Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) twollah


twollah
nagyúr

Repkednek a pixel izzadtsagcseppek.

(#2) pityeszka


pityeszka
őstag

EA shit.

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#3) Peat;)


Peat;)
veterán

A demo alapján a grafikát tekintve nagy előrelépés, pedig nem hittem hogy azon tudnak javítani amit felállítottak a 3-ban. No de a realisztikusabb játékmenet..oké hogy kisebb súlycsoportot lehet a demoban játszani, de nekem úgy tűnt, hogy átment ki a gyorsabb ujjú játékba. A 3-ban nagyon tetszett, hogy különböző taktikákat lehet kigondolni, lassan is átgondoltan, első 3 menet bukta után még simán lehett nyerni pontozással. Erre itt nincs idő, a boxolók terminátorok duracellel a seggükben. Ráadásul az irányítás is leegyszerűsödött, ugyebár a nagy erejű horgokhoz meg kellett szenvedni, most meg nyomd be azt és úgy húzd meg a kart...ehh. Jó hogy nem adtam el 3-at.

(#4) Plutor válasza Peat;) (#3) üzenetére


Plutor
aktív tag

teljesen egyet értek.
a 3-t már a ps2-n is hónapokat nyúztam,majd ps3-n is beszereztem.
a demó nekem kicsit túl gyors. :( ,de azért be fogom szerezni a 4-t is.

(#5) Kr/\toS


Kr/\toS
senior tag

A heymakerek kivitelezése megváltozott?

(#6) Peat;) válasza Kr/\toS (#5) üzenetére


Peat;)
veterán

meg, nem a logikus lendületet viszel bele a karral lett, hanem nyomd be a nemtommelyik gombot és úgy húzd meg a kart :/ előző sokkal jobban illet szerintem ráadásul ha már azt megtanultuk..

(#7) Lacix29


Lacix29
őstag

Nem tudom, de nekem nagyon nem tetszett a demó.
Olyan mintha simogatnák egymást. Vagy csak nekem nem sikerült elég erőt vinni az ütésekbe. :DDD
Az UFC2009 sokkal élvezetesebb volt. Igaz itt az ütközések jobban le voltak kezelve, de unalmasabb is volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.