Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#66) pubwart válasza geri| (#20) üzenetére


pubwart
aktív tag

Ez egy korrekt összefoglaló.

Egy dolgot még hozzátennék. Az ablakmosónak igazából van még egy extra funkciója is, ami fontosabb mint a mosás. A xenon lámpa nem termel hőt ennek megfelelően télen a ráfagyott / ráesett hó nem olvad le a lámpáról ami nagyban akadályozza a fény vetítését és az lámpamosó a jég feloldására is használható.

Ezen felül az én véleményem az, hogy a rendőrnek totálisan igaza van. Ha a kocsi nem "xenon" képes vagy buher, akkor nem kell eröltetni a dolgot, mert semmi értelme nincs. A szabály az szabály. Ráadásul is másokat is idegesítesz és veszélyeztetsz egyszerre. És valljuk be, a LED meg a Xenon meg a (BiXenon) azért kell, mert kurvára menő, meg jól hangzik, meg a fosból is A8-ast csinál. Pedig nem. Sőt. Én szívem szerint ezt sokkal keményebben szankcionálnám. És az egy még extra is, hogy a xenon annyira nagy extrát nem is hoz a fényerőhöz és a jobb láthatósághoz.

Nekem van LED meg Xenon is gyárilag a VW Polo GTI-hoz, került is egy kisebb vagyonba, de annyi kis millió funkciója van, hogy csak na, minden fillért meg ért, az tuti, imádom is.

Az EU-s szabályokról csak annyit, hogy ha bent van a kulcs a VW-ben akkor onnantól kezdve égnek a LED-ek megállás és kérdés nélkül. A sok EU-s szabályról meg annyit, hogy ezek csak ott léteznek. A gyári Xenon-os Amerika / Ázsiai / Japán / Ausztrál kocsikban nincs se automatikus szintállítás se pedig lámpamosó. Semmi se. Ízzó + vetítőlencse és csókolom

Where you go how is up to you

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.