Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Flashback válasza Thunderzolee (#50) üzenetére


Flashback
addikt

Nem vagyok büszke rá. Úgy akartam kimenni hogy nem bagózok, majd a vizsgák utánn kint abbahagyom... :(((

Lowepro fotós táska eladó - Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#52) Lauda válasza Flashback (#49) üzenetére


Lauda
félisten

Megvarnak ezek itthon. En biztos nem vinnek ki ilyeneket. Nem az eszaki sarkra mesz. Ha szukseged lesz ra, meg tudod venni kint is, tulajdonkeppen ezeket a hasznalati targyakat teljesen mindegy, hogy viszed, vagy kint veszed meg. En csak azt vinnem ki amit mar irtam is, esetleg egy oltonyt, ami draga lehet es nem szeretnel kolcsonozni. :)

[ Szerkesztve ]

(#53) Thunderzolee válasza Flashback (#51) üzenetére

Áhh.. ebből úgysem lesz semmi. :N

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#54) Flashback válasza Thunderzolee (#53) üzenetére


Flashback
addikt

Majd holnap mindíg... Bár szerencse hogy nem vagyok egy erős dohányos egy doboz cigi 2-3 nap, de ez most nem az a topik...

[ Szerkesztve ]

Lowepro fotós táska eladó - Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#55) #53246592


#53246592
törölt tag

Öltöny tutira kell? Szerintem nem, de inkább kérdezz rá egy "Svédbe" jártasabb embernél.
Cigit vigyél többet, kb dupla áron van kint. Mondjuk azt a reptéren is meg lehet venni.

(#56) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

gyógyszereket vedd ki a dobozából, és a fóliákat fogd össze, és úgy csomagold be. feleannyi helyet foglal (a fóliák hátulján meg úgyis rajtavan, hogy mi melyik)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#57) #53246592 válasza Mr.Csizmás (#56) üzenetére


#53246592
törölt tag

és elég csak fájdalomcsillapítót valamint megfázásra való gyógyszereket vinni.

(#58) Flashback válasza #53246592 (#57) üzenetére


Flashback
addikt

Hát a muterom ha tehetné egy kisbőröndnyi patikát elküldene velem... :U

Lowepro fotós táska eladó - Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#59) Ivan15 válasza Flashback (#58) üzenetére


Ivan15
senior tag

Miert? Azert mert patikus? :) Van ott patika is. Egy lazcsillapito, szentabletta hasmenes ellen es a patikaba menni ha kell vmi. Esökabatot vigyel -ha meg nem irtak volna

(#60) Mr.Csizmás válasza Flashback (#58) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem lehet olyan vészes, amikor 2008-ban bregenzben jártam, hétvégén megfájdult a fogam. bementem a patikába (szombat de.), mondtam hogy fáj a fogam, 2,15 €-ért kaptam egy 20 db-os príma fájdalomcsillapítót. vény nélkül. csak saját példa, ebből kiindulva kint is megkaphatod az alap cuccokat, ha esetleg elfogyna (mert sztem több dobozzal vinni szükségtelen, hogy csak álljon - igaz magamból indulok ki, a ~ nulla közeli gyógyszerszükségletemmel)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#61) Flashback válasza Mr.Csizmás (#60) üzenetére


Flashback
addikt

Nagyjából nekem is. De muterom ígyis úgyis berakná ezeket az gyógyikat a bőröndömbe, tök mindegy mit csinálok.

Lowepro fotós táska eladó - Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#62) Mr.Csizmás válasza Flashback (#61) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mutterral és rendőrrel sose ellenkezz :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#63) Avicularia


Avicularia
veterán

Pár dolgot hozzátennék tapasztalatból

Izzadásgátlóból nem létezik itt gel alapú,csak púderes meg folyékony azokat én utálom,úgyhogy mindig Magyarországról hozom.
Gyógyszereket mindenképp hozzatok,némelyik rohadt drága.Pld herpeszkrém otthon kb 1K,itt 100 sek.
Cigi 40 koronánál kezdődik.
Amit lehet mindent otthon kell megvenni,mert a hazai árakhoz képest minden brutálisan drága

(#64) Avicularia


Avicularia
veterán

Ja igen,ha orvoshoz kell menni.
Sima háziorvos látogatás 120 sek,ügyelet 300 sek,kártyával fizetendő,cash-t nem fogadnak el.

(#65) Ivan15 válasza Flashback (#61) üzenetére


Ivan15
senior tag

Az orvoslatogatasok es kezelesek költsegeit egy Mo-n megkötött utasbiztositassal elintezheted
ez pl az Allianz utasbiztositasa

(#66) Ivan15 válasza Mr.Csizmás (#62) üzenetére


Ivan15
senior tag

es nök utan es busz utan se fusson senki :DDD

(#67) Avicularia válasza Ivan15 (#65) üzenetére


Avicularia
veterán

Ez lehet,hogy téríti a kifizetett díjat ha hazamész (szvsz nem).
Amit írtam az olyan mint otthon a szép emlékű vizitdíj,minden orvoslátogatáskor fizetendő.
Egy éven belül ha eléred a 900 sek-et,akkor a továbbiakban ingyenes az orvos (az első fizetéstől számított 1 évig)

(#68) Jhonny06


Jhonny06
veterán

"- 1 szatyor gyógyszer!"

Óvszernek olvastam.

(#69) olbaidhun


olbaidhun
őstag

A laptopidat szívesen kipróbálnám, bár, ha Te is akarod, akkor este engedhetnénk neki egy LAG tesztet sc2vel!

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.