Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Szerintem consumer vonalon is lenne létjogosultsága egy ilyen lapnak, nekem tetszik az elgondolás.

(#2) donmackó


donmackó
őstag

Érdekes konstrukció. Akár az sff vonalra is szánhatnák, nem csak a játéktermekbe.

Godlike79: Legalább nem kell külön "normális" gpu is a gépbe.

[ Szerkesztve ]

Release the cable hounds!

(#3) Peter13 válasza kriszpontaz (#1) üzenetére


Peter13
senior tag

Én is imádnám (feltéve hogy nem vállalati árszabást kapna, mert az sajnos nem fér bele): tök jó kis játékgépet tudnék elképzelni rá :K

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#4) t72killer válasza kriszpontaz (#1) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

SzVSz a grafikát kár volt integrálni, inkább cserélhető legyen, MXM modulban. Személyszerint maradok a mini-ITX-nél, ha mobilizálható desktopról van szó.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#5) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Abu, el tudod képzelni mennyi "hülye" felhasználó lesz, akik NVidiát fognak használni... ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#6) t72killer válasza MiklosSaS (#5) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

B150-es híddal :Y <- ;]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#7) Yutani


Yutani
nagyúr

Rögtön eszembe jutott az ECS megoldása, ahol SiS Xabre 400 GPU-t integráltak P4 és S462 lapokra.

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#8) t72killer válasza Yutani (#7) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Akkoriban minden integrált cuccos az alaplapon lakott, nem volt annyira feltűnő egy erősebb példány. Manapság semmilyen grafikát nem szokás a lapra integrálni.

#9: gondoltam:R Bár laptopoknál se mindíg hegesztik a lapra a kártyát, főleg az ilyen nagyokat nem.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#9) dabadab válasza t72killer (#4) üzenetére


dabadab
titán

"SzVSz a grafikát kár volt integrálni, inkább cserélhető legyen, MXM modulban"

Fix HW-s játékgépbe szánják, ott nem hiszem, hogy igény lenne az ilyen csereberére.

DRM is theft

(#10) Robert07


Robert07
aktív tag

Egy mxm modullal tenyleg jobb lett volna, vagy esetleg egy 90°-al elforgatott pcie foglalattal az alaplap szelen, es akkor nem kellene bele mxm sem, csak egy rendes asztali kartya.

Amugy az Asus Zeus-ra emlekszik meg valaki?

[ Szerkesztve ]

(#11) kriszpontaz válasza Yutani (#7) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Volt valami hasonló Geforce 2-vel is csak nem találom a neten melyik volt az.

(#12) t72killer válasza Robert07 (#10) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Riserrel megoldva;)

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#13) idegen lény


idegen lény
őstag

Mekkora királyság lenne, ha ilyet raknának az NX-be! :DDD

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#14) Reggie0 válasza Robert07 (#10) üzenetére


Reggie0
félisten

Lehet, hogy ugy tunik, de nem. Amiket javasolsz az mind extra hibaforras es extra koltseg a bonyolultabb osszeszereles miatt, de semmi elonye sincs ebben az alkalmazasban.

[ Szerkesztve ]

(#15) idegen lény válasza Reggie0 (#14) üzenetére


idegen lény
őstag

Haláli az aláírásod! :DDD

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#16) GAI válasza Yutani (#7) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Nekem az MSI MS-6168 jutott eszembe, integrált Voodoo 3-al :))

(#17) Yutani válasza GAI (#16) üzenetére


Yutani
nagyúr

Nyilván neked az jutott eszedbe, mi más! :DDD

#tarcsad

(#18) kcsa válasza Yutani (#17) üzenetére


kcsa
veterán

Mi a terv a VT6X4-el? :) Soksok éve ilyenem volt, késő tizenéves korom legjobb tuningolásait ezzel a lappal követtem el, Celeron 566 @ 1040 és hasonlók. Imádtam :)

(#19) Yutani válasza kcsa (#18) üzenetére


Yutani
nagyúr

Az a terv, hogy legyen egy darab. Semmi más. :)

#tarcsad

(#20) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Tök jól nézne ki plexi házban, ha a cpu-n is, meg a gpu-n is lenne mondjuk egy-egy Thermalright Macho... :DD

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#21) Robert07 válasza t72killer (#12) üzenetére


Robert07
aktív tag

Igen, én is ilyesmire gondoltam, viszont maga a lap lehetne egy itx méret úgy, hogy maga a kártya alatt ne folytatódjon, a kártya nyák-ja pedig az alaplapplappal egy síkban legyen, és a hűtője pedig a felső oldalon legyen. Így tényleg lenne értelme.

