Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) plus44


plus44
veterán

Az Adobe is inkább fejlesszen, semmint az Apple elleni kampányát csiszolgassa...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#2) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Én azt mondom dobják végre a kukába ezt a hülye Flash-nek nevezett izét. Csak a baj van vele.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#3) [Anduriel] válasza Rickazoid (#2) üzenetére


[Anduriel]
aktív tag

Szerintem is kukába való, persze az nem hátrány, ha tudja, maximum kikapcsolom.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#4) plus44 válasza Rickazoid (#2) üzenetére


plus44
veterán

Jön majd a HTML5, akkor megy...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#5) asadasad22 válasza plus44 (#1) üzenetére


asadasad22
őstag

milyen kampanyra gondolsz?

#2-#3-#4: bullshit, soha nem fogja a html5 teljesen levaltani a flash-t. ilyen hulyesegeket tipikusan azok beszelnek akik semmit nem ertenek az egesz temahoz csak hallottak valahol valami hulyeseget amit tovabb kell szajkozni es/vagy iphone-juk van es az apple meggyozte oket, hogy a flash felesleges, es olyan aprosagok sem zavarjak, hogy kabe a web fele ebbol all :)

(#6) Rickazoid válasza asadasad22 (#5) üzenetére


Rickazoid
addikt

Linuxom van (a Linux alapú 64 bites rendszereken nagyon gyakran nem is érzi az egeret), és pusztán véleményem, hogy a Flash haszontalan. Egy weboldal álljon HTML, PHP, CSS és JavaScript elemekből, a médiára meg ezeregy más megoldás is van, amik jobbak, mint a lassú, erőforrás-igényes és platformfüggő, érdemben csak 32 biten működő Flash.
A web fele? Ez azért igen erős túlzás, Flash alapú weboldalak nem túl gyakoriak (na jó, a YouTube és a hozzá hasonlók ezt használják, de gyakorlatilag csak egy-egy oldal, a többi a menüit készíti általában, de arra jobb és gyorsabb megoldások is vannak), ráadásul baromi idegesítő a Flash-re épülő oldalaknál, hogy fél óra, amire egy gomb felismeri, hogy fölötte van az egér, de előtte még megőszülsz, amire betöltődik. Hadd ne mondjak példákat.

Ettől függetlenül nem szándékozom vitázni, mindenkinek megvan a maga véleménye, a maga által preferált webes technológiája.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#7) asadasad22 válasza Rickazoid (#6) üzenetére


asadasad22
őstag

flash-nel jobb sokfele (foleg bemutato jellegu) oldalra egyszeruen nincs, akarmit mondasz.
abbol az ezeregy jobb, gyorsabb, eroforras-igenytelen mas megoldasbol egyet ha megemlitenel, azzal azert joval elorebb lennel. nem mellesleg a flash teljesen platformfuggetlen, mielott megtobb butasogot osszeirkalsz.
mondj csak nyugodtan peldat, mert ilyet en meg nem lattam. mondjuk nem is 386-os geppel dolgozok.
es nehogymar egy szarul megirt flash oldal miatt szold le az egesz platformot.
mutassak szarul megirt html oldalt? mutathatok, de semmit nem bizonyitana azzal kapcsolatban hogy maga a platform szar lenne, remelem ezen nincs mit magyarazni.

(#8) Rickazoid válasza asadasad22 (#7) üzenetére


Rickazoid
addikt

Példa? Mondjuk bármilyen egyéb videó fájl? Van egy pár igen elterjedt, lehet válogatni.
Van szarul megírt HTML oldal is, igen, de amikor az egész oldal Flash alapú, na az igencsak zavaró és gyorsan felpörgeti a processzorokat, esetleg csiga lassú.
Egy JavaScript könyvben olvastam, hogy egy weboldal készítésénél a legfontosabb, hogy gondoljunk arra is, hogy vannak emberek, akik nem akarnak JavaScript-tet futtatni, vagy egyszerűen a böngészőjük nem alkalmas valamiért rá, mert mondjuk valamilyen mobilos böngésző, ami nem ismeri, ugyanis kell alternatívát kínálni nekik is. Ha valaki nem használ Flash-t, milyen alternatíva van annak a weboldalnak a megjelenítésére? Egyáltalán a menüket miért szükséges annyira "látványossá" tenni? Engem személy szerint idegesít az a sok villogó, ugráló izé, amit látványelemnek hívnak egyesek, ráadásul a legtöbb fölösleges is, mint például egy az oldal tetején a szárnyait mozgató méhecske.
Akkor már csináljunk minden weboldalból eyeOS-t. De hisz az sem használ Flash-t.
Hogy platformfüggetlen? Olvastad, amit írtam? Attól, hogy megjelenik, egy rakás sz*rt nem érsz vele, ha csak rákattintani nem tudsz, mert nem érzi meg.

