Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szablya


szablya
tag

Nem kapcsolódik szorosan, de azért megkérdem:
Tudnál valamilyen, a valódi tőzsdét követő, igényes, és egy kezdő számára is könnyen kezelhető, megérthető magyar tőzsdejátékot ajánlani? :U

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#2) fLeSs válasza szablya (#1) üzenetére


fLeSs
nagyúr

nem.
sosem jáccottam tőzsdejátékot.
de papíron is lehet ezt csinálni, csak hát az ugye nem az igazi.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3) szablya válasza fLeSs (#2) üzenetére


szablya
tag

Kösz a gyors választ :)

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#4) Hedgehanter


Hedgehanter
őstag

Az UNG az jo vetel volt 9 korul... En amugy teljesen nem ertem miert megy le a gaz ara 65-rol 9-re nem egesz egy ev alatt... :F

[ Szerkesztve ]

(#5) fLeSs válasza Hedgehanter (#4) üzenetére


fLeSs
nagyúr

nincs rá kereslet, a tározók teli vannak.
egyébként még nem biztos, hogy jó vétel volt, az majd később derül ki. 11-ig elvileg el kéne mennie.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#6) Hedgehanter válasza Hedgehanter (#4) üzenetére


Hedgehanter
őstag

Az akkor is gaz, 65rol 9-re, ha allam lennek vennek 5 evre elore 9-ert..... :D

(#7) fLeSs


fLeSs
nagyúr

látod, mondtam, hogy az UNG nem olyan nagyon tuti. a mai esést már látom is, hogy mi okozza: KATT

Btw ma vettem rengeteg USD-t (hozamplázán) 183 HUF-ért. Ez igazából azért kell, mert el fogom küldeni a részvényes számlámra az USA-ba (meg lehet, hogy nyitok egy forex számlát). Ha tovább esik, nem gond, de nem hiszem, hogy túl sokat akarna innen esni. KATT

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#8) fLeSs


fLeSs
nagyúr

a mai nap borzalom volt. holnap valszeg kistoppolódok mindenből.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#9) Hedgehanter válasza fLeSs (#8) üzenetére


Hedgehanter
őstag

Hatha a mikulas meghozza a fordulot valamerre.... :D Amugy tenyleg gaz ahogy kinez ha valodi penzzel toszdeznek tuti megolne a bizonytalansag hogy most mi lesz (bar igy is probara tesz)...

(#10) fLeSs válasza Hedgehanter (#9) üzenetére


fLeSs
nagyúr

régebben én is így voltam vele. most viszont napközben rá sem nézek a tőzsdére, csak zárás után, hogy kistoppolódtam-e. :D illetve nyitáskor annyit még megnézek, hogy nem gappelt-e vmelyik részvény a stoppom alá/fölé, mert ha igen, akkor szívás van. :D
felesleges izgulni, attól nem leszel nyerő. :D
egyébként igen, a tőzsdézés azért nehéz, mert totális a bizonytalanság, és ezt sokan nem bírják. bizonyosság sajna nincs. amikor vki biztos a dolgában az vagy belsős infót tud, vagy idióta. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#11) Hedgehanter válasza fLeSs (#10) üzenetére


Hedgehanter
őstag

Hat en meg naponta egy parszor ranezek elindult-e mar valamerre, az a baj hogy csak egy par masodpercbe kerul es annyi mindig van hogy megnezzem... Az igazan bizonytalan feeling csak ebben a honapban utott meg, hogy nagyon ugy nez ki hogy tetozik az egesz de esni meg nem akar... Az elozo 3 hetbol aki valamit kiolvas (ertelmeset) az elott le a kalappal.... :DDD

(#12) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

rég nem néztem feléd azta grat, nagyon beindultál!

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.