Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joelke HU


joelke HU
senior tag

Mégis csak HD kijelzőt kap? Korábban arról volt szó, hogy full HD lesz benne. :F ehh... Ez így nem az igazi.

Motorola G51

(#2) kbyte1024 válasza joelke HU (#1) üzenetére


kbyte1024
addikt

Igazad van fájó a HD, de gondolom már nagyon "dadogott" volna a vas ha fullhd-t kap..

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#3) joelke HU válasza kbyte1024 (#2) üzenetére


joelke HU
senior tag

Ezzel a procival volt a xiaominak régen is full HD-s mobilja. Csak a C szériának úgy látszik ez jut.

Motorola G51

(#4) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Tudom de ha mondjuk egy normálisabb Hd panelt tesznek be az még megbocsájható lenne. Meglatjuk. Nyilván láthatóbbak lesznek a pixelek, de ha nem fog laggolni 40penzert nem veszes.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5) K0vasz


K0vasz
aktív tag

értem én az Apple árpolitikáját ("fontos dolgokat hagyjunk ki az alapmodellekből, hogy minél többen vegyék a drágábbakat", már akkor forgattam ezen a szemem, amikor az alap iMacekhez csak CD-író/DVD-olvasó kombót adtak, mikor PC-hez már 5 forintért lehetett venni DVD-írót), de azért vicces, hogy egy kínai gyártó alsópolcos telefonjában is 90Hz-es kijelző van már, míg a Menő Techóriásnak csak a csúcskészülékébe fér bele a 60+Hz

(#6) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Kár, az első pletykák FullHD-ről szóltak..

De akkor lehetett volna kisebb panel, mert ez a 10C-12C folytatása így nagyjából ( 13C lesz majd Redmi néven persze)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) blueMerle válasza K0vasz (#5) üzenetére


blueMerle
veterán

Itt a magyarázat valóban egyszerű és kézenfekvő: az újabb modellekben is kell villantani, és amíg ez egy olyan feature, amiről az Epöl felhasználók 99 százalékának halvány fingja sincs, addig biza az Apple sem fog sietni vele az alap szériában. Persze, majd ha bevezetik Retina Refresh + vagy iRef vagy akármilyen bullshit néven, akkor az összes Epölfan hangoztatni fogja hogy chö, nekik kilencven herccces a kijelző bezzeg a Zandrojid. Ehöm.... Boldogok a lelki szegények :DDD

(#8) bbubby00


bbubby00
őstag

Kíváncsi leszek, Rendeltem Aliról 2dbot, kijelző védő fóliával, tokkal, szállítással 70eFt-ért (összesen).
Sztem simán megért így komplettem 35ezret egy db. Nagy elvárás nincs.
Muternak váltani kell a 3éves Redmijét, gyereknek meg egy leselejtezett 6éves Redmije volt. Ha kibírnak 3évet megint, akkor jó befektetés volt.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.