Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Nevetséges áron árulják ezeket az izéket. 80-90 ezer forintok úgy repkednek, hogy csak nézek.

(#2) myckie2 válasza Cs1csó (#1) üzenetére


myckie2
őstag

Szerintem egész egyedi és csini a design, de az ár az egyszerűen vállalhatatlan.

(#3) #04430080 válasza myckie2 (#2) üzenetére


#04430080
törölt tag

Az. Már csak a szám meg a vonalkód hiányzik róla :DDD

(#4) [CsuCsu] válasza Cs1csó (#1) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

En egyre jobban ugy erzem, hogy csak a fizetesunk keves.

(#5) DigitXT


DigitXT
félisten

És akkor töltögethetjük naponta, vagy ezt hogy? Ilyen piciben nagy akku nem fér...
Kicsit olyan hallókészülék utánérzés - mondjuk abban meg az elemet kell cserélni.

- Papa, cseréljen elemet!
...
-Papa!!!
...
- Tessék?:DDD

Szerk: na, végigolvastam, meg van adva egy 8 órás üzemidő. Szódával...:))

[ Szerkesztve ]

(#6) Segal válasza DigitXT (#5) üzenetére


Segal
veterán

A dobozával tudod menetközben újratölteni mert az lényegében egy akksi. Tehát pl melóba menet hallgatod, melóba belerakod a tartójába és tölt, hazafelé hallgatod, este tölt a dobozába. Utána ezt még 1x eljátszhatod melóba és ha hazaértél már érdemes konnektorra dugni a dobozát és feltölteni újra. Aztán kezdődik az egész elölről.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#7) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Mindenütt csak szidják, hogy néz ki, de nekem ez még mindig szimpatikusabb, mint valami ami úgy néz ki mintha a fülhallgatóról levágták volna a vezetéket.

Az ár meg hát nem kevés, de én itt nem egy fülhallgatót látok, hanem egy next gen prezentációs eszközt. Nagyon kíváncsi lennék majd egy tesztre, hogy a gesztus vezérlés, és a live caption mennyire működik.

[ Szerkesztve ]

(#8) IgnisFatuus


IgnisFatuus
aktív tag

Randa szerintem is, olyan mint egy túlméretezett női fülbevaló....
Léteznek normális külsővel is fülesek: link
Nem mellékesen 40 dollárért is meg lehet venni....

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

(#9) Cs1csó válasza [CsuCsu] (#4) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ezzel teljes mértékben egyetértek kb. 3x ennyi lenne a normális DE attól még egy normális minőségi vezetékes agybadugós füles (megnéztem árukeresőn) kb. 4k de van még ennél is olcsóbb, ez pedig kb. 20x annyi.

Amúgy rákerestem és már 15-20k-ért van vezeték nélküli nem mindegyik van túlárazva.

(#10) ilor14 válasza Cs1csó (#9) üzenetére


ilor14
tag

"minőségi vezetékes agybadugós füles (megnéztem árukeresőn) kb. 4k"

Az, hogy valamivel tudsz zenét hallgatni != minőségi, a Lada is elvisz A-ból B-be mégsem azt választanád :))

(#11) Cs1csó válasza ilor14 (#10) üzenetére


Cs1csó
félisten

:DDD
Szerintem ez vállalható: Sony MDR-EX110AP/LP

(#12) ilor14 válasza Cs1csó (#11) üzenetére


ilor14
tag

Vállalható, ha nincs más.. :N

(#13) tothbe válasza Cs1csó (#9) üzenetére


tothbe
addikt

A minőségi az valahol itt kezdődik. [link] De ezt egy másik erről szóló topicban is megvitattuk valakivel. Kinek mi számit minőségnek. ;)

By(e) Tothbe

(#14) DigitXT válasza tothbe (#13) üzenetére


DigitXT
félisten

Ez fasza lehet, mert beleírták a nevébe is, hogy audiofil.:D

(#15) tothbe válasza DigitXT (#14) üzenetére


tothbe
addikt

ah, a mekka az ilyen, gyárilag nincs benne a nevében, csak ők tették oda. viszont a tulajdonságait kell nézni, abban látszik, hogy már tud valamit. Amúgy azt is írtam, hogy itt kezdődik, nem azt, hogy ez az. :R

By(e) Tothbe

(#16) tothbe


tothbe
addikt

de amúgy, ha ezt a kategóriát nézzük, amibe az MS is jön, akkor kb. ezt érdemes átlagosan jónak tekinteni. Minőségben, tudásban és árban is.

