Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#2) zkas90


zkas90
senior tag

Ha a Madrid a kiemelt partner, akkor miért Oroszlán Messi van a borítón? o.O

szerk: Az viszont elmondható, hogy az XBO-n látszó nő csinosabb a PS4 borítón láthatónál. :DD

[ Szerkesztve ]

(#3) HartgeH3-2.8 válasza zkas90 (#2) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Miért akkor a drága jó Bastian Schweinsteigert a MAN U-ban csak dobozfejként láthatjuk mivel ők nem kötöttek különleges megállapodást? :) Ugyan már :DDD Nem értem miért nem lehet akkor minden csapatot ugyan ilyen különlegesen lemodellezni amikor közel 15 ezer forintos játékról beszélünk. Érdekes.
Az egyedi tartalmak meg az extra "fícsör" még ok :)

Az utolsó Fifám originen a 13, a 15 demo nagyon tetszik, de már nem érné meg megvenni.
A nőket nem igazán értem, de itt majd ki is hagyom kvázi.

A FUT sok komoly Fifás szerint egy halott ügy.
Érdekes, hogy ezt ott "Fifáéknál" még nem ismerték fel. 15k a játék közel és ezen felül meg van arcuk hozzá, hogy árulják a pontokat. Van aki azt mondja a Fifa lényege az Ultimate Team, hát nem mindenkinek... :U

Nekem a jó öreg Bastian és a Manchester a lényeg. Ha kártyázni akarok ott a Fifa World :W

Szerk:
zkas90 bocsi nem válaszba akart menni csak rosszul kattintottam :)

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#4) ldave válasza HartgeH3-2.8 (#3) üzenetére


ldave
félisten

Amcsi piacra nagyon is fontosak a női focisták, épp most nyerték még a világbajnokságot, rekord nézettséget hozott a döntő USA-ban.

A Slime draws near! Command?

(#5) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Annak a kertitörpének má' megint milyen feje van a borítón!? :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) vegitossj7 válasza HartgeH3-2.8 (#3) üzenetére


vegitossj7
addikt

Csak volt Fifa World, az Ea-nek nem érte meg. höhö

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#7) oriic válasza .LnB (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kérlek ne degradáld a kerti törpéket. :DDD

Live-Die-Respawn

(#8) 1m1s válasza .LnB (#5) üzenetére


1m1s
tag

Na mert milyen feje van?Neked milyen fejed van?Ő minősített téged?Te miért minősíted őt?Még mielőtt azt hinnéd hogy barcás vagyok, megnyugtatlak, nem.

(#9) oriic válasza 1m1s (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Valahol jogos amit írsz, de szerintem azt te is elfogadod, hogy nem a legelőnyösebb képet tették a borítóra.

Live-Die-Respawn

(#10) .LnB válasza 1m1s (#8) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na mert milyen feje van?
Mint egy aberrált, koxos, kerti törpének.

Neked milyen fejed van?
Kurva jóképű fejem van megnyugodhatsz. Messi ha meglátna fényesre nyalná a valagamat annyira oda lenne értem! :D

Ő minősített téged?
Nem mert még nem érte az a megtiszteltetés, hogy találkozzon velem. De a minősítése egyértelműen pozitív lenne.

Te miért minősíted őt?
Mert szólásszabadság van. És mert egy szemétláda vagyok azért!

Örülök, hogy nem vagy barcás! ;)

;] :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11) vegitossj7 válasza .LnB (#10) üzenetére


vegitossj7
addikt

Tipikus hungarokatalánok. :D

(#12) .LnB: Azok az emberek, akik katalánoknak hiszik magukat, és a fél karjukat odaadnák akár a Sátánnak is, hogy ha a Lassie lábkörmérhez érhet. Ugyanilyenek a szittyamadridisták is, miközben a Gyirmót elveri a BL mezőnyt...
Objektív felfogásra képtelenek, és nagyon röghöz kötöttek. Nem engednek belőle, max. akkor, ha középcsapat lesz az, ami mellé szimbolikusan állnak. Ugyanez volt a MU-val, csak jussanak be a középmezőnybe, máris megtizedelődik a támogatottságuk. :D

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#12) .LnB válasza vegitossj7 (#11) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt a kifejezést nem ismerem. Mit takar? :D

(#11) vegitossj7 Jaa, ilyen trollfocis szleng, jól van... Ritkán olvasok trollfocit. Én személy szerint ki nem állhatom a gurulós focit. :/

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13) Tuomas


Tuomas
addikt

Bár csak arról a hírről adnának tájékoztatást, hogy igen, sikerült végre rendesen beprogramoznunk a lesszabályt. És hogy igen, soha többet nem fúj a bíró orbitális hülyeséget :(

We were here

(#14) wednesday válasza Tuomas (#13) üzenetére


wednesday
őstag

Hát igen, a passzív les megítélése nem erőssége a játéknak.