De ebből ennyi elég, én nem folytatom.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#9) Komplikato


Komplikato
veterán

Most, hogy szinte összes nagyobb videos oldal átált Flash10-es lejátszóra, nem egy pofon a sz*rnak? Oké, persze ezer más dolog is lehet flashben ...

Azért mióta SG oldalán sikerült olyan Flash reklámot kitenni, ami az összes egy és kétmagos procit szépen lefoglalta 100%-ra (!), azóta nem rajongok annnyira a flash erőforrás kezeléséért, még akkor sem ha nyilván a reklám készítője volt a hülye ...

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#10) asadasad22 válasza Rickazoid (#8) üzenetére


asadasad22
őstag

onmagaban a videora valoban jo lehet a html5, ha vegre megegyeznenek a vegleges specifikaciokban, viszont osszetettebb dolgokat (foleg dinamikusabb megjelenesu oldalakat) flash-ben a legcelszerubb megoldani.
sok olyan oldal van ahol a latvany az egyik fo elem, akkor miert ne akarjon jol kinezni? pl egy ilyen oldalt megis hogy oldanal meg html-ben? meg van a flash felhasznalasi terulete, hidd csak el, irritaljon csak nyugodtan.
az a konyv amit olvastal meg lehet h nem eleg up-to-date, a kicsit is komolyabb oldalakbol kb egyik sem nagyon mukodik javascript nelkuli bongeszovel teljesen.
olvastam amit irtal. azt irtad, hogy a flash platformfuggo, ami szoges ellentetben all a valosaggal.

#9: alapbol blokkolom a reklamokat, de a kedvedert megneztem es ami reklam volt ott, a procit 0-1%-ban hasznalta nalam.. gyanus volt, ezert ujratoltottem a lapot, es beugrott egy valoban eroforraszabalo reklam, ami 10-20%-ban hasznalta a procit, ami tenyleg botrany, de azert a 100%-nak a negyede sem volt meg soha. amit pedig irtam a szarul megirt dolgokrol, ne felejtsuk el..

(#11) #16820480 válasza asadasad22 (#10) üzenetére


#16820480
törölt tag

ez pont tipikusan az a weblap, amit 5 perc alatt meg lehet csinálni javascript és css segítségével. semmi extra nicns benne, amit csak a flash tudhat.

(#12) plus44 válasza asadasad22 (#5) üzenetére


plus44
veterán

Link

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#13) asadasad22 válasza #16820480 (#11) üzenetére


asadasad22
őstag

azt azert megneznem hogy mikor csinalsz te ilyen effektet nem 5 perc, de inkabb 5 ev alatt javascript/css-ben.

(#14) #16820480 válasza asadasad22 (#13) üzenetére


#16820480
törölt tag

én nem csinálok, mert nem ez a munkám. de ilyen és ehhez hasonló effektek simán vannak javascripttel megoldva. volt az a google experiments péládul, ott meg lehet nézni, hogy gyakorlatilag meg lehet csinálni flash nélkül is, csak akarni kell.

[ Szerkesztve ]

(#15) asadasad22 válasza #16820480 (#14) üzenetére


asadasad22
őstag

regota ismerem az oldalt, es egyetlen hasonlo szintu effektet sem lattam meg rajta, vannak rajta szep es jo dolgok, de nagyjabol az osszesen erzodik, hogy itt megiscsak html-rol van szo, ilyen folyamatos es kompromisszummentes effektnek kozeleben sincs egyik effekt sem, pedig most csak talalomra raboktem egy oldalra, sokkal durvabb flash-es oldalak is vannak. es egyebkent ami hasonlo effektekkel probalkozik, nagyjabol harmadannyi fps-el megy, mint flash-ben es jobban kinezo effekt megoldasa, szoval az eroforrasigenyre finoman szolva ott sincs am panasz.

