Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Mit nem értesz? :U

Azt, hogy miért az Oracle fekszik ott Smith pusztulása után?
Azért, mert Neo azzal a Smith-el küzdött, aki az Oracle-be másolta be magát.

[ Szerkesztve ]

(#2) gabor85 válasza D1Rect (#1) üzenetére


gabor85
őstag

Tovább.. ;) mert még nem vágom...

(#3) D1Rect válasza gabor85 (#2) üzenetére


D1Rect
félisten

Mit nem vágsz?
Láttad mind a 3 részt?

(#4) gabor85 válasza D1Rect (#3) üzenetére


gabor85
őstag

Persze.

(#5) D1Rect válasza gabor85 (#4) üzenetére


D1Rect
félisten

De még mindig nem mondtad, mi az ami nem világos. :)

(#6) joey04


joey04
titán

én sem értem mit nem értesz

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) gabor85 válasza D1Rect (#5) üzenetére


gabor85
őstag

Nem tudom hova lett Neo. Nem tudom (ugye az orákulum program), hogy igazából ki győzte le Smith-t, Neo vagy az orákulum...)
Szóval a vége magyarázata érdekelne... Köszönöm

(#8) D1Rect válasza gabor85 (#7) üzenetére


D1Rect
félisten

Neo hordozza a kódot amivel képes újrabootoltatni a mátrixot. Amikor Smith legyőzi, a kód kiszabadul és ezzel elpusztítja.

Az, hogy idáig jutott az egész műsor az Orákulumnak köszönhető, mivel Neo-t nem abba az irányba terelte, hogy teljesítse a számára kitűzött feladatot, hogy újrabootolja a Mártixot, kiválasszon pár embert akik újraalapítják Zion-t, és mehet a műsor a végtelenségig.
Neo ha jól emlékszem a 6. kiválasztott.

[ Szerkesztve ]

(#9) gabor85 válasza D1Rect (#8) üzenetére


gabor85
őstag

Na már értem. Sorry ha ilyen értetlen vagyok:D

(#10) mephi666 válasza gabor85 (#9) üzenetére


mephi666
nagyúr

régen láttam, de nekem úgy rémlik, hogy végülis nem tudják egymást soha elpusztítani smith-el... épp ezért eggyé váltak a mátrix-al: neo lett a fény, smith meg a sötétség... én ilyen mondanivalót vettem ki belőle... nem pusztultak el, de a rendszer részei lettek örökre és végülis kiegyenlítik egymást... :) vagy 4-5éve láttam utoljára... újra kellene néznem

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) D1Rect válasza gabor85 (#9) üzenetére


D1Rect
félisten

:) Bőven nem vagy értetlen. Egyébként érdemes hizzánézni az Animátrixot.

(#12) Samus


Samus
addikt

Na ha már itt tartunk, akkor pár kérdés:
---SPOILER VESZÉLY---

-Mi lett Trinity-vel? Ugye a hajó némiképp "megsebesítette", de konkrétan nem volt benne, hogy meghalt.
-Mi lett Neo-val? Legyőzte a Smith programot, viszont nem értem miért kevered ide az Orákulumot. Soha nem mondott semmi konkrétumot (legalábbis úgy tűnt), Neo mindig maga döntött, és általában jól. De mindegy. Miután "győzött", egy szállító szerű akármi elvitte, de hová? Ezután a gépek abbahagyták a harcot, és Zion lakosai feljöhettek a felszínre? Egyszerűen bennem annyi kérdés maradt. Főleg, mikor a végén az Orákulum és a "Készítő" (vagy építész? Rég láttam már) beszélgetnek (vagy ekkor már Morpheussal beszél? Tényleg nem tudom már), a lényeg, hogy elhangzik egy kérdés: Mi lett Neo-val? (aha, azt hiszem a kislány kérdezte), az Orákulum feleli, hogy "Nem tudom, de úgy érzem látjuk még." Vagy valami hasonló. Tehát úgy lett vége, hogy 'nyátok...(mint a Karib Tenger Kalózai második részének). Ezt nagyon nem értettem. Következő részről sem tudok.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#13) mephi666 válasza Samus (#12) üzenetére


mephi666
nagyúr

nézd meg mondjuk lynch-től a mullholland drive-ot... aztán azt fogod mondani, hogy a matrix egy teljesen kerek, tisztán érthető film :DD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) D1Rect válasza Samus (#12) üzenetére


D1Rect
félisten

Trinity meghalt.
Neo is meghalt. A "szállító szerű izé" csak a hulláját vitte el.

