230-am leváltaná

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#50) Blyan válasza k_laci (#47) üzenetére


Blyan
félisten

Ez jó, ez a pozitív hozzáállás. :D Rendes áron eladni a Spicát, amikor ez majd 50 alá megy. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.