(#16) Cathfaern válasza asadasad22 (#15) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ha azok az effektek nem folyamatosak és kompromisszum mentesek, az nem a html hibája, hanem a böngészőé. Nézd meg pl. Chrome alatt, ott teljesen folyamatos mindegyik.

(#17) asadasad22 válasza Cathfaern (#16) üzenetére


asadasad22
őstag

chrome alatt nyilvan viszonylag folyamatosak, kulonben nem tennek ki egy chrome experiments nevu oldalra oket, viszont mar FF alatt is vannak problemak a sebesseggel. a kompromisszum pedig nem csak a csebessegre vonatkozott, hanem a latvanyra is, az effektek minosegere, ahogy az egesz oldal kinez.

(#18) #16820480 válasza asadasad22 (#17) üzenetére


#16820480
törölt tag

igen, mert talán ezeket az experimenteket néhány érdeklődő csinálta játszadozásból, és az elsődleges célja az, hogy megmutassák mit is lehet kihozni a dologból.
nyilván vannak a flash mellett elkötelezett fejlesztők, akik abba öltek sok időt és energiát, de ez egyáltalán nem azt jelenti, hogy máshogy ne lehetne megoldani ugyanazt. illetve amit én személyesen gyűlölök a flashben az az, hogy egy objektum az egész, nem képekmeg formázás, meg szöveg. tehát vagy megy vagy nem, de nem tudsz válogatni, hogy mondjuk a szöveget megnéznéd, a képeket nem.

(#19) asadasad22 válasza #16820480 (#18) üzenetére


asadasad22
őstag

te linkelted ezt az oldalt, akkor mutass jobbat.
najo, inkabb mutatok en: elso fwa nyertes html5 oldal: [link]
nem rossz, de azert alapvetoen elegge egyszeru dolgokat mozgat ahhoz kepest pedig nem mondanam hogy folyamatosabban megy mint egy akarmilyen fullos flash oldal.

az pedig amit hatranykent mondasz (egy objektum az egesz), az egyben egy nagy elonye, tobbek kozott ezert terjedt el a flash video a neten mint elsodleges videoszabvany, mert ezzel nincs olyan hogy valahol nincs meg egy codec aztan nem birod lejatszani, mindenhol mukodik, mas meg erre nem volt eddig (html5 sehol nem volt meg, meg most is vitatkoznak hogy a video tagon)

a lenyeg csak annyi, hogy a html5 jo dolog es sok dologra jo lesz, de a flash-t soha nem fogja teljesen felvaltani, vannak es lesznek oldalak, amiket celszerubb flash-ben megoldani. aki ezt nem kepes elfogadni, azzal nem fogok tobbet vitatkozni.

(#20) Rickazoid válasza asadasad22 (#19) üzenetére


Rickazoid
addikt

A fent belinkelt chrome expreiments oldalon lévő dolgok nálam hibátlanul mennek, akadás mentesen, Firefox-szal. Az, hogy az általad linkelt oldal tartalma nem épp bonyolult.. és? Mit vársz egy még nem kiforrott technológiától és egy adott oldaltól, ami csak egy példa? Hasonlíts össze 50-et, akkor kaphatsz egy árnyalt eredményt, ami még mindig pontatlan, de valamit már mutat. Ettől függetlenül folyamatos, gyors, azonnal reagál, hol is a probléma?

Mióta is vannak 64 bites op.rendszerek? És 64 bites Flash támogatás? Az Adobe oldalán ez szerepel. És hol tart most a 64 bites? Alpha verziónál? Szerintem ami elérhető egy 32 bites környezetben, de gondjai vannak egy 64 bites környezetben, esetleg 32 bites környezetet kell emulálni neki, az nem platformfüggetlen, nem érdekel mik a definíciók.
"Egy ideális világban mindenki ugyan azt az operációs rendszert és ugyan azt a böngészőt használja. De ez nem egy ideális világ."

