Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bibby


Bibby
addikt

Egész szép darab ami a képen van... bár szerintem ez is megosztja majd az embereket, másnak biztos ronda. :)

Ελευθερια η θανατος

(#2) nádasi


nádasi
tag

Szép ez a letisztult vonalvezetés. Remélhetőleg az alsóbb kategóriában nem azt a gyenge minőségű (könnyen kopó, repedező) borítást alkalmazzák, mint eddig.

(#3) nádasi


nádasi
tag

Szép ez a letisztult vonalvezetés. Remélhetőleg az alsóbb kategóriában nem azt a gyenge minőségű (könnyen kopó, repedező) borítást alkalmazzák, mint eddig.

(#4) Воланд


Воланд
titán

Szépnek valóban szép, de én laptopot nem vennék játékra. Ahhoz még mindig túl gyorsan lemerülnek és pont akkor nincs rajta töltés amikor kellene.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#5) edipqe


edipqe
senior tag

öngól!
fehér billin nagyon látszódik a "dzsuva" :C :W :W :W :W :W

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#6) 4sal3


4sal3
tag

szerintem is egész jól néz ki. sztem aki régebbi játékokat akar játszani, annak elég lesz a külső mxm-es vga. Már csak arra lennék kiváncsi hogy a régebbi notikkal is kompatibilis lesz-e :U ha igen, akkor nagyot szakíthat vle az FS. :)

mod: sőt, egy ilyen modulért még vissza is térnék talán a windózhoz. hangsúlyozom talán :)

[ Szerkesztve ]

(#7) Integra


Integra
titán

én tudok márkahű lenni, de, hogy az tuti nem a fudzsitszuszimensz az biztos:DDD
meg kell a halálnak fehér klavi, ahogy az kinéz pillanatokon belül...

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8) fsc válasza edipqe (#5) üzenetére


fsc
tag

Természetesen "kosztűrő" bevonat van a billentyűkön és ezt tesztelték is, mielőtt rábólintottak a designra.
Budapesti sajtótájékoztató szerdán, utána gondolom, sokkal több részlet lesz publikus.

(#9) rudi válasza edipqe (#5) üzenetére


rudi
nagyúr

Egy-egy kézmosás csodákat szokott művelni koszosodáss ellen, nem csak számítógépezés előtt hanem úgy általában is :DDD

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#10) lorcsi válasza edipqe (#5) üzenetére


lorcsi
veterán

a feketén is irritáló a por

szerintem látták mennyire kelendő az aceres fehér design és átvették :U

(#11) edipqe


edipqe
senior tag

én is szoktam :K mosdani, meglepő, de szoktam!
hanem a sok-sok gamelés közben a kéz izzadsága és a bőrsejtecskék a levegő porjával kombinálva, egy feketés, barnás "dzsuvát" eredményez.

a fürdés és a szokásos dolgok csak a kialakulásának az ütemét tudja lassítani.

feketén csak a por látszódik, ez a bizonyos "dzsuva" nem annyira

[ Szerkesztve ]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#12) orbano válasza edipqe (#11) üzenetére


orbano
félisten

egy nedves rongy csodákat művel a kosszal ;)

A vér nem válik VAZZE!™

(#13) orbano válasza lorcsi (#10) üzenetére


orbano
félisten

szerintem ennek semmi köze az acer designjához. viszont gyönyörű, nekem nagyon bejön. kár hogy ilyen gépet sohasem fogok magamnak venni :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#14) sztyui2


sztyui2
őstag

öcsém is sokat gamel és bizony izzad a keze nagyon. A laptopomon fekete bill van és fekete egér, így nem látszik nagyon(bár néha még itt is), viszont a másik gépen, ahol fehér bill van és fehér egér, ott bizony látszódik a dzsuva rendesen.

(#15) #06658560 válasza edipqe (#5) üzenetére


#06658560
törölt tag

Feher bilin is csak azutan latszik, hogy leszalltal rola. : :DDD

(#16) sztyui2


sztyui2
őstag

Nem is néznek ki rosszul ezek az új gépházak sem:




(#17) 4sal3 válasza sztyui2 (#16) üzenetére


4sal3
tag

sztem egész dizájnosak :K

(#18) Integra válasza sztyui2 (#16) üzenetére


Integra
titán

és ettől jobbak és megbízhatóbbak lesznek?:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19) Pitiless_


Pitiless_
tag

Kár hogy a mostani gépem miatt már csak úgy vagyok vele, mint a zsiráffal. Szép, szép, de otthonra nem kéne...

