Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) beyruth82


beyruth82
veterán

Valhallát kipróbálom.A tesztek engem anno nem győztek meg, de lehet ha játszhatok vele, akkor kedvet kapok hozzá. Ez egyébként egy trilógia utolsó része ha jól olvastam a neten,ugye? Origins Odyssey és a Valhalla. Van bármi ami összeköti őket vagy teljesen különálló részek, különalló egymáshoz nem kapcsolódó történetekkel?

[ Szerkesztve ]

(#2) petymeg2033 válasza beyruth82 (#1) üzenetére


petymeg2033
tag

Talán a jelenkori szálban van valami összefüggés a három rész között, de az a vonal engem mindig is hidegen hagyott, mert a játékidő 95+%-át úgyis a múltban töltöd, az a lényeg.

Ha ezt fejben tartod, akkor mindegy, hogy játszottál-e bármelyikkel a korábbiak közül.

(#3) beyruth82 válasza petymeg2033 (#2) üzenetére


beyruth82
veterán

Okés köszi! :R

(#4) Rodi 4.80 válasza beyruth82 (#1) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Három teljesen különálló történet, tök más a stílusuk is. Vannak apró utalások más részekre, van olyan szereplő is aki feltűnik nem csak egy részben, de ez inkább vicces, nincs jelentősége. Az Origins egy mély sztori, az Odyssey kicsit "komolytalanabb" (sok poénkodás van benne ami amúgy nem baj), a Valhalla meg érdekes mert azt a korszakot nem sok videojátékban látni és igencsak ki van dolgozva a világ. Mindhárom eszméletlen látványos, aki szeret barangolni és érdekli a történelem is, annak ajánlott. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.