Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#65) Đ@n!


Đ@n!
tag

Jobb fülem hajlamos begyulladásra és hát történt idén h háziorvoshoz megyek... Fája fülem elkezdi csak vírus szeggyek vitamint meg infralámpázzak... Mondom OK legyen. Mindennap jelenésem volt az orvosnál mert nem bírtam elviselni a fájdalmat 2 héten keresztül... ráádásul nem hallotam semmit se és kezdett a másik fülem is fájni ... 3. hét elején vérvörös fejjel soron kívül úgy h volt benn valaki rontottam be a háziorvosomhoz és idegességemben le qrva anyáztam meg elküldtem a picsába mire elküldött a fül orr gégészetre ahol fogadtak rögtön és azt mondták még jó h odakeveredtem mert különben csúnya vége lett volna... a jobb fülemen előre halat középfül gyulladás volt a bal fülemen meg kialakulóban volt. Mind2be ment bele a csík felírt antibiotikumot és fülcseppet. 3 nap alatt múlt el a fülfájásom miután megkaptam a megfelelő kezelést! 3 nap alatt gyógyítható lettem volna és 2és fél hetet vett el az életemből ez a dolog :W Suliban persze lemaradtam rendesen... És hülyén hangzik de én nem szeretek hiányoznia suliból... utána újra megint otthon mindent bepótolni.. Lényeg az,hogy ezért az ellátásért nekük kellet volna fizetni nem anyumnak a TB-t.

skillZ#Oc Team

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.