Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mghltm


mghltm
addikt

"hat darab zöldséget (talán cukorrépát? – a megfejtéseket várjuk a fórumban) kell püfölni" nem cukorrepa, hanem cekla. angolul beetroot, innen jon az eszkoz elnevezese is: BeetBox ( a beatbox-ra utalva ) ;)

a keszito honlapja

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#2) zoltanz


zoltanz
nagyúr

1 házibulin vége lenne az üveghangfalnak :D

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#3) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Nah, világvége elmaradt...
De, így legalább holnap melóban lesz mit olvasnom! :)

...elmúlik...

(#4) MZperX75


MZperX75
addikt

:W

(#5) imikee


imikee
tag

A NIXIE-s cucc nagyon tetszik a házban :)

...

(#6) foxxmotor


foxxmotor
tag

Brutál jól néz ki az a ház, meg az egész kialakítása.

(#7) feco72


feco72
Modder

Nézegettem még amikor készült, vártam a végeredményt. Deee nem tudom. Túl szép és sima a felület, hogy rozsdás legyen ez az összképem róla. Mármint tudom, hogy csinálta, csak nekem így zavaró a kettő együtt.

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

(#8) Archer válasza feco72 (#7) üzenetére


Archer
őstag

A "rozsdásítás" rendben van csak szerintem utána lekente valamilyen lakkal. A rozsdás felület nem fénylik ez meg igen.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#9) feco72 válasza Archer (#8) üzenetére


feco72
Modder

Bocs, lehet, hogy félreérthető voltam. A rozsdához nekem ez a gyönyörűen eldolgozott hibátlan bőr nem passzol. Meg az egésznek olyan új szaga van, kivétel ahol rozsdázott.

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

(#10) lujo10 válasza Argos (#3) üzenetére


lujo10
aktív tag

+1 :D

Egy igazi férfi Internet Explorer-t használ -> Kaland, veszély, kockázat. (Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm Uram, hogy legalább nem hullámzik!") Navigare necesse est, vivere non est necesse. Ja és Széles Utat!!!

(#11) Dominó85


Dominó85
veterán

Az a barna mod ház kegyetlenül jó! Nagyon szép munka. A táncoló macskától meg kiráz a frász. Nagyon debil dolog... :C

* Péter - 06302461862 *

(#12) MongolZ válasza feco72 (#9) üzenetére


MongolZ
addikt

Nekem is ez az érzésem.
(Igazán akkor lett volna jó, ha tényleg fogazással gyártatja le a fogaskerekeket, nem pedig lézerrel :) )

(#13) Lord Dragon


Lord Dragon
senior tag

Hát ez a rozsdás mod meg az egész ház, ez vmi félelmetesen kibaszottul de nagyon jó! :)) Iszonyatosan tetszik! :))

(#14) mepet


mepet
addikt

Cékla :C

(#15) Tripower


Tripower
tag

Nagyon nagy meló volt ezzel a moddal de ezek a fogaskerekek valahogy nem illenek bele a képbe...
Minden tiszteletem az készítőé természetesen!

(#16) feco72


feco72
Modder

A nixie-csövek sok-sok like!

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

(#17) aSzakember


aSzakember
tag

uuuu, ez a Marshall cucc eléggé fellelkesített! egészen a 800 eurós sorig emelkedett pulzusszámmal olvastam, gondoltam irány az árgép.. nem is tudom, mit hittem, talán hogy ehhez hasonlóan vicces és nem elszállt árú cucc lesz :)) hát na mindegy :O

I can do this in a hundred ways

(#18) McDog


McDog
aktív tag

Hát ez a macska borzalmas, de félek lesz aki megveszi, viszont a rozsdás mód nagyon jól néz ki.

(#19) Old Cyborg


Old Cyborg
tag

Marshall Hanwell, nálam nagyon nyerű az ilyen fajta retro kinézetü cucc :U

(#20) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Na, a megfeszített munka mellett, csak sikerült végigolvasni, az e Heti Szemlét.

Az a Marshall dobozka nagyon komoly! :Y
Csak úgy, mint az ára. Némileg egyszerűbb lenne muzsikát szállítani, amikor eltiplizünk a cimborákkal nyáron, a világ végére. Csak rápattintom a Sansa-m és voilà. Nem kéne külön laptop, meg hangfalszett.

