Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xirtam


Xirtam
veterán

UFC-t bőven übereli szerintem! :C :C

(#2) roliii


roliii
tag

hát jobb lesz mint a Fight Night Round 3. része az biztos , de az UFC az teljesen más kategóriában van , nem úgy h nem fight játék, hanem h ez BOX az meg K1.

(#3) heihachi válasza roliii (#2) üzenetére


heihachi
addikt

Az UFC az nem K1. Ha nem értesz hozzá, akkor ne okoskodj bele.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#4) heihachi


heihachi
addikt

A nadrág mozgása egész egyszerűen elképesztően gyönyörű. Az egész grafika az, de azok a nadrágok, hihetetlenül élethűen néznek ki.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#5) Xirtam válasza roliii (#2) üzenetére


Xirtam
veterán

Az UFC sosem volt K1!

Meg nem is a kategóriára értettem mikor azt írtam, ez verni fogja! Nézd meg az ottani hangulatot ottani cariert meg ebben! ;)

(#6) Peat;) válasza roliii (#2) üzenetére


Peat;)
veterán

Az FNR3 baromi nagy játék, nem értem a kijelentésedet. Ennek a négynek a demoját próbáltam ki, egy szánalom a játékélmény. Ha össze vissza nyomogattam mindent akkor nyomtam le az ellent, ha gondolkodva akartam akkor esélytelen. Az irányítás is változott és nem éppen előnyére. A grafika sokkal szebb de kicsit rajzfilmes szerű, nem élethű..a 3 élethűbb. Az ütések erejét nem érezni, a hatalmas horog majdnem olyan érzet mint egy kis odapiszkálás, ráadásul nagyon primitíven kell bevinni (irányítás változás). A sérülés elég nevetséges, ahogy izzani kezd a boxoló orra egy idő után. Majd kiderül mi a teljessel a helyzet, a demo alapján én nem várok semmi jót.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.