By(e) Tothbe

(#17) E.Kaufmann válasza -Faceless- (#7) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Szerintem ez inkább a ló túlsó oldala. Igazad van, béna a "levágott" kábeles füles is, de ez se jobb sokkal, lehetne diszkrétebb.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#18) -Faceless- válasza E.Kaufmann (#17) üzenetére


-Faceless-
őstag

Én speciel arra gondolok ahol ezt egy többnyelvű prezentációhoz használják lényegében kontrollerként. A nagy lapos touch felület, könnyűvé teszi a kezelést még hozzá nem értőnek is, nem füljáratos "agybadugós", úgyhogy hallod magad, és környezeted is beszéd közben, miközben a füledbe is szólhatnak mindenféle rádió, és drót nélkül.

Előadásokat többnyire egy oldalról szoktak tartani, és a párból csak egyet beraksz a takart oldalra, amivel mindent tudsz kezelni távirányítózás meg hasonlók nélkül.

Ez elég vékony felhasználási réteg (meg ugye azért még teszteket meg kell várni), de egyetemen/nagy előadásokon ez a füles egyedül ki tudná váltani a rádió + vezetékes mikrofon + távirányító kombót. Amit nézve amúgy még az ár sem olyan vészes.

(#19) pengwin válasza tothbe (#15) üzenetére


pengwin
addikt

Mégis milyen tulajdonságaiból látszik, hogy ez egy jó IEM?

Félre értés ne essék, nem mondom, hogy rossz, mert nem tudok róla semmit, de egy fej/fülhallgató műszaki adataiból ugyan nem lehet megmondani, hogy milyen hangminőséget képvisel.

Mondjuk szerintem az olyan 50$ környéki Chi-Fi IEM-ek környékén kezdődik a minőség, igaz idehaza ez simán jelentheti ezt a 25 ezres kategóriát.

Üdv, pengwin

(#20) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Drága és hasonlóan "star trekkesen" feltűnő mint egy Airpod. A fehér mellettí színek náluk is csak a második generációval jönnek?

A fordítási lagra kiváncsi lennék.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#21) Tigerclaw válasza tothbe (#13) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

" Rézborítású, alumínium kivitelű hangtekercsek
Titán borítású hangszóró membrán"

Ezek mit jelentenek valójában?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#22) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Igen vastagon fogott az a bizonyos ceruza. Azért egy sportolásra kihegyezett tesztet szívesen olvasnék majd róla.

(#23) Duree


Duree
veterán

Ez így csak fele az igazságnak, a forma rendben van az üzem idö is az ára már nem annyira de majd a hangminősége megmondja , hogy siker termék lesz vagy megy a süllyesztőbe.

duree54

(#24) tothbe válasza Tigerclaw (#21) üzenetére


tothbe
addikt

A te és Pengwin kolléga válaszaiból ítélve azt hiszem nem voltam elég egyértelmű, de nem az ott leírtakat kell feltétlenül nézni, hanem pl. egy tesztet róla. És amúgy csak egyet emeltem ki, talán nem is a legjobbat sikerült választani a lista aljáról, de ez a topic nem is is erről szól, és én sem akartam erre elvinni. Inkább csak arra, hogy ezt a headset-et ne a HiFi cuccok közé értékeljük be, hanem egy nagyon másik kategóriába, amit azóta említettem is egy példával ami kb. átlagosan jónak mondható ebben a felhozatalban jelenleg a piacon.

By(e) Tothbe

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.