Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) Samus


Samus
addikt

Na ha már itt tartunk, akkor pár kérdés:
---SPOILER VESZÉLY---

-Mi lett Trinity-vel? Ugye a hajó némiképp "megsebesítette", de konkrétan nem volt benne, hogy meghalt.
-Mi lett Neo-val? Legyőzte a Smith programot, viszont nem értem miért kevered ide az Orákulumot. Soha nem mondott semmi konkrétumot (legalábbis úgy tűnt), Neo mindig maga döntött, és általában jól. De mindegy. Miután "győzött", egy szállító szerű akármi elvitte, de hová? Ezután a gépek abbahagyták a harcot, és Zion lakosai feljöhettek a felszínre? Egyszerűen bennem annyi kérdés maradt. Főleg, mikor a végén az Orákulum és a "Készítő" (vagy építész? Rég láttam már) beszélgetnek (vagy ekkor már Morpheussal beszél? Tényleg nem tudom már), a lényeg, hogy elhangzik egy kérdés: Mi lett Neo-val? (aha, azt hiszem a kislány kérdezte), az Orákulum feleli, hogy "Nem tudom, de úgy érzem látjuk még." Vagy valami hasonló. Tehát úgy lett vége, hogy 'nyátok...(mint a Karib Tenger Kalózai második részének). Ezt nagyon nem értettem. Következő részről sem tudok.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.