Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kutkut


kutkut
addikt

Opera Mobile: még gyorsabb lett. :K

Meizu MX3 32GB

(#2) kaller1


kaller1
veterán

A mini frissítése valójában új telepítést jelent, valamint az eddig meglévő hosszú ékezetes betűk mindenhol négyzetre cserélődtek. Érdekes "frissítés". :U

[ Szerkesztve ]

.::> <::.

(#3) k850 válasza kaller1 (#2) üzenetére


k850
addikt

Olvastam a Marketen is ezt, de nekem a SE X8-on tökéletes a hosszú ékezetes betűk is.
Melyik márka készülékén jelentkezik ez a probléma?

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#4) debrejo


debrejo
senior tag

Kiváncsi leszek, hogy a flash tartalmak most már rendesen jelenítődnek meg Mobile-ban...
Szeretem ezt a böngészőt mert jóval smooth-abb mint a gyári, sőt nekem még a Dolphinnál is jobb, de ezt a hiányosságát még mindig nem tudom lenyelni.

(#5) kaller1 válasza k850 (#3) üzenetére


kaller1
veterán

voda 845...eddig tökéletes volt, most meg elcseszték. Tehetem vissza az előző verzát.

.::> <::.

(#6) tommjee


tommjee
senior tag

Király ! +1

(#7) hodostamas


hodostamas
addikt

ez a mini verzio se lett jobb a bugreportom ellenere, ugyan ugy szetesik a kep scrollozasnal. (minden sg3-as tulajnak). akkor marad a jol bevalt 5.1-es verzio.

(#8) umek7


umek7
őstag

Én eddig is elégedett voltam a Mini-vel, de most csak még jobb lett.

(#9) opera11 válasza debrejo (#4) üzenetére


opera11
tag

A Settings / Advanced / Adobe Flash alatt lehet beállítani, hogy a Flashel mi legyen (tiltás, kattintásra engedélyezés, engedélyezés). A többi a teló adottságaitól és a flash plugintől függ. Vagy mire gondolsz?

Vicces aláírás helye

(#10) foxymaci


foxymaci
senior tag

köszönjük szépen Opera Mini :) a szöveg kijelölés nagyon jó lett +1

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#11) parkr


parkr
őstag

ehh, én meg pont tegnap töröltem

(#12) debrejo válasza opera11 (#9) üzenetére


debrejo
senior tag

Ez mind megvolt, ugyanígy beállítottam ahogy írtad (engedélyeztem kvázi). Ettől függetlenül nem játszotta le a flash tartalmat. Csak mondok egy példát: fb-n egy flash játék. Amint belépek, csak egy nagy fehér képernyő. Ugyanez az eredmény a natív illetve a "Delfin éjdzsdí" böngészővel. Ellenben az állandóan laggoló, kockásodó, alap oldalakat rohadt lassan behozó "égi tűz" minden gond nélkül megjeleníti. Köbö erre gondoltam, remélem ez most megszűnik :)
Persze nem csak e speciális esetben, úgy általában a flash oldalaknál nálam rendesen akadozott az O.Mobile. Gondolok itt reklámokkal teletűzdelt siteokra

[ Szerkesztve ]

(#13) n0_gAboR


n0_gAboR
őstag

Kiraly! Kedvenc bongeszom Androidon. Lenyegesen gyorsabb, es tobbet is tud mint a gyari (bookmark sync, opera turbo - weblapok tomoritese, stb).
Uj szovegkijeloles feature-t is udvozlom.

(#14) Domxc


Domxc
senior tag

Nagyon szép lett! Egy próbát megér :)

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#15) pingwin92


pingwin92
aktív tag

Hát nem tudom.. iPhone-ra nem valami jó. Marad második / helyettes böngészőnek az Atomic (a Safari mellé).

(#16) jacis


jacis
nagyúr

Bánom már hogy frissítettem erre a verzióra, mert azóta a használtautón a lenyiló füleket nem jól jezeli a böngésző. A rohadt életbe..........

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#17) pingwin92 válasza jacis (#16) üzenetére


pingwin92
aktív tag

Azért meg lehet szerintem oldani, hogy visszatedd a régit. Ha jól látom Desire HD-d van, de arra is biztos van olyan, mint iPhone-ra az Installous, ami többek közt erre is jó, hogy ott fenn vannak a régebbi verziók is. :C
Vagy nézz utána valami torrent oldalon.. :K

[ Szerkesztve ]

(#18) tommjee válasza jacis (#16) üzenetére


tommjee
senior tag

Huu jól felidegesített :DDD

(#19) k850 válasza jacis (#16) üzenetére


k850
addikt

Érdemes egy alkalmazás frissítése előtt, mindig mentést készíteni, én erre az Astrot használom, ha nem tetszik az új verzió, akkor törlés és visszaállítom az elődjét.
Most keresheted a 6.0 verziót pl. itt [link]
;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#20) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Már le is töltöttem:R

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#21) jacis válasza k850 (#19) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem nem a mini volt fent. A teljes értékü operának az új verzió (11.1) előtt mi volt a verzió száma?