Ez nem HTML5. Ezt is Flash alapokon kellett volna megcsinálni? És ha ezt, meg az előzőleg linkelt oldalakat lehet, akkor van olyan, amit nem lehet Flash nélkül?

Mellesleg nem hinném, hogy az emberek többsége tényleg készít weboldalakat. Készíttet vagy sablonokat használ fel. Ez alapján lehetetlen megítélni, hogy egy technológia mennyire jó vagy rossz, hisz vagy a véletlen, vagy a pénz dönti el, hogy melyik lesz használva. És sajnos se a véletlen, se a pénz nem kedvez a legjobb technológia fejlődésének, mert más szempontok alapján alapján válogat.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#21) asadasad22 válasza Rickazoid (#20) üzenetére


asadasad22
őstag

viszonylag gyors, de egyaltalan nem gyorsabb mint a legtobb flash oldal amit lattam es amikben joval durvabb dolgok voltak, es errol beszeltunk itt, az alapjan amit te irtal, egyertelmuen gyorsabban kene mennie mint egy hasonlo flash oldalnak, ami ranezesre is tavol all a valosagtol.
akkor mutass szepen 50 olyan html5 oldalt amilyet en. nem fog sikerulni. akkor meg mirol beszelunk?
ez a 64 bites duma meg harmatgyenge. azt a kerdest is esszeru lett volna feltenned: miota hasznalnak az emberek 64 bites bongeszoket? egyaltalan miota vannak 64 bites bongeszok? amig a legtobb bongeszonek sincs hivatalos 64 bit tamogatasa (ff-nek legalabbis nincs), addig nem olyan egeto hianyossag a flash player 64 bites valtozata sem. mellesleg a linkelt oldalon is azt irjak, hogy tervbe van veve, es a 10.1-es player kiadasat kovetoen valoszinuleg ki is adjak. es mivel biztos vagyok benne, hogy az emberek legalabb 99.9%-a meg 32 bites bongeszot hasznal, szerintem nincsenek annyira elkesve vele.
egy epeszu 64 bites kornyezet pedig teljesen kompatibilis visszafele a 32 bites programokkal, szoval ne beszeljunk butasagokat. nem erdekel hogy teged erdekel-e definicio, de a flash teljesen platformfuggetlen, ennek te pedig a szoges ellentetet magyarazod, innentol kezdve megintcsak felteszem a kerdest: mirol beszelunk? tenyeken nem lehet vitatkozni.
megis milyen gondjai lennenek 64 bites kornyezetben? nalam is 64 bites kornyezetben fut a 32 bites flash player, teljesen nativ modon, nem kell semmit emulalni, soha semmi baj nem volt vele. nem is ertem hogy mirol beszelsz.

(#22) Rickazoid válasza asadasad22 (#21) üzenetére


Rickazoid
addikt

Pont erről. Emuláció, az nem platformfüggetlenség. Ennyi erővel a Windows-os programok fele platformfüggetlen, mert Linux alá ott a Wine.
És a válasz arra, hogy hol az az oldal, amit nem lehet Flash nélkül megcsinálni hol késik? Szeretném látni, hogy mi olyat tud, amit csak a Flash, amit azzal érdemes megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#23) joey04 válasza asadasad22 (#5) üzenetére


joey04
titán

kabe a web fele ebbol all
huh micsoda mázli, hogy ez megint hülyeség

a flash meg remélem megdöglik, és nem az iphone miatt, hiszen ahogy korábban is mondtam, más telefonon is azonnal kikapcsoltam mert csak lassú, döcögős lett a netezés miatta. még az asztali gépemet is megpörgeti.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#24) asadasad22 válasza Rickazoid (#22) üzenetére