Neo visszavitte a hordozott kódot a Mátrixba, így "látjuk még", ugye a 2. rész végén van a magyarázat arra, hogy "kiis-miis" Neo.(a magyar fordítás egy borzalom)

Nem Neo döntött.
Gondolj a vázás jelentere az első részben. :)

Igen Zion lakosai feljöhetnek a felszínre, béke lett.

[ Szerkesztve ]

(#15) blokad válasza D1Rect (#14) üzenetére


blokad
senior tag

meghalt?

(#16) D1Rect válasza blokad (#15) üzenetére


D1Rect
félisten

Meg.

(#17) gabor85 válasza D1Rect (#11) üzenetére


gabor85
őstag


Rakjak még be nagyfelbontású képeket?

[ Szerkesztve ]

(#18) proof88 válasza mephi666 (#13) üzenetére


proof88
addikt

az ilyen David Lynch-es filmek jók :C

(#19) mephi666 válasza proof88 (#18) üzenetére


mephi666
nagyúr

jaja... mullholland drv. előtt összevesztem anno egyik ex-emmel és mondtam neki, hogy ha nem érti meg a filmet, akkor azonnal kibékülünk... és így is lett :DD annak a filmnek az utolsó 20perce nagyon kész van... ott mindig elveszítem a fonalat... pedig láttam már vagy 5ször... az island empire sem volt rossz tőle... az is elég beteg, de érthetőbb...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20) D1Rect válasza gabor85 (#17) üzenetére


D1Rect
félisten

Why? Inkább nézd meg az Animátrixot. A második reneszánsz nagyon ott van. :K
Egyébként vicces, de valami 800Ft-ért vettem az Animátrixot a tecsóban...

(#21) gabor85 válasza D1Rect (#20) üzenetére


gabor85
őstag

ÁÁá, a reklám helye, mi? :DDD
Meglessük ;)

(#22) angyalpc2 válasza gabor85 (#21) üzenetére


angyalpc2
aktív tag

Az animatrix az 1 és a 2 közötti összekötő kapocs
több kis rész van benne
van amelyik a "történelmet" meséli el, hogy hogy jutottak el idáig.

(#23) Dr. Romano válasza gabor85 (#21) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Sőt. Az Enter the Matrix című PC játékot is told végig, mert a játék kedvéért leforgatott átvezetőkből is kaphatsz pár új részletet a filmhez.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#24) JuliusCaesar


JuliusCaesar
tag

Azt már régóta tudjuk, hogy a magyar fordítás csak tájékoztató jellegű. Hiba megnézni vele kétszer egy filmet, de egyszer is.

Amúgy meg a végén az oracle szerint a béke törékeny.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#25) Dr. Romano válasza JuliusCaesar (#24) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ez nem minden esetben igaz. Van úgy hogy egy filmet, csak az jó szinkron menti meg a sz*rrá titulálástól!

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#26) Realradical válasza Dr. Romano (#25) üzenetére


Realradical
őstag

Ez igaz lehet, de én a Mortal Combat Scorpion -GYERE CSAK IDE! felkiáltása óta a feliratos filmeket preferálom! :D

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#27) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Én azt hittem, hogy az a probléma a képpel, hogy egy abnormálisan nagy Obama fej van a testen.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#28) j0k3r!


j0k3r!
senior tag

latom D1Rect te se egyszer lattad a trilogiat : ))
nekem top 5-os film!!! barmikor kepes vagyok megnezni, es neha eszre lehet venni akar a x. megnezes utan is dolgokat, amik eddig elkerultek a figyelmed!

Purpose!

[ Szerkesztve ]

some men just wanna watch the world burn...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.