Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Aztak*rva.

(#2) L4mie


L4mie
veterán

Ez valami vicc :D egy vízhatlan rezgőmotoros arcvibráto közel 70k-ért...mert "okos"
Azért nem gondoltam volna, hogy itt találkozom ilyennel nem pedig a smikelős vblogger "oldalakon"
asszony akart venni valami ilyesmit 25k-ért...nézett róla videót meg utánajárt...végül rendeltem neki hadd ne írjam le mennyiért tök ugyanolyant. (félek lemoderálnak)
70k ért középszar biciklit, procit, VGA-t, telefont, monitort etc.etcetc. kap az ember, nem ennyi anyag K+F van benne :D xiaomi is gyárt okos fogkefét appal mindennel 10k....az is rezgős akkus vízhatlan arcbatolós valami.... XD

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#3) Graphics válasza L4mie (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A rezgőmotornál egy kicsivel komolyabb cucc ahogy én utánaolvasok :)

Amit Te írsz, az egy dolog, amit ez a készülék tud, az pedig más. El kell olvasni a cikket műszaki oldalról is, nem pedig, hogy drága, és vibrátor... Szerintem.

Linkeld a tök ugyanolyat, kíváncsi vagyok rá... Lehet az az átb.szás ehhez képest :D

Ezt másik topicban is írták, hogy ebay/aliexpressen vett ugyanoylan arcpaskoló-vibrátoros arcmasszírozót... Igaz az ultrahangos megoldás nem kapott benne helyet... és sok köze sincs hozzá....

Ha utóbbi is megfelelő lenne , akkor a kozmetikusnál nem lenne ott a drága ultrahangos gép... Jól mondom? :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Engem érdekelnek ezek a dolgok, de ezt már sokallom picit. Luna Fofo még oké.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5) L4mie válasza Graphics (#3) üzenetére


L4mie
veterán

Írtam egy némileg vicces némileg troll, de nem felszínes kommentet, de nincs kedvem játszani itt a marketinggel...úgy is megkapnám, hogy nem értek hozzá...így azt a részt töröltem.

komolyra fordítva: nyilván nem a termék nyilvánvalóan magas minőségével hanem a nagyon brutális számomra irreálisan magas árszabás miatt emelem itt a hsz-k számát, de mivel se nem nő, se nem szépségápolási szakember nem vagyok így az én értékrendszerem irreleváns jelen esetben, ettől még kifejthetem. Ha meg másoknak törést okoz...legközelebb csatlakozom a kolléga egyszavú amúgy mindent kifejtő véleményéhez. Belinkelni meg nem fogok, 2mp google keresés megoldja helyettem, e-magtól kezdve edigin keresztűl midenhol árulnak hasonló terméket.

Peace.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#6) Graphics válasza L4mie (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hasonlót linkeltem én is.... Csak hát semmi köze technológiailag ehhez... Ez biztos.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) tovgab válasza L4mie (#2) üzenetére


tovgab
aktív tag

Elég közel jártál az igazsághoz azzal, hogy a Xiaomi is gyárt hasonlót (~17k Huf)! :C
Tudom, ez nem "okos", ellenben olcsó...
Asszony Luna Mini 2-t használ már kb. fél éve, akciósan volt talán 22 ezer ft és imádja. Azt mondja, hogy tényleg működik a marketing bullshit, jót tesz az arcbőrével.
Ha jól tudom egy-egy ilyen kezelésért régebben kozmetikába kellett menned és alkalmanként jó pár ezres volt egy-egy kezelés. Így már otthon, kényelmesen megy a dolog.
Uuu, kicsit már gáznak is érzem, hogy ennyit tudok a témában! :C :Y

[ Szerkesztve ]

O+ 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro ► Xiaomi MI 9 SE ► O+ 7 Pro ► O+ 8 Pro ► Poco F4 GT ► iPhone 13 Pro Max ► iPhone 15 Pro

(#8) Plazmacucci válasza tovgab (#7) üzenetére


Plazmacucci
félisten

A Xiaomi ultrahangos?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#9) Cathfaern válasza Plazmacucci (#8) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Leírás alapján nem. Elég gáz, hogy a fogkefe gyártóknak mennyire sikerült átverniük az embereket a "sonic" kifejezéssel, aminek semmi köze az "ultrasonic"-hoz, de elég hasonló ahhoz, hogy mindenki arra asszociáljon. És láthatólag ez más területre is átragadt.

(#10) AliceWake válasza tovgab (#7) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

(#7) tovgab Nagyon jól tudod, az ilyen kezelésekért súlyos ezreket, szalontól és az alkalmazott krémektől függően akár tízezreket kérnek el minden egyes alkalommal. És akkor az időt, amíg elfáradunk a kozmetikába és amit maga a kezelés jelent, még nem is számoltuk hozzá.

