Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Apika


Apika
Közösségépítő

Ez egy jelentős áresés... :K

(#2) Youri


Youri
veterán

azért 2.5 eurós Titan Quest Goldot is megemlíteném...

RTX ON

(#3) Ilsyde válasza Youri (#2) üzenetére


Ilsyde
őstag

Az legalabb jo is :D

(#4) Gergosz2


Gergosz2
veterán

és meg ér ennyit? :F

valaki nyilatkozna aki megvette.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#5) csenger41 válasza Gergosz2 (#4) üzenetére


csenger41
tag

Nagyon érdekes játék, nekem elnyerte a tetszésemet, ajánlom figyelmedbe ezt a tesztet a játékról.
Én személy szerint mindig elolvasok legalább három különböző oldal tesztjét egy játékról és nézek gameplay videot, mielőtt kipróbálnám vagy megvenném...
Ajánlom ezt a gyakorlatot mindenkinek az oldalon, elkerülhető a csalódás. ^.^

Google a barátod, Wiki a barátnőd! :)

(#6) ldave válasza csenger41 (#5) üzenetére


ldave
félisten

Egyetértek, a letölthető játékok közül tavalyról ez a kedvencem a Bastion mellett, mondjuk én nem is vártam tőle csodát, mint sokak, akik végül csalódtak benne.

A Slime draws near! Command?

(#7) Ilsyde válasza ldave (#6) üzenetére


Ilsyde
őstag

En is csalodtam benne mert egy konnyed Populous feldolgozast vartam, erre ilyen... izet kaptunk. Nem is tudom minek nevezzem. Valami terraformalo logikai cuccos.

(#8) gabor85 válasza Gergosz2 (#4) üzenetére


gabor85
őstag

undorítóan egyszerű grafika, de élvezetes játékélmény, szórakoztató legalábbis nekem, ahogy a #7 ben is írják, terraformáló logikai játék.
de mondom, a grafika ocsmány főleg ha abból indulsz ki hogy a 3 éves crysis milyen volt.

de gameplay videót nézz meg ahogy skacok mondták.

alapból nincs vsync sem.

szóval jó ötlet szar megvalósítás.

(#9) Gergosz2 válasza gabor85 (#8) üzenetére


Gergosz2
veterán

hát asszem kihagyom. :K amúgy kösz a helpet!

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#10) arty válasza gabor85 (#8) üzenetére


arty
veterán

undoritó grafika? crysis?

ilyen gondolatok mellett szinte hihetetlen, hogy már 85 óta létezel... :DDD

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#11) gabor85 válasza arty (#10) üzenetére


gabor85
őstag

ha a crysist veszem 100%-nak ez köbö olyan 25%... :)

(#12) Gergosz2 válasza arty (#10) üzenetére


Gergosz2
veterán

valamihez hasonlítani kell

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#13) arty válasza Gergosz2 (#12) üzenetére


arty
veterán

és szerinted egy AAA+++ 50$-os, csúcsgépen is szarul futó fps-t kell egy 15$-os, kis gépigényű, árkád/stratégiai/logikai játékhoz mérni, amit általában távoli nézőpontból vezérelsz?

wow

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#14) ldave


ldave
félisten

UP! a jó cuccnak, vegyétek, vigyétek :))

A Slime draws near! Command?

(#15) Gergosz2 válasza arty (#13) üzenetére


Gergosz2
veterán

grafikára gondolt , meg én is.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#16) csenger41 válasza gabor85 (#8) üzenetére


csenger41
tag

Szerintem a grafikával nincsen semmi gond, nagyon is szép, még közelről is, feltéve hogy maxra van véve.
Ha jól látom őstag a rangod, mégis ahhoz képest elég sajnálatos hogy egy játékot a grafikája alapján ítélsz meg. És egyre inkább arra tolódik el a játékipar hogy "mindegy milyen egyszerű, monoton a játékmenet és az sem baj ha ugyanazon téma ezredik megvalósítása, csak legyen SZÉP".
Egyébként pedig szerintem az ilyen grafika egy ezer forintos játéknál több, mint szép.

