Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wajk


Wajk
addikt

szép, de menjenek a francba, hogy 5" már nekik mini :DDD

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#2) jacis válasza Wajk (#1) üzenetére


jacis
nagyúr

Pont azt írja a cikk hogy ez nem mini néven fog megjelenni....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3) Márko88


Márko88
aktív tag

Maradok a Samsungnál ;)

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#4) doki13 válasza Márko88 (#3) üzenetére


doki13
aktív tag

Van értelme??

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#5) tothmaxy182 válasza Márko88 (#3) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Én meg maradok a "bármi más, csak ne Samsung" koncepciónál...

Minden szavam magánvélemény!

(#6) Dinsdale válasza tothmaxy182 (#5) üzenetére


Dinsdale
tag

Köszönjük, hogy megosztottad velünk ezt közérdekű infót. :R

(#7) Wajk válasza jacis (#2) üzenetére


Wajk
addikt

a nagynak a kistesója, azaz "mini" is lehet, de nem mint jelző bántja a szemem, hanem hogy a kistestvér igazán lehetne kis testvér, nem egy majdnem pont akkor batár állat. Annak a pár centinek szerintem nem sok értelme van. HW-ban brutálisan gyengébb, rában meg aligha lesz sokkal alább... :N

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#8) bkiky01 válasza tothmaxy182 (#5) üzenetére


bkiky01
senior tag

detto..

(#9) BoC1ka válasza tothmaxy182 (#5) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Hello moto :)

YNWA

(#10) vipnolf válasza tothmaxy182 (#5) üzenetére


vipnolf
aktív tag

+1 ;]

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#11) Router


Router
őstag

Nem vagyok android párti de ha választanom kellene lehet LG-t vennék, tetszenek ezek a majdnem keret nélküli cuccok. :K

www.reballing.hu/forum

(#12) phanze válasza tothmaxy182 (#5) üzenetére


phanze
aktív tag

+1 ;]

(#13) gery2123


gery2123
őstag

Hát ezt full HD - ban snapdragon 800 elfogadnam. Az 5coll pont jó méret. Mondjuk ha úgy nézzük akkor egy nexus 5 jobban megéri

-- PSN_ID: GerY2123

(#14) Tomi_Ohl válasza tothmaxy182 (#5) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

+1

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#15) Samus


Samus
addikt

Hát, ha bekerül szolgáltatói kínálatba, és 90k alatt indul, szerintem jó ajánlat lehet. Főleg ha jóféle optika kerül bele. Azért a Snapdragon 400 nem egy rossz SoC, és akad mellé bőven operatív memória is. A kijelző végre nem 540x960, ami most divat a középkategóriában. A vicc, hogy a jelenlegi állás szerint az Alcatel Idol 2 S teljesítményét hozhatja, csak a memória dupla, cserébe az ára is az.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#16) hunter84


hunter84
aktív tag

Baszki, e :((( z már a vicc kategória...

(#17) BoC1ka válasza Samus (#15) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Drágán márik a ramot, durván fele ennyi a MOTO G is...

YNWA

(#18) papi77


papi77
addikt

Na erre kíváncsi leszek...de remélem a neve nem " mini" lesz!

Az első: NOKIA 1611

(#19) janeszgol válasza jacis (#2) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez oké, de attól még a G3 kistestvére és elképzelhető, hogy több, kisebb képátlójú kiadás nem várható. Ergo ez a G3 mini. De majd az idő eldönti.

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#20) hue2000


hue2000
tag

a mini az legyen max 4.5 hüvelykes nem 5.0

Az élet mindig drága

(#21) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Atyaeg, tenyleg meg mindig itt tartunk, hogy a mini ekkora meg akkora legyen? Hivhatnak midinek is, tokmindegy - ha nektek nagy, nem veszitek meg. A +1-ezes meg nagyon gaz, akkor mar inkabb vagy valami ertelmeset vagy semmit...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#22) FragMaster válasza hue2000 (#20) üzenetére


FragMaster
addikt

Csak ez nem mini. Már megint a légből kapott minden alapot nélkülöző levegőbeböfögős feszültségkeltés megy, egy kis samu bash körettel, hogy jobban csússzon.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#23) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Mondjátok már el mi ez a nagy Samsung utálat hirtelen?
Komolyan érdekelne :U

(#24) Csapoati válasza DeathAdder (#23) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez most a meno a hipster instagramos kajas kepek mellett. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#25) DeathAdder válasza Csapoati (#24) üzenetére