Ismerősi körben többeknek is FSC gépe van/volt. Nekik semmi bajuk vele, pedig ütik-vágják. Én meg belenyúltam a tuttiba.

Google Nexus S 4.0.3 <--> Samsung Omnia 7

(#20) simonzé


simonzé
addikt

Az asztali gépem egy FSC Scaleo J*. Tetszik, mert szép és jó és szellőzik, meg minden. Szemeztem egy Amiloval is, de (a rossz híre mellett) olyan csúnya volt szegény, hogy inkább másfelé néztem. Az új design már jobb, de még mindig az Acer Pebble design a nyerő nálam.
*Szerk: csak a gépházam Scaleo J a belső szervei már nem, mert az alaplap már rég kifeküdt. :( FSC?

[ Szerkesztve ]

I don't fit in. I fit out.

(#21) dekoninck


dekoninck
aktív tag

Az ilyen ferde, 45 fokos vonalakkal az a baj, hogy nem túl időtálló dizájn. Maholnap hülyén fog kinézni, szubjektíve. Pont ahogy az Acer Gemstone is. A konzervatív, 90 fokos szigorú szögek, kevés díszítés mindig up-to-date lesz. De legalább sok júzer úgy fogja érezni, hogy "ideje lecserélnem".
Szerintem.

(#22) Pitiless_ válasza simonzé (#20) üzenetére


Pitiless_
tag

Az öcsémnek is olyat szereztem, de ennek a bele is az még. Asus alaplap van benne, Sempron 3000+-os proci, 1 GB RAM. Arra, amire kell neki, tökéletes. Viszont a dvd író kuka volt amit kaptam hozzá, abból kapott újat. De a ház, a design tényleg szép. Tetszik ez az új vonal is, csak félek, hogy csapnivaló lesz a minősége. A notim több mint felét cserélték, de még mindig nem jó.

Google Nexus S 4.0.3 <--> Samsung Omnia 7

(#23) edipqe


edipqe
senior tag

tökre 1értelmü honnan van a design....[link]

hehehe

nincs új a nap alatt :C

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#24) #64791808


#64791808
törölt tag

Konkrétan b*szhatjuk, ha a minőség változatlan marad az Amilo szériában...

(#25) edipqe válasza edipqe (#23) üzenetére


edipqe
senior tag

hümmmmmmmm, elcsesződött a link, pedig az elöbb még jó volt :(((

na mind 1 én sztem ez a design a SW: stormtrooperekre hasonlít ;]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#26) fsc válasza #64791808 (#24) üzenetére


fsc
tag

Remélem, pozitívan fogsz csalódni ebben

(#27) #64791808 válasza fsc (#26) üzenetére


#64791808
törölt tag

Én is bízom benne, mert paraméterek tekintetében és ár/teljesítményben jók az amilok, dehát emlékszel, meséltem neked a kálváriámat...

Most pl az Xi 2550 szépen aláz, 1920*1200, T9300-as proci, 2G ram, 500G HDD, és jól ellennék egy ilyen géppel, vennék is... ha tudnám, hogy működik...

(#28) Pitiless_ válasza #64791808 (#27) üzenetére


Pitiless_
tag

Az enyémnek még nincs vége...

Google Nexus S 4.0.3 <--> Samsung Omnia 7

(#29) fsc válasza #64791808 (#27) üzenetére


fsc
tag

AMILO Xi2550 17'' WUXGA Glare / ATI Mobility Radeon HD 2700 256/767MB VGA / Core2Duo T9300 T9300 (2,5GHz, 6MB, 800MHz)/ 3GB / 1GB Intel TurboMemory / 2x250 SATA / DVD DL / webkamera / WLAN / Bluetooth / Vista Premium

Erre gondolsz? Ezzel biztosan nincs semmi különös gond. A x.hu cégeknél folyamatosan érdeklődöm, hogy melyik géppel több a szokásosnál a hiba, de ezzel nagyon elégedettek. Magyarul, nem hozzák vissza a vevők.

Én amúgy várnék még egy kicsit és ha AMD-t is elfogadod, akkor megvárnám a helyedben a hybrid crossfire gépeket. (a noteszben van shared és PCI-express videokártya is és ezek gombnyomásra össze is tudnak dolgozni.)

(#30) #64791808 válasza fsc (#29) üzenetére


#64791808
törölt tag

Erre gondoltam, de nemtom emlékszel-e, nekem volt 2528-am, kettő is, mindkettő kaki volt, és az ugyanez a széria, csak a kistestvér. Lehet, hogy MOSTMÁR jó.

AMD notiban kevéske, hiába a jó videóalrendszer, ha a processzor gyenge.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.