Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Azthittem lesz valami bővebb dolog az autókról (pl motorhang) Ehelyett egy ismerős hang elmondott olyan közhelyes dolgokat amiket eddig is tudtunk :C

halahala

(#2) Normi™ válasza xenom0rph (#1) üzenetére


Normi™
őstag

Picit én is többre számítottam. :F

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#3) Mister_X válasza xenom0rph (#1) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Talán ezek lesznek a karrierismertetők a játékban, oda meg ennyi kell.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#4) mightymo3


mightymo3
tag

Nagyon város ez a játék

(#5) g4mer


g4mer
senior tag

Most megjött a kedvem egy kis forzázáshoz :C

Sic Parvis Magna

(#6) kovsol


kovsol
titán

Pont ez a két fajta autótípus nem jön be. :(

Annak örülnék ha Forza5 kijönne Xbox360 -ra is amúgy.
1-2-3-4-Horizon is megvan nekem.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#7) Mister_X válasza kovsol (#6) üzenetére


Mister_X
nagyúr

De nem értem, mi értelme lenne a Forza 5-nek 360-on? :F Grafikailag 0, azaz nulla előrelépés lenne a F4-hez képest, fizika detto. Aztán menne a sírás kb. mindenki által, hogy mekkora rókabőr.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8) rocket válasza Mister_X (#7) üzenetére


rocket
nagyúr

Kozel 80millio eladott konzol tulajdonosai kozul (ez a szam persze nem 80millio) sokan vannak akik meg nem jatszottak egyik resszel se, es sokan vannak akik megvennek akkor is ha nem valtozna grafikailag.
Ami az elsodleges szempont a legtobb embernel az a tartalom, sok uj auto jelent meg az elozo resz ota vagy fog a kozeljovoben, uj palyak, stb.
Ehelyett nagyobb ertelmet latta elpazarolni ezt a cimet a M$ egy nyito cimnek az X1-hez, ami raadasul fapados is lesz kezdeskent 200 autoval (Forza 4 500) es 14 palyaval 59 variansban (Forza 4 25palya, 109 varians).
Olyan palyak hianyoznak mint Nurburgring GP/Nordschleife, Fujimi Kaido, stb.

Akinel nem a grafikai az elso hanem a tartalom messze elfogja kerulni a jatekot, es a GT6 jobb alternativa lesz, joval olcsobb konzol ha valaki uj belepo, 1200 auto (persze sok semmire nem jo van, meg sok varians 1-1 markabol, de legalabb a lehetoseg megvan a valasztashoz), 39 palya (arrol nincs meg info hany varians van).

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#9) oriic válasza Mister_X (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az a gond, hogy nem csak a grafika a lényeg. Hidd el sokan megvennék x360-ra is, többen mint most ONE-ra.

Live-Die-Respawn

(#10) Mister_X válasza rocket (#8) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A Sony is ugyan így "elpazarolta" a Killzone: Shadow Fallt, holott ott is szép nagy felhasználóbázis van, mégis mindig az MS a köcsög, ha hasonlót tesz... Valamivel muszáj felfuttatni egy új konzolt, 360-ra úgyis kijött négy(!) Forza.

@oric: tudom, a CoD-okat is mindig megveszik.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#11) rocket válasza Mister_X (#10) üzenetére


rocket
nagyúr

Forzarol es a M$-rol volt szo, nem a Killzonerol es a Sony-rol nem ertem, hogy jott ez ide.
En nem kocsogoztem a M$-ot a lepeseert, nem ertem mibol szurted ezt le.
3 Forza volt X360-ra, az elso resz Xbox-ra jelent meg.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#12) Mister_X válasza rocket (#11) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A Killzone is egy exkluzív cím, ami ugyan úgy nem fog megjelenni a jelenlegi generációra, mint a Forza 5.

Forza 2, Forza 3, Forza 4, Forza: Horizon - ez nekem négy.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.