DeathAdder
veterán

Kezdem elhinni, mert elmagyarázni eddig még nem tudták, hogy mire ez a nagy samsung gyűlölet így hirtelen.
Nekem se Samu van, de lehet mondjuk fél év múlva az lesz, és amik voltak azokat is szerettem :)

(#26) halkow


halkow
őstag

menjek a francba! gyengébbre csinálják ne hogy konkurenciája legyen a g2 nek 92k vicces

Alcatel onetouch idol2s the king

(#27) hue2000 válasza DeathAdder (#25) üzenetére


hue2000
tag

nekem samsung galaxy core plus-om van és szeretem

Az élet mindig drága

(#28) Ádám16 válasza DeathAdder (#23) üzenetére


Ádám16
addikt

Túl van hypeolva a dolog.
A megunt dizájn a fő oka szerintem, mert mindegyik telefonjuk ugyanúgy néz ki kb., csak ezt nem értem... Azért rosszabb lenne az S5 pl., mert hasonlít a többire? SII-t használtam 2 évig, soha nem hagyott cserben, igaz most mást vizekre eveztem, de nem azért, mert a készülékeik hasonlítanak egymásra.

(#29) Csapoati válasza DeathAdder (#25) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Röviden, tömören: tökugyanazafröccsöntöttszappantartó!, szaggatóstáccsvíz! meg mert csamcsung és kész! :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#30) Márko88 válasza DeathAdder (#23) üzenetére


Márko88
aktív tag

Ez csak ilyen magyar népbetegség megint. Sajnálom akik jajj Samsung.. Meg lehet nézni az eladásokat és megbízhatóságot. S4-esem van, semmire nem cserélném.

Savanyú a szőlő

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#31) DarkDeer


DarkDeer
senior tag

Az érdekel, hogy ebben a G3 Beat-ben van-e fényérzékelő meg állapotjelző led? Ha van akkor esélyes, hogy erre váltom le az F6-osomat.

(#32) Márko88


Márko88
aktív tag

Meg amikor egy Sonyval, HTC-vel próbálnak valami képet lődözgetni és nem sikerül.. akkor gondolják át a dolgokat..(ha kamerát nézzük, de más is lehet..) :)

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#33) keIdor válasza Márko88 (#32) üzenetére


keIdor
titán

Sikerult kiemelni az egyetlen elonyet. Kameraban tenyleg jo a Samsung, de itt vege is, mondom ezt ugy, hogy nem vagyok a Samsung ellen, de vele sem. Elonyok es hatranyok, megvannak minden keszuleknel. De nalam is inkabb S5, mint Z2, tobb rosszat olvasni a Sonynal.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#34) ucli válasza Wajk (#1) üzenetére


ucli
senior tag

hát igen csak 5" :DD

(#35) erahurka


erahurka
félisten

Szerintem lesz ebből még egy mini is 4.3-4.5" körül.

Viszont az ár tetszik, a hardver se tűnik gyengének. Lehet jövőre kicsapongok WP-ről egy ilyenre, ha nem ugrik meg túlzottan az ára és nem lesz megfelelő Lumia a piacon :))

(#36) Luck Dragon

Tetszik, csak kár hogy nem Fhd a kijelző, :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#37) Ádám16 válasza Luck Dragon (#36) üzenetére


Ádám16
addikt

Jaja, így nézegethetjük a pixeleket :N

:F

(#38) Luck Dragon válasza Ádám16 (#37) üzenetére

Nem arra gondoltam hogy pixeles mert a sima HD is elegendő, csak azzal is jó lenne. ;)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#39) BulletBill27


BulletBill27
aktív tag

Csak HD? Nem kell pixelhalmaz képernyő ;] :D

(#40) FókuszPók


FókuszPók
tag

Azt hiszem, várok a G3 kevésbé vérszegényebb verziójára, addig egy Hüvely P6 is jó hiánypótló lesz :)

Lakatos Gedeon Gusztáv Három - 16LibaMáj - Westel - Sárgaréz

(#41) gaben1117 válasza gery2123 (#13) üzenetére


gaben1117
senior tag

Pontosan a G2-t jellemezted most. :)

(#42) moleculez


moleculez
veterán

De ez nem a G3mini... Mit nem lehet ezen felfogni??? Ezen a ponton a cikkíró hibázott, hohy egyáltalán belekeverte, de a Samu trollok mit keresnek itt tényleg nem vágom...
A teló teljesen rendbe van, leesik 80-ra akkor egy drága középkategóriás lesz, de nem tularazott.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#43) Tomakyn


Tomakyn
csendes tag

Semmi hír a megjelenésről? Vagy valami vagy akármi. Már várom. :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.