asadasad22
őstag

tovabbra sem ertem, hogy milyen emulaciorol beszelsz, de szerintem te magad sem.
a platformfuggetlenseg pedig egy teny, amirol mar mondtam hogy nem fogok es nem is lehet vitatkozni. lehet hogy neked a hobbijaid koze tartozik hogy bizonyitott tenyeket kopdoss mindenfele racionalitas nelkul, de nekem ennyi idom azert nincsen, es az ebben valo vitahoz keress mas, az ehhez a szinthez megfelelo vitapartnert.
a "nem lehet flash nelkul megcsinalni" dolgot pedig nemtom miert erolteted, en azt mondtam, hogy sok fele oldalt manapsag nem erdemes masban megcsinalni. linkelhetek flash oldalakat amikhez foghatot biztosan soha nem fogsz talalni html5-ben, de azon vitatkozni hogy meg lehetne-e csinalni vagy sem megintcsak azokhoz a vitakhoz tartozik, amikben nem kivanok reszt venni.
ha olyan jol kinezo oldalakat akarsz latni, amikre a flash a legalkalmasabb, erre tessek

(#25) asadasad22 válasza joey04 (#23) üzenetére


asadasad22
őstag

ezt ugy ertettem, hogy manapsag a surubben latogatott weboldalak felen biztosan talalkozol flash tartalommal, tehat a gyakorlatban kb minden masodik oldalon megszivod flash nelkul.

remeld csak, mindenkinek joga van butasogokat gondolni, es irni. annyit azert megsugok, hogy egyhamar nem fog megdogleni. ha egyszer meg fog (ez nem ebben az evtizedben lesz), akkor az nem a html5 miatt lesz :)

(#26) #16820480 válasza asadasad22 (#24) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem tudom mi alapján linkelgetsz ilyen oldalakat, de ebben az égvilágon semmi extra nincs továbbra sem. esetleg sorolhatnál olyan elemeket, funkciókat, amit a flash tud, és máshogy nem lehet megoldani, mert nem tűnt eddig fel, hogy ezeket a beúszó menüket meg kijelöléseket ne lehetne megcsinálni akár html5-ben is.
viszont ha flashben írnak meg egy ilyen oldalt, azzal sikeresen elérik, hogy nem tudsz szöveget kijelölni rajta, mert egy objektum az egész, meg kell várni, amíg az egész oldal betöltődik, mert egy objektum, nem tudod részeit tiltani, mert egy objektum. egyetlen előnye van, hogy játékokat, vagy flash animációkat le tudsz simán tölteni, mert egy objektum mindegyik.
ahány éve létezik flash, még mindig a leginkább elterjedt felhasználási terüelte az idegesíŧő bannerek készítése, illetve a gagyi játékok (amiket szintén meg lehet oldani JS-ben). az olyan weblapoknál, ahol a fejlesztők azt szeretnék, hogy mindenkinek szóljon, továbbra is illik kitenni egy flash mentes változatot. de ha mondjuk megcsinálják html5-ben, akkor nem kell két verzióval tökölni.

(#27) Rickazoid válasza asadasad22 (#25) üzenetére


Rickazoid
addikt

Mi is a Flash? Animáció, videó és audió, vagyis multimédia. És mi az internetes tartalom? Multimédia és egy halom kód, ami különböző nyelvekben íródik és minden olyat meg lehet vele valósítani, ami nem média. Mégis miért szükséges mindent a médiába beletenni? Miért kell még a szövegnek is animációnak lennie?
Ezek az oldalak nem azért ilyenek, mert így volt a legkönnyebb megcsinálni. Ezek azért ilyenek, mert akik meg lettek bízva az elkészítésükkel, ezt a technológiát alkalmazzák vagy azt mondták nekik, hogy ezt kell használni.
Az általad linkelt oldalon próbáltál görgetni? Nem épp egy álom, teljességgel követhetetlen, hogy hova "ugrik" egy gördítés után, nem tudod hány lapot vált és lassú is.
De vegyük például ezt, ahova az általad linkelt oldalról jutottam. Nem működik az egér görgője, ráadásul annyira látványos, hogy nem találok szavakat rá. Mintha egy háttérkép előtt lenne pár div-vel rendezett elem, amiket CSS-sel formáztak volna, a megjelenő részletekre pedig elég egy nyelv, ami meg tud jeleníteni egy formázható ablakot.
Ez kiugrasztotta a böngészőmet maximalizált módból és szükségtelen a Flash alkalmazása hozzá.
Ez egész jó, kár, hogy nem értek oroszul, ja és persze ha nincs teljes képernyőn a böngésződ, akkor a tartalom egy része "ki fog lógni", ráadásul úgy, hogy még görgető sem jelenik meg hozzá.
Pár példa volt.
Mellesleg egyiknél se lehetséges a navigálás, hisz a böngésződ szempontjából végig egyetlen oldalon állsz, ami bonyolultabb oldalaknál nem igazán rendes dolog a készítőktől. Persze ha egy Flash oldal átirányítana egy másik Flash oldalra, akkor lenullázódna a látogatottsága, hisz senki nem várná meg, amíg egyenként betöltődnek az oldalak, minden kattintás után. Ezzel eljutottunk a Flash egy újabb hibájához. Nem szöveget kell betöltenie a böngészőnek, nem is kódot, amit végrehajt, de még csak nem is képeket, hanem multimédiát, minden esetben csakis multimédiát.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#28) asadasad22 válasza #16820480 (#26) üzenetére