(#22) Robert07 válasza Reggie0 (#14) üzenetére


Robert07
aktív tag

Igazad van, ahová ezeket szánják oda tényleg felesleges lehet, viszont abban az esetben hasznos lenne, ha később esetleg lecserélnék a kártyákat, és az alaplapok pedig maradhatnának, mivel a cpu-k nem fejlődnek olyan gyorsan. Viszont azt el kell ismernem, hogy az ilyen dolgok egyáltalán nem gyakoriak a beágyazott rendszereknél, movel általában a régi rendszert egy az egyben kukázzák, és megy a helyére az új.

(#23) Reggie0 válasza Robert07 (#22) üzenetére


Reggie0
félisten

Pontosan. Egy regi lapba nincs ertelme uj karit rakni, mert addigra oreg lesz a lap, magyarul csereerett, hogy megbizhatoan mukodjon.

(#24) jerry311 válasza t72killer (#4) üzenetére


jerry311
nagyúr

Szerintem a megcélzott piacra ez is tökéletesen megfelel, lásd AMD és Intel megoldásai nemhogy integrált dVGA-val, hanem egyenesen a procival egybe építve.
Ez igazából egy konzol, csak még építenek, köré egy szekrényt, hogy jól mutasson játéktermekben.

(#25) idegen lény válasza jerry311 (#24) üzenetére


idegen lény
őstag

Ki jár ma még játéktermekbe? :Y

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#26) kriszpontaz válasza idegen lény (#25) üzenetére


kriszpontaz
veterán

A japánok. :DDD

(#27) jerry311 válasza idegen lény (#25) üzenetére


jerry311
nagyúr

Ázsiaiak.
És elég sokan vannak.

(#28) Komplikato válasza kriszpontaz (#26) üzenetére


Komplikato
veterán

Ne is mond, az új Metal Gear Solid Snake Eater féle PACSINKÓ játékgép reklámon behaltam. ;]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#29) #16939776


#16939776
törölt tag

Majd arra a "szimfóniára" leszek kíváncsi, amit az onboard DC-DC-k adnak elő, rajta, terhelés alatt ;]

[ Szerkesztve ]

(#30) Hunter2 válasza kriszpontaz (#1) üzenetére


Hunter2
addikt

igen aztán ha kifekszik a lap vagy a vga akkor lehet egyszerre mindkettőt cserélni, ez a szép az agyon integrált megoldásokban. :U

(#31) kriszpontaz válasza Hunter2 (#30) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ha reális áron adják (értsd: olcsóbban mintha külön vennéd) akkor ez nem téma. Mellesleg külön vásárolva sem egy életbiztosítás hogy nem gariba hordod minden hónapban, ha olyanba nyúlsz.

(#32) Reggie0 válasza Hunter2 (#30) üzenetére


Reggie0
félisten

Nem is lenne ertelme kulon cserelni.

(#33) idegen lény válasza kriszpontaz (#26) üzenetére


idegen lény
őstag

Hát igen, ők a Shenmue óta nem fejlődtek semmit. :U

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#34) Hunter2 válasza Reggie0 (#32) üzenetére


Hunter2
addikt

Miért is? Ha játéktermi gépbe van építve akkor egyértelmű, de itt otthoni felhasználásról volt szó.

(#35) Reggie0 válasza Hunter2 (#34) üzenetére


Reggie0
félisten

Mert beepitve ne piszkalja a juzer. Laptopban sem cserelheted az mxm kartyat kedvedre.
Az, hogy consumer, nem azt jelenti, hogy te legozod. Ha meg megis legozni akarod, akkor van 1000 mas alaplap. Ennek pont az a lenyege, hogy egyben van.

[ Szerkesztve ]

(#36) Hunter2 válasza Reggie0 (#35) üzenetére


Hunter2
addikt

Na ez az hogy konzumer vonalom ott van ezer más lap így ennek pont semmi értelme nem lenne.
Nehogy már megmagyarázzátok hogy előnyösebb ha minden össze van integrálva mindennel és esélyed nincs 2 évvel később másik VGA-t tenni bele, pláne ha egy ilyen "gamer" kategóriás kártyáról beszélünk.
Vagy ha ennyire szimpatikus hogy egyben van minden akkor nektek nem PC kell hanem egy konzol.

(#37) Reggie0 válasza Hunter2 (#36) üzenetére


Reggie0
félisten

Pedig bizonyos szempontbol elonyosebb. Pl. kisebb a meret. Vagy ha razkodo kornyezetben van(pl. kocsi), akkor a csatlakozok miatt nem fog hibazni. Stb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.