Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) doooo


doooo
veterán

Engem ez a túlhajszolt szaltózgatás idegesít benne, oké, hogy parkour, de a játékokban ilyet, és főleg ennyiszer, nem csinálnak. Továbbá a kamerázás módja sem tetszik. Ez is a mostanában használatos, nulla művészi értékű rángatózás. Az embernek nincs ideje észrevenni a képernyőn/vásznon folyó dolgokat, csak epilepsziás roham kerülgeti. Felesleges ennyi pénzt ölni a díszletbe meg az effektusokba, ha a környezetből csak elmosódott foltok látszódnak (ez minden ilyen módon filmezett filmre érvényes). Persze az se jó, ha túl lassú, mert pörögni kell az eseményeknek, ez nem játék vagy sorozat, ahol több idő áll rendelkezésre minden cselekvésre, történésre, de akkor se essenek túlzásba. Apropó effektusok... azért a múltban játszódó, spanyolországi jeleneteknél ügyelhettek volna arra, hogy pontosabban retusálják a képeket, vagy a forgatási helyet alakítsák át egy kicsit, hogy ne legyenek ilyesmik benne, mint pl. modern ablakok, egy két kábel ami a falakon van végigvezetve... nem láttam még filmet ahol ennyire nem figyeltek volna... persze ha ezek a jelenetek a jelenben játszódtak, csak épp akkor is assassin ruhában voltak a szereplők, akkor nem szóltam semmit se (vagy amúgy is csak paranoiás vagyok). Valószínűleg a zene se fog nagyot ütni.. egyik akciófilmben se szokott manapság. A színészeket legalább igyekeztek jól összeválogatni (bár én Jeremy Ironst inkább a múltban láttam volna szívesebben). Mindezen dolgok ellenére még drukkolok nekik, hogy kihozzanak belőle valami normálisat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.