Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Taposo


Taposo
aktív tag

Pffuhh kegyetlen jól néz ki, az új PS-re miért nincsenek ilyen kiadások :((

(#2) wolruf


wolruf
őstag

A 3 és a 4 is Limited Collector's előrendelőiben van meg, de erről a Forza 5-ről úgy lemaradok, mint a pinty. Mivel konzol hivatalosan még nem lesz akkor nálunk, ráadásull horror áron, marad az X360. Így viszont minek a Forza 5 horror áron, használhatatlan módon?! Ejh, de nehéz az élet :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#3) gianni85 válasza wolruf (#2) üzenetére


gianni85
veterán

Ha be tudsz külföldről szerezni one-t akkor fogod tudni használni. Nemsokára jön itt a gamepod-on is a hír szerintem-

(#4) wolruf válasza gianni85 (#3) üzenetére


wolruf
őstag

Na ez az, amivel nem akarok szórakozni. Majd ha elérhető lesz rendesen, akkor gyí :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#5) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Forza 4-et 9 ezerért vettem előrendelve gyűjtői kiadásban, ehhez képest ez a 80 dolcsi az nagyon sok :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Ha PC-re is kiadják kapnának tőlem 80 dollcsit, így meg annyit, hogy ronda a VHS lejátszó amire kiadják ;]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#7) Z10N


Z10N
veterán

csak ezt latom: dlc, dlc, dlc...es dlc

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#8) wolruf válasza Z10N (#7) üzenetére


wolruf
őstag

És ezzel most mi a baj?! Kinek hiányzik a régi dobozos játékok esztétikus kivitele, a sok hozzáadott bigyó, az élmény, amit a polcon a látványa okozott?! Hát mennyivel jobb ez így, hogy kapsz egy vacak pici fémdobozt meg egy adag vouchert? Na jó, cinizmus OFF :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#9) Mardel válasza wolruf (#8) üzenetére


Mardel
őstag

Plusz le merik irni hogy teljes jatek, de mar 1. nap 1 tonna DLC veheto meg hozza. :D

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#10) Z10N válasza wolruf (#8) üzenetére


Z10N
veterán

Latom nem sikerult felfogni a lenyeget. Engem nem a dobozos kiszereles erdekel, hanem meg meg sem jelent es mar mindent dlc-be adnak hozza. Legkozelebb a toltokepernyotket es a menu animaciot is dlc-be kapod. :U

ui: Az utannad szolo felfogta a lenyeget.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#11) gianni85 válasza Z10N (#10) üzenetére


gianni85
veterán

Látom neked se... régen egy limited edition játékhoz többet adtak, mint egy fémtokot és pár dlc kódot. Forza 4, artbook, Forza 3 pendrive + kulcstartó, és ez csak 2 példa volt házon belül.

(#12) wolruf válasza Z10N (#10) üzenetére


wolruf
őstag

Igen koma, fel sikerült fognom a lényeget :) Tudod, nekem egy LCE nem ezt jelenti, mint manapság. Van Full Throttle és Mechwarrior 2 dobozos kiadásom. Számomra azok voltak a "A" kivitelek. Ezért írtam, hogy irónia. Bár ezek szerint neked azt a szót nem sikerült levenned :-/

Szerk: cinizmust írtam, így lehet támadni :D

[ Szerkesztve ]

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#13) Mardel válasza gianni85 (#11) üzenetére


Mardel
őstag

Talan sleeping dogsnal volt, hogy az x360-as lemezt valamelyik forumon (neogaf?) kielemeztek.
A jatekhoz elerheto osszes DLC rajta volt a lemezen es fel is telepitette, de csak akkor aktivalodtak, ha a megvasarolt DLC kodjat megadtad a jateknak.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#14) Z10N válasza gianni85 (#11) üzenetére


Z10N
veterán

Ezt biztos nekem akartad cimezni, mert melle lottel. Sehol sem beszeltem a fizikai verziorol. Olvasd el megegyszer, hatha segit. Csak is a dlc-krol volt szo! Meg mielott elkezdenel ertelmetlenul ervelni, lattam, hogy "cinikusan" tette a megjegyzest, de ezzel nem viccelodnek (ha ironikusan tette volna mas lenne a helyzet). A lenyeg: ugyanarra gondoltunk.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#15) Z10N válasza wolruf (#12) üzenetére


Z10N
veterán

Maskor kerlek akkor pontosabban fogalmazz, mert igy felreertheto. A lenyeg, hogy egy velemenyen vagyunk.
Csak szerintem ez a helyzet nem vicces. Manapsag ahhoz, hogy a jatek teljes elmenyet ateld meg kell venned a LE verziot (preorder/exclusive content) + DLC. Mikozben a regi tartalmakhoz kepest igy az arertek aranyuk drasztikusan lecsokkent. Egy-ket kivetel van. A CE verzio meg teljesen mas, az ugymond a fanatikusoknak van, akiknek kell a plusz fizikai tartalom, ami mar a jatekmenet elmenyt nem befolyasolja tulzottan. Udv.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.