Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) engusz


engusz
veterán

Nem rossz dolog a DLC (vagy akár a mikrotranzakció), de két apró problémám van vele:

1) a single játékmenet szinte sosem bővül, nagyon multi központúak a bővítések
2) rendre nagyon sokba kerülnek, majdnem drágábbak, mint maga a játék

A Forza Horizon esetén a Season Pack konkrétan 4000 MS pont, ami 10 ezer forint felett kapható

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#2) Dave™ válasza engusz (#1) üzenetére


Dave™
nagyúr

Nekem az a gondom vele, hogy 36 autóért és egy pár új pájyáért többet kell fizetni, mint az eredeti játék, amiben sokkal több a tartalom. Ott van a Horizonban pl. ez a zsetonos hülyeség. Ahogyan a cikk is fogalmaz: sokan hajlandóak kifizetni, így persze, hogy ebbe az irányba megy el. Nem lenne ezzel gond, ha a játék sokkal olcsóbb lenne, de nem az. Aránytalan a dolog.

(#3) dante0425 válasza engusz (#1) üzenetére


dante0425
tag

Én is hasonló véleményen vagyok. Jók lennének a DLC-k, ha nem csak a multit bővítenék folyamatosan (persze van kivétel). Na meg ott van az árazás is, indokolatlanul drágák. Talán majd egyszer változik a helyzet, bár erre nem sok esélyt látok.

(#4) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Ilyen megoldásoknak F2P játékokban a helye, teljes árú játékban semmi keresnivalója ezeknek.

(#5) engusz válasza Hunpriest (#4) üzenetére


engusz
veterán

Hát, Horizon estén - ha jól rémlik - akkor csupa cheat szagú dolgot tudunk mikrotranzakcióval vásárolni. Ilyen pl. a kincsestérkép vagy az autók megvétele. A térkép idővel felfedezésre kerül, az autókat meg lehet nyerni és/vagy lassanként megvásárolni a jutalompontokból

A DLC persze már más tészta, ott keményen elkérik az ezreseket, azok tartalmát másképpen nem lehet helyettesíteni

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.