Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagyon királyul fest. De közel jelenik meg a CP2077-hez. Nem tudom, hogy megveszem e márciusban. De esélyes azert.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) #04430080


#04430080
törölt tag

Legalább epizódonként lesz 60 dolcsi? :D

(#3) oriic válasza #04430080 (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

HIvatalos árazás még mindig nincs.

Live-Die-Respawn

(#4) #04430080 válasza oriic (#3) üzenetére


#04430080
törölt tag

(#5) oriic válasza #04430080 (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De azt nem írja, hogy az összes rész ennyi, vagy csak az első, esetleg mindegyik ennyibe fog kerülni.

Live-Die-Respawn

(#6) #04430080 válasza oriic (#5) üzenetére


#04430080
törölt tag

The story of this first game in the FINAL FANTASY VII REMAKE project covers up to the main party’s escape from Midgar. This first game goes deeper into the events occurring in Midgar than the original FINAL FANTASY VII did, and is a standalone game which comes on two Blu-ray Discs.

Nekem ebből az jön le, hogy az első rész lesz ennyi.

(#7) Acélfarkas


Acélfarkas
senior tag

Remélem azért PC-re is megjelenik majd teljes egészében 1 kollekcióban.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#8) hombre[EU] válasza #04430080 (#2) üzenetére


hombre[EU]
veterán

50font,60ojró... Egy epizód egy teljes játékkal ér fel tartalom szempontjából, sōt

Kitase described the release of Final Fantasy VII Remake Episode 1 during a closed door demo at E3, with IGN confirming the physical edition of the game would sprawl over two Blu-ray discs and was comparable in length to other full Final Fantasy game.

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#9) #04430080 válasza hombre[EU] (#8) üzenetére


#04430080
törölt tag

Ettől még nem fog szebbnek tűnni egy drága és rossz megoldás.

(#10) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Én nagyon várom, de nem értem ezeket az "epizódokat"...
Most komolyan feldaraboltak egy fullsztoris játékot? És magdi anyus csak akkor esik le a lépcsőről ha minden epizódot megveszek? :F

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) #04430080 válasza Sirandrish (#10) üzenetére


#04430080
törölt tag

Fel. És ha nem hozza majd a számokat, még csak meg sem kapod a végét. FF15 bónusz tartalom már ki sem jött végig.

(#12) Sirandrish válasza #04430080 (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát erre így ebben a formában k*rvára megérte éveket várni... :W

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) Cifu válasza hombre[EU] (#8) üzenetére


Cifu
nagyúr

Azért az ilyen kijelentések valóságtartalmát én kérdőjelesre veszem. 60 eurós árért jönnek az olyan játékok is, mint a Death Stranding és a Cyberpunk 2077 is. A 2 BR lemez pedig adott esetben a CGI videók miatt lehet indokolt...

Meglátjuk, de ez az epizódozás azért nem valami szép húzás...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#14) hombre[EU] válasza Cifu (#13) üzenetére


hombre[EU]
veterán

...de 60ért jött a 10órás Control és DMC5 is :)

Mint gamer,persze nekem sem tetszik ,hogy feldarabolják és pont a FF7-et használják fejōstehénnek,de
inkább fizetek a Square-nek 2x "egy" játékért és legyenek itt még 20évig,mint az EA-nek egy centet is a rókabōr címeiért
Azt ígérték teljes értékū FF lesz (~40ó), én elhiszem nekik :)

Life, Uh, Finds A Way

(#15) .LnB válasza hombre[EU] (#14) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Control nem volt 60€.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#16) hombre[EU] válasza .LnB (#15) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nekem annyiért adják :)

Life, Uh, Finds A Way

(#17) .LnB válasza hombre[EU] (#16) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jogos, bocsi. Meg se néztem a store-ban, én 14.500-ért vettem lemezesen. Gondoltam mindenhol nyomott áron kapható, hát akkor nem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18) #04430080 válasza .LnB (#17) üzenetére


#04430080
törölt tag

Storeban minden drágább. Kényelmi adó +10-15 euró :D

(#19) John_Deere


John_Deere
tag

Kiindulva abból, hogy rengeteget játszottam az eredeti FFVII-tel, nagyon gyanús, hogy az első epizód a Midgarból való kijutásig tarthat. Onnan ezeknek még fog kelleni legalább vagy 5 epizód, és hát ehhez is rengeteg idő kellett mire kiadják. Mire befejezik az original sztorit, hát az lesz vagy 10 év mire a végére jutunk így és megkapjuk az uccsó epizódot...ez engem jobban zavar. :U

(#20) #04430080 válasza John_Deere (#19) üzenetére


#04430080
törölt tag

Írták, hogy addig fog. Jut még belőle PS5 -re és PS6 konzolokra is :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.