asadasad22
őstag

az egvilagon semmi extra nincs, html-ben megsem latott/csinalt soha senki hasonlokat.
akkor ezzel annyit mondtal, hogy a html meg a semmi extrat sem tudja?
az hogy mennyire kell megvarni amig az oldal betoltodik, csak a fejleszton mulik, a legtobb oldal eseteben egyaltalan nem kell megvarni hogy az egesz betoltodjon.

"ahány éve létezik flash, még mindig a leginkább elterjedt felhasználási terüelte az idegesíŧő bannerek készítése, illetve a gagyi játékok (amiket szintén meg lehet oldani JS-ben)."
ezzel annyit mondtal, hogy TE ennyit lattal belole, amivel csak tovabb bizonyitod, hogy mennyire keveset tudsz arrol amirol beszelsz. amit linkeltem elobb oldalt, azon raneztel egyaltalan 1-2 peldara? azon is csupa igenytelen banner meg idegesito jatek van, ugye? na ne vicceljunk mar.
flash mentes valtozatra meg foleg ezeknel az oldalaknal altalaban nincs szukseg, mert tipikusan szamitogeprol nezi ezeket az ember, ahol teljesen alapveto a flash player meglete. telefonon sincs egyebkent akadalya.

(#29) asadasad22 válasza Rickazoid (#27) üzenetére


asadasad22
őstag

vannak bizonyos tipusu oldalak, amiknel a media, az egesznek a kinezete a lenyeg, az oldal tobbi resze (szovegek) szinte elhanyagolhatoan keves, szerintem semmi baj nincs azzal ha ezek egy flash-ben vannak. meg megis milyen reszeit tiltanad le egy flash oldalnak, egyaltalan hogy hataroznad meg hogy mi szamit egy reszenek? :)
a linkelt oldalakkal szerintem semmi baj nincsen, ilyenekhez hasonlot sem lattam meg html-ben vagy masban hasonloan igenyesen megoldva.. a star trek-es oldalnal nem felejtettel el veletlenul az enter official site linkre klikkelni? :)

ami a navigalast illeti: nagyon is lehetseges es kivitelezheto, pl. az elso oldalon amit linkeltem is teljesen jol mukodik, pl: [link]. a bongeszo oda-vissza nyilaival is lehet rajtuk navigalni.
szinten csak a fejleszton mulik megvalositani, nagyobb szerkezetu oldalaknal illik is igy megcsinalni.

multimediat tolt be, amiben lehet szoveg, kep, kod, barmi. nemtom ezzel mi a baj. es ha mar itt tartunk, tovabbi elony hogy mivel minden platformon ugyanugy mukodik, az ilyen oldalakat nem kell kulon pl. a fos internet explorer-en is mukodokepesse tenni hogy ne legyen minden elcsuszva es legalabb hasonlitson arra ahogy a tobbi normalis bongeszoben kinez a dolog.

(#30) joey04 válasza asadasad22 (#25) üzenetére


joey04
titán

nekem mindegy miért döglik meg, csak jöjjön valami jobb. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#31) kola.11


kola.11
tag

Erre legalább van Flash, szívesen látnék ilyet az iPhone-on is az Abobe - Apple flame helyett.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.