De mérges vagyok srácok.... nem találom sehol, az elöző verziót.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#22) JR.CSé válasza jacis (#21) üzenetére


JR.CSé
senior tag

Figy ottvan a további letöltés beállítások menüpont alatt.
[link]

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#23) jacis válasza JR.CSé (#22) üzenetére


jacis
nagyúr

Ott az új van. A régi winmo-ra van.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#24) JR.CSé válasza jacis (#23) üzenetére


JR.CSé
senior tag

Ennyit tudtam segíteni itt mert sok lesz az off.

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#25) jacis válasza JR.CSé (#24) üzenetére


jacis
nagyúr

ok azért köszi

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#26) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok. Segítsen már nekem valaki egy nyamvatt linkel ahonnan letőlthetem a 11.1-es verzió elötti androidos operát. Most egy moslék 10.1 bétával szenvedek. A 11.1 nálam nagyon mellé ment :W

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#27) pcnet


pcnet
addikt

A 6.1es Miniben már nincs mobil nézet. :( Engem zavar, hogy bár szöveg tördelés van de scroll-ozáskor elcsúszik oldal irányba a szöveg és pár betű a kijelzőn kívűlre kerül. Mobil nézet nekem fontos. Az új Opera Mobile sem tud többet, az Inda video helyén pl megjelenik egy fekete téglalap, de le már nem játsza. Max ez annyira jó, hogy tudom a cikkhez tartozik video és a cikket elolvasom mobilon a videót meg megnézem számítógépen vagy a gyári android böngészővel. Szerencsére fent van apps monster így megy vissza Opera Mini 6.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#29) jacis válasza #40993792 (#28) üzenetére


jacis
nagyúr

Nem tudod mi a száma a frissítés előtti verziónak?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#31) jacis válasza #40993792 (#30) üzenetére


jacis
nagyúr

Nem a mininél..... :N

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#33) pcnet válasza jacis (#29) üzenetére


pcnet
addikt

Opera Mobile 11.00 up4 volt az elöző verzió száma. Ez alapján ha rákeresel neten szerintem megtalálható. De ha nem találod, küld el privátban az email címedet és szívesen elküldöm Neked.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#34) attisx


attisx
addikt

Friss tapasztalat: Nokia N86 + Mobile 11.1 + Index mobil verzió = félperc alatt lenullázott RAM. Minden más röccenés nélkül megy. Röhej... :W

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#35) tommjee válasza attisx (#34) üzenetére


tommjee
senior tag

Mingyárt leszedem iPod Touch-ra és megnézem nállam mit is csinál !

(#37) jacis válasza attisx (#34) üzenetére


jacis
nagyúr

Én most visszaraktam a frissítés előtti verziót, mert nekem is megtelt folyamatosan a memória meg bizonyos flash tartalmakat sem kezelt jól.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#38) attisx válasza jacis (#37) üzenetére


attisx
addikt

Közben én is visszaegerésztem a 11.0-át. Az m.index.hu ugyanúgy félperc alatt felzabálja a teljes RAM-ot, pedig néhány napja még jó volt ezzel a verzióval, szóval úgy néz ki, nem norvég barátaink szúrták el. BTW, a teljes verzió meg normálisan használható, bár a RAM-ba ez is szépen beleharap, de legalább nem akasztja meg az egész hóbelevancot.

Na mentem a Zindexre reklamálni...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#39) jacis válasza attisx (#38) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem most a 11.0-val minden a helyére került. Tegnap este annyit szenvedtem az újjal meg a 10.1-es betával, hogy majdnem felrobbant a fejem.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#40) Mr. Byu


Mr. Byu
aktív tag

Végre megcsinálták a rendes Opera Mobile-t iPhone-ra is. A régebbi verzió maga volt az ipari hulladék. Nem volt retina display támogatás, az egész kezelőfelület ronda pixeles volt, a szöveget meg rosszul renderelte (nem lehetett látni a betűket).

Most viszont amit nemrég összehoztak, iPhone 4-en... hát, mit ne mondjak, félelmetesen jó!

A jelenlegi mobile Safariról tudni kell, hogy nem képes weblapokat a háttérben betölteni (csak azt tölti, amit éppen aktuálisan nézel), ezt szerencsére az iOS 5-ben javítják.