Viszont az a makkás' izé...
"Megszólaltatásához egy 3,5 mm-es jack aljzaton keresztül, hátulról kell behatolni a prémes jószágba, és bármilyen análóg forrásról meghajtható." ezen, azért kicsit könnyeztem! ;]
33 fontért legalább macarena-t tolná, vagy a gangam style-ban nyomná. :P

Plug&play cékla dubstep... lefogadom, mezőgazdász beállítottságú vót' a fejlesztő és tuti nem jött zavarba, amikor megszólták, hogy a céges bulin bugylibicskával eszi a parfét.

Az a rozsdatemető mod -amihez képest viszont, elég letisztult és "újszagú" hatású- , nagyon pofás darab lett. De, ha már ott vannak az oldalán azok a fogaskerekek, egy kapcsolható motorral, raktam volna rá meghajtást, jó poén lenne, ha felpörögnének, amikor beizzítja a gépet.

A hírek többségét olvastam már a megjelenésükkor.
Az MRAM/MeRAM érdekes lesz, majd.
Az almás TV "előrendelés" meg nc... Nyilván a tengerentúlon nem a Samu, vagy az LG fog hódítani. De, ez számomra akkora blődség, hogy mindegy nekik, ha egy Junoszty van a belsejében, csak legyen rajta egy félig megevett alma, meg tudjon iTunes-ról haragvós verebeket, hangvezérléssel letölteni. :U

A tudástár is szépen bővül. Az alaplapos bejegyzés -mint ahogy a többi- kezdőknek is érthető, jól áttekinthető, szemléletes.
A szépia eredetét nem is tudtam. Szegény halacska zacsiját feláldozták a művészet oltárán. :o

...elmúlik...

(#21) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Ebből a képből nincs véletlenül 1920*1080-as vagy nagyobb?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#22) Tripower


Tripower
tag

A fiam biztos megnyúzná ezt a macskát.... de még mindig jobb mint azok az interaktív sz@rok, amit a tecsóban lehet kapni.

(#23) fondorlatos


fondorlatos
aktív tag

Azt hittem a beet elírás először, de meglátva a céklát minden értelmet nyert. :Y

(#24) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Az a Marshall cucc nagyon ütős.
Baromi jól néz ki.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#25) func93


func93
senior tag

faternak jol jonne az a zoldseg tartos rédio a konyhaba :DDD amiota megmutattam neki megvan orulve.

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#26) Vadmeggy


Vadmeggy
aktív tag

Azok a nixie csövek hihetetlenül jól néznek ki! A fogaskereket mellőzném, szerintem nem illik oda, de összeségébénen nagyon hangulatos lett a gép.
szép munka! :C

Ha szélesebb lenne, lehetne gyúrópad. Rajta tricepszezne egész Európa.

(#27) blackydan


blackydan
senior tag

Ez a moddingolt gépház valami eszméletlenül jól sikerült :K

(#28) Akula


Akula
őstag

egyre jobb modding cuccok születnek :R

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#29) Akos1994


Akos1994
aktív tag

Biztos nagyon jó lehet az üveg hangfal akusztikai szempontból... ;] Nyilván jobban nyeli el azokat a rezonanciákat vagy hullámokat az üveg amiknek nem kéne ott lenne a belsejében mint a rétegelt/farostlemez.. :DDD De mondjuk nyilván nem is a hangminőség volt az elsődleges szempont a cucc megépítésénél. :)

(#30) Audifan válasza TESCO-Zsömle (#21) üzenetére


Audifan
tag

(#31) TESCO-Zsömle válasza Audifan (#30) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ezt én is láttam, de ezen egy csomó része nem látszik a GPU-nak. :(

Nekem abból a képből kéne nagy, amit linkeltem, ahol a GPU van a központban.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#32) Audifan válasza TESCO-Zsömle (#31) üzenetére


Audifan
tag

igaz...

(#33) musculus


musculus
tag

Megszólaltatásához egy 3,5 mm-es jack aljzaton keresztül, hátulról kell behatolni a prémes jószágba, és bármilyen análóg forrásról meghajtható

:DDD

Homo sapiens non urinat in ventum - "And so it goes..."

(#34) Reggie0


Reggie0
félisten

Nem azert, de a tranzisztort feltalaltak, nem felfedeztek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.