Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joey04


joey04
titán

helyes, jó döntés.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2) Richie86


Richie86
senior tag

Várós a Mi 10 család :C

[ Szerkesztve ]

(#3) prolad


prolad
őstag

Csinálhatná ezt igazából mindenki. Sőt, a bemutatók többségét is feleslegesnek tartom, adják ki simán, küldjenek ki egy közleményt és kész.

(#4) Obyboy válasza prolad (#3) üzenetére


Obyboy
addikt

Szerintem a bemutatók a résztvevől számára inkább a személyes kapcsolatok építéséről és fenntartásáról szólnak mintsem az új eszközök bemutatásáról.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#5) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én eddig is online néztem...

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#6) INGJOKE válasza Richie86 (#2) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ha nem lesz mix széria akkor nekem is a sima mi-re kell majd váltanom, szóval biztos ami biztos ez is legyen jó. :)

(#7) #04441088


#04441088
törölt tag

Lesz valahol stream? És mikor fog menni?

(#8) yojoba


yojoba
csendes tag

10 se lesz szerintetek?

(#9) Richie86 válasza yojoba (#8) üzenetére


Richie86
senior tag

Szinte biztos, hogy lesz.

INGJOKE: ahogy mondod :))

(#10) Depression


Depression
veterán

Én egy új maxra vágyom nagyon.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#11) rajd


rajd
tag

Amúgy tényleg kinek hiányzik az a műhiszti amikor a kivetítőn megjelenik (mondjuk) hogy 4200mAh helyett 4350mAh akku van az XY következő modellben, és olyan újjongás áradat tör elő kötelezően a jelenlévőkből, mintha a bejelentenék volna hogy megállították a globális felmelegedést. Apple event majmolás LvL999 ;] Le lehet adni azt a közönség nélküli rendezvényt streamelve is ahogy amúgy is a világ 99%-a nézi, a személyes partner kapcsolatápolást meg megtartani kultúrált keretek között akár több helyszínen a háttérben, nem átrángatva a világ másik feléről a szakmát nagyon környezettudatosan.

[ Szerkesztve ]

(#12) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Eddig is lehetett követni a új bejelentéseket online, igazából markáns változást nem érzek a dologban :)

Ha ennek egészségügyi okai vannak, természetesen jogos a döntés.

Viszont szerintem se többet, se kevesebbet nem érdemes belelátni.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) joey04 válasza Depression (#10) üzenetére


joey04
titán

Azt a sorozatot nem elkaszálták?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14) moleculez válasza prolad (#3) üzenetére


moleculez
veterán

Abszolút... Tényleg nevetségesek az ilyen eventek, mintha az új Boeingot lepleznék le, ami a következő ~30 évben emberek millióit szállítja. Pedig egy darab elektronikai hulladékot, amit jobb esetben egy év múlva lecserél a gazdi (persze van aki évekre vesz telót, az a ritkább).

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#15) Depression válasza joey04 (#13) üzenetére


Depression
veterán

Nagyon úgy fest, de semmi hivatalos infó nincs, csak nem csináltak újakat eddig.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#16) prolad válasza Obyboy (#4) üzenetére


prolad
őstag

Ilyenre elvileg ott lennének a nagy mobilos rendezvények, pl. az MWC. Odamennek a gyártók és viszik, ami tényleg megérdemli a figyelmet. És ha már ott van mindenki, lehet a kapcsolatot építeni. A gyártók többségének nincs évi 2-3nál több érdemi bejelentése, az meg hogy az X alsóközép széria Y tagja kapott egy új tagot, egy közleményen meg a későbbi teszten túl nem érdemel extra figyelmet.

(#17) Legendd válasza Richie86 (#9) üzenetére


Legendd
senior tag

Annyira nem biztos az még sajnos.

Alea iacta est!

(#18) Richie86 válasza Legendd (#17) üzenetére


Richie86
senior tag

Komolyan? :Y
Mindenhol azt olvasni, meg hát elég nagy ziccert hagynának ki... Pedig mostanában váltok készüléket, és a kompaktabb kategóriában a Mi 9 SE-re vagy esetleg a Mi 10 SE-re gondoltam, ha nem kellett volna sokat várni rá. De akkor inkább Mi 9 SE. Nehogy várjak a kompakt Mi 10-re, aztán hoppon maradjak :(

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.