Ez az Opera viszont brutális. Sokkal gyorsabban betölti a weboldalakat (pedig alapból se lassú a szifon :)), és simán megnyithatok 5-6 nagyobb weboldalt a háttérben (index, origo, engadget, stb.), akadás nélkül, villámgyorsan betölti az összeset egyszerre. Itt semmiféle RAM probléma nincs, valami brutális amire ez képes. Próbaképpen most elindítottam a háttérben 2 db index.hu-t, 2 db origo.hu-t, 2 db mobilarena.hu-t, 2 db engadget.com-ot, 2 db elvira.hu-t, és mire a végére értem, már mindent betöltött... :D

[ Szerkesztve ]

(#41) Dotcom válasza Mr. Byu (#40) üzenetére


Dotcom
aktív tag

Welcome to the real world!
Hát ha még azzal is szembesülhetnél, hogy még a flash tartalmakat is milyen jól lejátsza, úgy érezhetnéd, hogy eljött a mennyország. ;]

az Alma az agyban csodákra képes...Az Apple az új Chuck Norris...

(#42) Mr. Byu válasza Dotcom (#41) üzenetére


Mr. Byu
aktív tag

A flash "nem hoz lázba", asztali böngészőkön is le szoktam tiltani. :)

(#44) kp78


kp78
addikt

Nekem Nokia C7-en a Mobile alatt nem enged belépni PH-ra sem ez a legújabb, sem az egyel korábbi. Néha gondol egyet és mégis, de legtöbbször nem.
Látszólag belép, ki is írja, hogy sikeres belépés, majd az átirányítás után mégsem vagyok belépve :(
Töröltem sütiket, meg minden létezőt, de mégsem.
Vkinek van esetleg hasonló gondja. :U

Minivel nincs ilyen gondom, de wifin használva mindig inkább a mobile-t indítom el.

[ Szerkesztve ]

(#45) Remus389


Remus389
veterán

ugy latom elqrtak az uj opera minit. az ekezetes betuk, nincs mobil nezet...

hmmm marad a jol bevalt 6.0

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#46) Mr. Byu válasza Remus389 (#45) üzenetére


Mr. Byu
aktív tag

Androidon amúgy jobb a beépített böngészőnél az Opera? Miben jobb? :)

(#47) k850 válasza Remus389 (#45) üzenetére


k850
addikt

Nem írod, hogy milyen típusú készüléken nincs ékezetes betű, a Siony Ericsson X8-on tökéletes.
Mobilnézetet 1000 éve nem használom, szerintem is teljesen fölösleges, valami kis felbontású elavult készüléken böngészel mobilnézettel? :F

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#48) Domxc


Domxc
senior tag

Nagyon jó lett! SGS-en hibátlanul műkszik. Gyors, szép, könnyen kezelhető. :)

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#49) cousin333


cousin333
addikt

Na, akkor nézzük:

"A mini frissítése valójában új telepítést jelent, valamint az eddig meglévő hosszú ékezetes betűk mindenhol négyzetre cserélődtek."

Milyen a betűméreted? Próbáld meg eggyel nagyobbra állítani.

"Kiváncsi leszek, hogy a flash tartalmak most már rendesen jelenítődnek meg Mobile-ban..."

Konkrét oldal esetleg?

"A 6.1es Miniben már nincs mobil nézet."

Nálam van, úgy hívják, hogy "Egy oszlopos megjelenés"

"Végre megcsinálták a rendes Opera Mobile-t iPhone-ra is."

Ne izgulj, nem csinálták meg, te most éppen Opera Minit használsz... :)

"A régebbi verzió maga volt az ipari hulladék."

Mégis több európai államban az 1-2. helyen voltak az iPhone-osok a Mini felhasználók között...

"A flash "nem hoz lázba", asztali böngészőkön is le szoktam tiltani."

Semmi gond, Minin tuti nem fogsz látni egyet sem... ;]

"We spared no expense"

(#50) k850 válasza cousin333 (#49) üzenetére


k850
addikt

Szia!
Valóban megváltozott a mobilnézet kifejezés egy oszlopos megjelenésre.
Köszi, hogy észrevetted nekünk. :B

"Ne izgulj, nem csinálták meg, te most éppen Opera Minit használsz."
Ebből is a Opera Mini 6 for iPhone verziót, mást nem találtam az Opera letöltő oldalán.
[link]

A SE X8-on próbáltam mind a három betű mérettel, de nálam nem jelentkezik ez az ékezetes hiba. Szerintem a problémás készülék karakter kódolása nem fekszik az új böngészőnek. :F
Nem lehetséges a készülék beállításokban a nyelv bevitelnél változtatni, pl. nemzeti karakter vagy valami hasonló?

Ha valakit jobban érdekel, hogy miben tér el az Opera Mobil, Mini és a Java böngésző, itt láthat egy összehasonlító táblázatot. [link]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.