A nők túlnyomó többsége márpedig garantáltan jár legalább alkalomszerűen kozmetikushoz tisztításra, ultrahangos arckezelésre, mittoménmire, de rengeteg férfi is igénybe veszi ezeket a szolgáltatásokat. Rengeteg júzer (igen, pasik) értékelte a tesztet, vagy mert nekik volt szükségük a termékre (amiről kaptak egy részletes technikai és technológiai ismertetést, és nem valami beauty-blog szintű marketing-anyag ismételgetést cukiságokkal körítve), vagy ajándékötletnek volt hasznos a számukra.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#11) Plazmacucci válasza Cathfaern (#9) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Gondoltam. Akkor még sem lehet egy lapon említeni ezekkel, a kollégák feleslegesen emlegetik fel hogy ennyivel meg annyival olcsóbb. Nem mintha tudnám milyen hatásfokon működik ezeknek az ultrahangos kezelése, de az egyikben mégis csak van a másikban meg nincs.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#12) tovgab válasza AliceWake (#10) üzenetére


tovgab
aktív tag

Szerintem félreértettél, én pont dicsértem a terméket. Párom is csupa jó dolgot tapasztalt vele, már én is kipróbáltam egyszer-kétszer. A kozmetikust pedig pont azért hoztam fel, mert sokan kiakadtak, hogy nagyon drága. De az érem másik oldala, hogy ha valaki amúgy is súlyos ezreket fizet ki ilyen kezelésre a kozmetikusnál, akkor már mindjárt nem olyan vészes ez az összeg. Így pár havi kezelés árából tud venni egy ilyen Foreo-t otthonra...

O+ 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro ► Xiaomi MI 9 SE ► O+ 7 Pro ► O+ 8 Pro ► Poco F4 GT ► iPhone 13 Pro Max ► iPhone 15 Pro

(#13) AliceWake válasza tovgab (#12) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Dehogy értettem félre, csak megerősítettem, hogy teljesen igazad van :K
A második fele általánosságban szólt azoknak, akiknek ez a szempont például nem jutott eszükbe (pedig párszor én is leírtam a tesztekben :))

Non omnis moriar.

(#14) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Kövezzetek meg, de nekem tetszik a teszt alapján. Ha lejebb kúszik az ára szerintem páromnak beszerzek egyet. :))

(#15) gzbotii


gzbotii
veterán

...és ennek a tesztnek mi létjogosultsága van a MOBILarénán? :F

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#16) Plazmacucci válasza gzbotii (#15) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Okostelefonnal lehet használni, az megvan? :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#17) gzbotii válasza Plazmacucci (#16) üzenetére


gzbotii
veterán

..ha van benne BT akkor mindjárt más, nemszóltam. :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#18) Plazmacucci válasza gzbotii (#17) üzenetére


Plazmacucci
félisten

:K

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#19) ge.k.ko


ge.k.ko
tag

Csak szólok, a transzdermális ultrahang, mint olyan, marketing bullshit. Az ultrahang az Ok, azt használja a kozmetológia, a fizikoterápia, a reumatológia és persze a diagnosztika. Dermális felszívódású hatóanyagbevitel a cél terápiás esetben. De a transzdermális ultrahang az marketing duma, az internet félhülyéinek. 20 kHz felett beszélünk ultra, azaz nagyfrekis hangról, ami a terjedési jellemzői - közeg által determinálva - alapján lehet transzverzális és longitudinális. Gondolom a transzverzálisból csibnáltak egy transzdermális definíciót, mert hát a bőr benne van, meg a latin szavak mindig tudományosak...

Ami a víz molekuláris porlasztását illeti, na az a faszság. Porlasztás az Ok, a sima párásító is pont így működik, de ahhoz, hogy két hidroogén atomot levállasszunk egy oxigénatomról, ahhoz rendes energia kell, ultrahanggal lehet próbálkozni egy darabig, bár előbb málasztaná le a husikát a pofikáról, mint hogy egyetlen víz molekulát is szétcincáljon.

Ami a lényeg, a termék alapvetően Ok, az alkalmazott technológia "proper", a marketingesek meg itt sem lettek okosabbak - persze nem is elvárás.

Az ár meg annyi, amennyi. A prohardver közönsége alapvetően nem érti a piac működését, és azt szeretné, ha mindennek egy központi bizottság adna árat - persze olyat, ami nekik is tetszik. De szerencsére a piac áraz, pont jól. Ha veszik, az ár tökéletes.

(#20) AliceWake válasza ge.k.ko (#19) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Így van. De ez csak egy konstruált szó a bőrön keresztüli ultrahanggal történő bevitelre. Nyilván van egy adott frekvenciatartomány és mintázat, ami hatóanyag bejuttatásához kell, csak Mancika ezt nem érti, fogalma nincs, hány kHz kell a kollagén bepasszírozásához, meg úgy egyébként az egész tökmindegy neki, csak tolják a valahogy a sejtjeibe a hatóanyagot. Azt viszont érti, hogy ez a bőrén keresztül fog történni, ultrahanggal.
Szóval, szerintem nem ment nagyon mellé ez a fogalom.

Non omnis moriar.

(#21) Mo Bill


Mo Bill
aktív tag

Szép napot!
Páromnak szeretnék venni egy ilyen kis masinát, de pl. nem tudom, hogy ez mennyivel tud többet az ezen márka olcsóbb verzióinál?
Érdemes-e beleinvesztálni ennyi pénzt, vagy elég megvenni az olcsóbbat?
Mert ugye abban egyet ért velem mindenki, hogy nem mindegy,hogy 30.000Ft, vagy 60.000Ft!?

[ Szerkesztve ]

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.