Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Melack


Melack
veterán

Visszatalálós!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2) VágniValó


VágniValó
addikt

Jelen.

Ha gyorsabb csatorna kell, akkor akár gmail chat is mehet, az csak van mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#3) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Azt az olvashatatlan fejlécet meg lehetne szüntetni? :D

Lesz összefoglalóba rendes nagybetűs fejléc formázás, nagyon hamarosan, amint a téma-összefoglaló is megkapja az új szerkesztőt.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4) fogtunder válasza lezso6 (#3) üzenetére


fogtunder
nagyúr

soon™? :D

amúgy persze, hogy meg lehet, csak perpill még ez az általánosan elfogadott kép, amit be lehet az elejére illeszteni. én örülnék neki, ha lenne szöveges formázás.

bármi, amit a vízszintes vonal alatt látunk, az a jelenlegi verzió, az újból még egy karakter sem született meg :D

I hate morning people. And mornings. And People.

(#5) lezso6 válasza fogtunder (#4) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Very soon™. :D

Nem a legelső képre gondoltam. Hanem az olvashatatlan betűtípusú alcímekre. Melyek amúgy jól néznének ki, csak hát olvasni elég nehéz. :D

Első szintű fejléc

Második szintű fejléc

normál betűméter

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#6) fogtunder válasza lezso6 (#5) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ja, az kuka amúgy is, én se szeretem.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#7) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mint harcos nemdohányzó, és a füstöt utáló ember kifejezetten támogatom a technológiát:R. A nálam méghárklisabb nejem társaságában vacsoráztunk egyszer e-cigiző társaságban, és nemhogy zavaró, de még kellemes is volt az élmény!

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#8) fogtunder


fogtunder
nagyúr

amúgy kezdő gondolatnak:

- az első képesített linket kisebbre venni, mert rohadt sok helyen foglal
- a szabályozás részleteit kiraknám egy külön posztba és csak linkelném, elég annyi, hogy nem szabad hirdetni
- a GYIK részt kirakni szintén egy külső posztba
- ez után közvetlenül egy kezdőknek szóló "mire lesz szükségem" rész, ahol kifejezetten kezdőknek ajánlanánk eszközöket
- rögtön utána a mit honnan-hogyan

illetve még várok egy kicsit, de a bejelentkezett tagokakal indítani kell valami azonnali üzenetküldős dolgot, hogy gördülékenyebb lehessen a történet.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#9) mephi666 válasza t72killer (#7) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja és mégis ugyanazok a szabályok vonatkoznak ecigire, mint a simára... holott eciginél maximum csak az aroma illatát érzi az ember, nem büdösíti be a ruhát, nem ivódik be a falakba, mint a cigi füstje... :U
...eddig még senki nem szólt, hogy ne csináljam, mert büdös... (azért, mert nem az) még kocsiban sem, ahol elég szűk helyre van összezárva az ember másokkal

ui: ja és mellékesen olcsóbb sokkal, mint az analóg cigi, amiből ezres fölött van már egy doboz... most rendeltem 3dl nikotinos alapfolyadékot, amivel már kényelmesen kihúzom az évet (kb 4500, szállítással) ...egy pico75-öm van, 2ml-s siren2-vel, magamnak tekergetem... nem volt olcsó a szett, de ilyen árak mellett kb félhavi cigi ára (ha dobozosból a régi átlag 2dobozzal elszívnám)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) Melack válasza fogtunder (#8) üzenetére


Melack
veterán

WhatsApp? Hamár

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#11) t72killer válasza mephi666 (#9) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Valószínű komoly lobbitevékenység lehet a hagyományos cigi mögött. Azt pedig tűzzel-vassal kéne irtani, nem csak a füst, hanem a rengeteg eldobált csikk miatt is. E-cigivel kb teljes mértékben "vissza lehetne engedni" a dohányosokat a társadalomba.

#12: abbahagytam az offot:R

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#12) lezso6 válasza mephi666 (#9) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem akarok nagyon belevau, de ez a topik az összefoglalóról szól, szóval ez off. :)

Amúgy én is épp füstölök. Mivel cloudchaser vagyok, ezért meg szoktam kérdezni, hogy nem-e zavar valakit. De mindig az a válasz, hogy nem, sőt, tök jó illata van. :DDD

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#13) fogtunder válasza lezso6 (#12) üzenetére


fogtunder
nagyúr

csatlakozom, ezt légyszi vigyük át az e-cig topikba, mert nagyon félreviszi a dolgokat. Pont azért raktam ki ide, hogy ott ne offoljunk.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#14) mephi666 válasza lezso6 (#12) üzenetére


mephi666
nagyúr

sorry, hétfő van, azt hittem bezár majd az ecigi topik és ez lesz helyette :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#15) Dluinet


Dluinet
nagyúr

visszataláló

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#16) grengor


grengor
csendes tag

Javaslat: a solubot mint márkát sem ajánlanám.

