Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) edward2


edward2
addikt

rofl. mert mennyit kéne érte kérni?

(#2) v.tom válasza edward2 (#1) üzenetére


v.tom
őstag

hmm, mivel a játék nem adathordozón kerül terjesztésre, ezért szerintem irreális lenne elkérni az árát annak is. Maga a szoftver viszont nem ér többet. Bármilyen jó is, nem egy húzónév, amit tögtön megvesznek az emberek akkor is, ha szar. Sokan megvették így is. Örüljenek neki.

(#3) psybu válasza v.tom (#2) üzenetére


psybu
csendes tag

ezt úgy írod, mintha egy dobozos játéknál a doboz képviselné az értéket, nem pedig maga a játék :))

(#4) Enton


Enton
addikt

Keressen ő is havonta max 70.000-80.000Ft (kb 350-400$) és azok után mondja, meg hogy mi a az olcsó?!!!

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#5) v.tom válasza psybu (#3) üzenetére


v.tom
őstag

Nem a doboz, hanem a terjesztés költsége. Online terjesztésnél ez sokkal alacsonyabb érték. Azért sír a szájuk, mert nem húzhatják le az extra hasznot.

(#6) Gomez86


Gomez86
őstag

Szeritem meg ezek az árak max az amerikaiaknak vannak alulárazva. Magyar pénztárcának nem kevés 2-3e Ft egy olyan játékért mint a castle crashers. jó játék mert jól elvoltunk vele, meg 4 játékos mód van benne de szerintem így is csak 1500Ft-ot ér ha megnézzük hogy a DOA 4 8e Dobozban leírással meg mindennel...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.