Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Polllen


Polllen
nagyúr

Erre én sem számítottam! :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2) mikej95


mikej95
aktív tag

Ha a CoD, AC, BF, stb rókabőr sok pénzt hoz, akkor a Super Mario sokadik része is fog.

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#3) VaniliásRönk


VaniliásRönk
nagyúr

Pikachuval akarjak sokkolni a piacot? :))

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#4) laposonly11 válasza mikej95 (#2) üzenetére


laposonly11
senior tag

A COD ról tényleg csak a bőrt nyúzzák, az AC nem tudom micsoda, a BF csak jobb lett idővel, a Mario úgy szintén egyre jobb, a Mario Galaxy volt talán a legkreatívabb!

Ordo est anima rerum.

(#5) -szp- válasza VaniliásRönk (#3) üzenetére


-szp-
aktív tag

Konkrétan ezzel

[ Szerkesztve ]

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#6) PZsolt27 válasza laposonly11 (#4) üzenetére


PZsolt27
tag

Nem is értem, hogy miért nem hoztak ki egy Mario Galaxy 3-at Wii U-ra, mindkettő tényleg nagyon jó volt. Viszont kell Zelda (nem a Hyrule Warriors), hogy tényleg erőre kapjon a platform.

(#7) asaca válasza PZsolt27 (#6) üzenetére


asaca
tag

Én specc Galaxy 3-at meg Zeldát várom.Addig meg se veszem.

BF3: aSaca-Hun

(#8) ledgeri válasza mikej95 (#2) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Inkább fordítva fogalmaznék, és szerintem így fogalmazódott meg hajdanán...

+ Nézem végigjátszásban a legújabb mario-t és őrület, hogy még mindig tudnak hűen magukhoz újat mutatni...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#9) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Na remélem idény karácsonykor én is tudok segíteni a Wii U eladások növelésében. :D
már csak 2 hónap! :DD

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#10) #52815360 válasza Polllen (#1) üzenetére


#52815360
törölt tag

Pedig várható volt. Átszervezések, elbocsátások, a magazin leállitása... kimatekozták hogy jön ki a pozitiv eredmény :)

(#11) hemaka


hemaka
nagyúr

A jatekokat kell akkor eroltetniuk, az mindig jol fogy, ha regi jol bejaratott nevekrol van szo.

(#12) ldave válasza asaca (#7) üzenetére


ldave
félisten

Galaxy 3-ra várhatsz, nagyon kicsi az esély, hogy egy ilyen című játék jöjjön Wii U-ra. A Galaxy az a Wii-s Mario volt és kész.

A Slime draws near! Command?

(#13) mikej95 válasza ledgeri (#8) üzenetére


mikej95
aktív tag

Azt egy szóval se mondtam, hogy a Mario, a Battlefield, az Assassin's Creed és a CoD egy kategórába tartozik, zongorázni lehet a minőségük között.

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.