Google a barátod, Wiki a barátnőd! :)

(#17) Agyzuzo válasza arty (#10) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ezen szakadtam, telitalálat. :DD

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#18) Agyzuzo válasza Gergosz2 (#15) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Azért nem ártana műfajon belül is maradni...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#19) Gergosz2 válasza Agyzuzo (#18) üzenetére


Gergosz2
veterán

lol , nem értem miért ne lehetne crysis grafikájához hasonlítani.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#20) Agyzuzo válasza Gergosz2 (#19) üzenetére


Agyzuzo
addikt

lol nem értem miért kéne egy más budgetből készült teljesen más stílusú játékhoz hasonlítani, ez olyan mintha egy kis klubcsapat amúgy kiemelkedő játékosát akarnád a profi liga játékosaihoz hasonlítgatni. nem ugyanazon a pályán lépnek versenybe, azért remélem ezt belátod, így ez a fajta összemérés teljességel szükségtelen és semmi relevanciával nem bír az adott játék esetében.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#21) Gergosz2 válasza Agyzuzo (#20) üzenetére


Gergosz2
veterán

de miért ne tehetném ?!

crysisnak legalább tudom milyen a grafikája , így valami támpontot ad megítélésben.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#22) gabor85 válasza arty (#10) üzenetére


gabor85
őstag

Vagy félreértettél, vagy szándékosan nem akarod megérteni hogy a fenti hozzászólásban a crysis-t mint kiváló grafikájú játékot említem.
Továbbá a grafikai beállításai a játéknak gyakorlatilag nincsenek, felbontás, teljes képernyő, vga vezértlő, és képfrissítés van megadva mint beállítási lehetőség, se élsimítás, se vsync nincs.
Az objektumok (fák, bokrok, stb...) száma kevés, mivel nincs most képlopó feltelepítve a gépre, így nem is tudok belinkelni semmit sem.

Nyilván segít elképzelni ha belinkelem a minimális vga igényét a játéknak:
Grafika: 256 MB-os DirectX 9.0c kompatibilis videokártya Shader Model 3.0 támogatással (*lásd a támogatási listát)

Mint idióta, ostoba tizenéves kis hugyosvalagú hülyegyerekek, nos én úgy nem tudok viselkedni, mert sajnos én csak olyat véleményezek amit már próbáltam, ezért lett nálam a legszebb grafikájú játék a crysis. Ez a játék csak élményben hozza az elvárhatót, de az pokoli jó :)

(#23) gabor85 válasza csenger41 (#16) üzenetére


gabor85
őstag

jójember, a linkelt kép egy szaros art kép :)

Nézz róla gameplayt az ég szerelmére. Ne trailert!

(#24) csenger41 válasza gabor85 (#23) üzenetére


csenger41
tag

Tévedsz, az nem art kép, a játék tényleg így néz ki, játszottam vele PC-n és XBOX 360-anon is, felteszem a képen a PC-s verzió látható, mivel annak maximális beállítások mellett sokkal szebb a grafikája, mint a konzolosnak.

Google a barátod, Wiki a barátnőd! :)

(#25) gabor85 válasza csenger41 (#24) üzenetére


gabor85
őstag

nekem sosem sikerül ennyire távol mennem és magasba, mindíg elhomályosítja a képet...

új nv driverrel és ráerőszakolt "minőség" opcióval van vsync, így már szebb a játék.

maximális beállítása nincs a játáknak, olvass vissza hogy mik vannak, leírtam.
mondjuk konzolt grafikában legyőzni nem érdem, elvárás :)

(#26) Agyzuzo válasza gabor85 (#25) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Anizotropikus szűrést told fel 16x-ra driverből.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#27) csenger41 válasza gabor85 (#25) üzenetére


csenger41
tag

Ez a legtávolabbi nézet, nem emlékszem pontosan hogy PC-n hogy volt a kamerairányítás, konzolon csak két féle van ha minden igaz.
Szerintem nagyon is szép a játék, stratégiához képest pedig főleg.
Tény hogy nem egy Crysis, bár arról megvan a nagyon rossz véleményem, úgyhogy nem szeretem ha emlegetik... :D

Google a barátod, Wiki a barátnőd! :)

(#28) gabor85 válasza Agyzuzo (#26) üzenetére


gabor85
őstag

köszi, jó tipp :)

csenger41 sajnos csak hasonlítási alapnak jó :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.