Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) arty


arty
veterán

hyperthreading.... "van" :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#2) #16939776 válasza arty (#1) üzenetére


#16939776
törölt tag

Az E3-1265L-V2-t (7 éves) upgradelném egy non-HT 8 magosra, hogy ne érződjön a különbség.
Ja, pont nem jött ilyen CPU.
Azért nem vennék Xeon helyett kommersz desktop CPU-t, mert azokon össze vissza ragasztják a kupakot. Jóval hangosabb hűtő kell, ugyan akkora TDP-hez.

[ Szerkesztve ]

(#4) lenox válasza #16939776 (#2) üzenetére


lenox
veterán

De a HT-t le tudod kapcsolni, ha akarod, nem? 2286M?

(#5) Geri Bátyó válasza #16939776 (#2) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Mivel amúgy is platformcsere, miért nem nézelődsz Ryzen irányba? Ott nem gond az SMT meg a sebezhetőségek.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#6) #16939776 válasza lenox (#4) üzenetére


#16939776
törölt tag

Ki fogom kapcsolni, nem fizetném ki az árát.

(#5) Geri Bátyó: Van 1800X-em ITX konfigban, amit 1:1 be tudnék tenni a feladatra, az látszik, hogy a VRM fokozott levegő igénye miatt nem fog 5 évet elmenni 1db 500-at forgó ventilátorral, mint a mostani xeon.
Várok még fél évet, hogy mit sikerül összehozni, de nem adok nagy esélyt, neki hogy ezen a téren lesz fejlődés.

[ Szerkesztve ]

(#7) Geri Bátyó válasza #16939776 (#6) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

A mostani Xeon konfig is ITX?

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#8) Lacika112 válasza lenox (#4) üzenetére


Lacika112
aktív tag

Persze ha veszel egy autót leszedheted a kerekek felét de az neked megfelelő lenne mindennapos használatra? Gondolom azért kifizeted mind a 4 kereket még ha kettőt használsz is nem? :C

Sebezhetőségek maradtak mivel semmit nem terveztek újra csak átnevezték ha jól értettem meg hozzávágtak egy kis marketing szöveget hogy "gyorsabb" pláne hogy hetente újabb sebezhetőséget találnak ami kap egy szoftveres tapaszt ami tovább lassítja.

Komolyan nem értem hogyan lehet forgalomba engedni egy olyan "autót" amiben se légzsák, se biztonsági öv, se semmi nincs viszont kések vannak a kormányon ha koccansz ne csak bibis legyél hanem halott....

ha meghúzom a kocsidat az oc-nek számít?

(#9) #16939776 válasza Geri Bátyó (#7) üzenetére


#16939776
törölt tag

Igen, nekem már csak azok vannak. :K

(#10) Geri Bátyó válasza #16939776 (#9) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

X99-ből azért az nem semmi! És valóban, Am4-ből nincs nagy válaszék.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#11) lenox válasza Lacika112 (#8) üzenetére


lenox
veterán

Szerinted mi a kulonbseg ha gyarilag vagy user altal kapcsolod ki a HT-t? Nem arulnak 8 magosbol HT es HT nelkulit, ha nem kell akkora teljesitmeny, vagy kevesebbet fizetnel vegyel 4 vagy 6 magost (vagy amd-t). De semmikepp ne irkalj hulyesegeket nekem, koszi.

(#12) #16939776 válasza Geri Bátyó (#10) üzenetére


#16939776
törölt tag

Ez nem X99, ez P67.

(#13) Geri Bátyó válasza #16939776 (#12) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Baz, tényleg, ez 1155!
Mondjuk ettől még teljes platformcsere, ha váltani akarsz és a Zen hozza azt,amire vágysz.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#14) Lacika112 válasza lenox (#11) üzenetére


Lacika112
aktív tag

"Szerinted mi a kulonbseg ha gyarilag vagy user altal kapcsolod ki a HT-t?"

Az ára de ha az neked nem különbség..... (nem véletlenül nincs ht nélküli így nyomhatják a kamut van 16 szálad közben meg nem használhatod kivéve ha nem zavar lassan annyi sebezhetőség van nem lehet számon tartani)

Bocsi ha neked "hülyeség" amikor kifizetsz valamit de használhatatlan......
Nem én keresem meg a pénzed amit arra költesz ami nem működik :)

Nem kell egyből nekem esni :R

ha meghúzom a kocsidat az oc-nek számít?

(#15) lenox válasza Lacika112 (#14) üzenetére


lenox
veterán

Az ára de ha az neked nem különbség.....

Van olcsobb proci, irtam is, mi kene meg?

Bocsi ha neked "hülyeség" amikor kifizetsz valamit de használhatatlan......

En ki tudok valasztani olcsobbat a listabol.

Nem kell egyből nekem esni :R

Mintha nem te kezdted volna...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.