(#17) VágniValó válasza grengor (#16) üzenetére


VágniValó
addikt

Ebbe itt kezdjünk bele? Rengeteg solubot próbáltam és azt kell mondjam stabil márka, nem mű ízekkel. Az egyik legstabilabb. Vannak drágább aromák amik hiába rendelkeznek az áruk maitt nagyobb presztizzsel és vannak is finom ízeik de simán szívhatatlan fosba bele lehet nyulni a felhozatalban (Smoking Bull)

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#18) fogtunder válasza grengor (#16) üzenetére


fogtunder
nagyúr

mi lenne, ha nem trollkodnánk szét ilyenekkel, mikor még koncepcionális szinten kellene foglalkozni azzal, hogy hogyan legyen felépítve? az egész aroma és liquid kérdés annyira szubjektív, hogy leginkább ajánlani se kellene. minőségileg nincs gond a solub aromákkal szerintem se, a többi meg ízlés dolga.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#19) Melack


Melack
veterán

Ötlet:
- Mi az MTL és mi a DL közti különbség, hogy döntsd el
- RTA/RDTA/stb linkelve, hogy mi micsoda
- 1 akkus modok (ajánlás)
- 2 vagy több akkus modok (ajánlás)
- MTL tankok (porlasztós, tekerős)
- DL tankok (porlasztós,tekerős)
- Szükséges felszerelések

Ez így eléggé csontváz jellegű?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#20) fogtunder válasza Melack (#19) üzenetére


fogtunder
nagyúr

igen, a kezdő szekciót valahogy így tervezem én is.

elkezdtem már csinálni, kérek mindenkit, olvassátok át, nézzétek meg, működik-e minden link, ha van javítási javaslat, szívesen várom. ajánlott készülékekhez csinálok valami Google formot és bedobom majd a nagy topikba délután.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#21) st3v3np3t3r válasza grengor (#16) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

nekem pl a solubbal semmi bajom nincs, igaz én abból csak dohányosokat használok,azok jók...

üzenetküldőre számtalan létezik....
Discord elég jó, anonimabb, nem kell telszámot megadni mint viberen vagy wácáppon :DDD
vagy pl BBM,...

meg ha ötlet, akkor 1-2 jogszabályi hivatkozást is be lehetne iktatni, nem kell szóról szóra,csak melyik törvény és azon belül hol mit kell elolvasni,tudni

meg külföldi rendelésekkel kapcsolatban lehetne egy kis sekció miért jó,miért nem jó...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#22) fogtunder válasza st3v3np3t3r (#21) üzenetére


fogtunder
nagyúr

A jogszabályok be vannak linkelve elvileg, de ha valami hiányzik adj linket, berakom.

Rendelős szekció szintén lesz, csak eddig jutottam el ma, üresjáratokban írom meló közben és összeszedettnek kellene kinéznie.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#23) VágniValó válasza st3v3np3t3r (#21) üzenetére


VágniValó
addikt

+ 1 BBM :K

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#24) st3v3np3t3r válasza fogtunder (#22) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

holnap majd jobban átolvasom,csak gyorsban átfutottam...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#25) ƬΛЯΛ válasza Melack (#10) üzenetére


ƬΛЯΛ
senior tag

WhatsApp, Viber, ne adj isten Discord. Mint jó platform és egyaránt van desktopra és mobilkészülékre is :K

vapebook.hu - őszinte ecigi tesztek, vaperektől vapereknek

(#26) fogtunder


fogtunder
nagyúr

ha az megfelelő, akkor csinálok egy discord szobát. sajnos melóban dzsihád van, szóval lassú lesz a haladás, de azért igyekszem. illetve ha valaki szeretne megírni, átszerkeszteni egy szekciót, az jelentkezzen!

I hate morning people. And mornings. And People.

(#27) Dluinet


Dluinet
nagyúr

Mondjuk a link mehetne az összefoglalóban, mert ez a világon a legrégebb óta tartó, legnagyobb, transzparens, követhető és a leghitelesebb független e-cigi vizsgálat összefoglalója.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#28) Dazsar


Dazsar
aktív tag

.

[ Szerkesztve ]

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#29) pataslogeza


pataslogeza
aktív tag

Sziasztok.

Paromnak vennek valami normalis e cigit.
Tudtok ajánlani?
Tavaly nyaron ajanlottak az icoos-t, most meg latok Blu hirdeteseket. Melyik a jobb? Mik az elonyok es hatranyok?
Koszonom!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.