No meg a nem labdás játékos ellen elkövetett szabálytalanságot, legtöbbször sima ütközésnek veszi. Amit el tudok képzelni, hogy az ütközés motor annak veszi, de attól még levitte a földre, sokszor durvábban, mint amerikai focinál.

(#15) zkas90 válasza Tuomas (#13) üzenetére


zkas90
senior tag

Élőben is hibáznak a bírók, lehet a fifa is random hibázik valóságosan modellezve a valóságot. :D

(#16) DR01DMAN


DR01DMAN
aktív tag

Nekem akkor is tetszene a játék, ha nem lennének ilyen komoly technikával bedigitalizálva a srácok. :)

(#17) Tuomas válasza zkas90 (#15) üzenetére


Tuomas
addikt

Leheet, van benne valami :DDD De a lesszabályt akkor sem ismeri teljesen :(

We were here

(#18) wednesday válasza zkas90 (#15) üzenetére


wednesday
őstag

Hát én élőbe még olyat nem láttam, hogy egy kapus hárított kézzel a 16-oson belül erre a bíró kezezésért befújja a 11-est. FIFA-ba ez 2x előfordult.

Jó nem gyakori eset, de azért az ember álla leesik.

(#19) Tuomas válasza wednesday (#18) üzenetére


Tuomas
addikt

Nálam a kezezés hiába van bekapcsolva, hogy szabálytalanságnak számítson, sose fújja be :( Pedig sokszor a gép játéka inkább hasonlít kézilabdára mint focira :D
Egyáltalán azt sem értem hogy mi értelme kapcsolgatni, amikor alapszabály.

We were here

(#20) wednesday válasza Tuomas (#19) üzenetére


wednesday
őstag

Elvileg azért, mert nem tehetünk róla, ha a hülye játékosaink kezeznek.

Tényleg több a kezezés, mint a befújás az tény. 1-2 fúj be meccsenként (ez vmi kvóta számnak tűnik), ha több van figyelmen kívül hagyja.

De a szabálytalanások száma is limitálva van úgy néz ki, mármint a befújásuk.

(#21) Tuomas válasza wednesday (#20) üzenetére


Tuomas
addikt

Az tény, hogy nem tehetünk róla, de azért néha olyan brutális "szándékos" kezezések is vannak benne, hogy azt nézni is fáj. Meg sokszor látni visszajátszásban, hogy a játékosok hátrateszik a kezüket, ne érjenek labdába. Ez teljesen jól van így. De akkor miért nem csinálják azt meg, hogy a játékosok mindig törekedjenek arra, hogy ne érjenek kézzel a labdába?
Simán, játék közben, normál tempóban, az alap kameranézetből annyira lehet látni ezt a kéziladbát, hogy borzalom. Én a női foci helyett jobban örültem volna egy rendesen játszhatónak :(

Más: Bírószimulátort nem akarnak beleépíteni? :DDD
Szerintem mindent űberelne :DDD

We were here

(#22) wednesday válasza Tuomas (#21) üzenetére


wednesday
őstag

Ez szerintem az felvett animációk és az ütközésmotor összehangolása miatti anomáliák okozzák. Velveszik a mozdulatsort, hogy fú most megtoropannt és a kezét hátracsapja a játékos. És már le is ütötte a labdát. A virtuális játékosok nem érzékelik, hogy kézzel blokkolják a labdát.

Mondjuk abban igazad van, hogy ezen lehetne ám dolgozni. Hiszen megtörténik néha a befújás. Haverommal szerencsére csak kikapcsolódás címén FIFA-zunk egymás ellen. És akkor lehet ilyeneken röhögni, hogy az én kezésemet nem fújta be, de a tiédet meg igen. Már azért még így is irritáló. Na most el tudom képzelni aki online tolja.

(#23) Tuomas válasza wednesday (#22) üzenetére


Tuomas
addikt

Meg a gép ellen is azért zavaró tud lenni. (konkrétan ott olyan, mintha csalna) Persze ez csak egy játék, de sokszor felidegesíti az embert a hülyeségeivel :D

[ Szerkesztve ]

We were here

(#24) wednesday válasza Tuomas (#23) üzenetére


wednesday
őstag

Amin szerintem könnyebben lehetne segíteni az az előnyszabály jobb alkalmazása. Mert most néha teljesen retardált az egész. Általában a védekező harmadomnál kapok előnyszabályt vagy a 16-osomnál, ellenfél szögleténél.

(#25) Tuomas válasza wednesday (#24) üzenetére


Tuomas
addikt

Azt még annyira nem figyeltem meg hol jár :)
Az viszont feltűnt, hogy minél közelebb vagy az ellenfél 16osához, annál rövidebb ideig vár ki a spori

We were here

(#26) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

.LnB Abszolút jogos. Teszem hozzá soha nem voltam Barcas nem is leszek. Oké megnyertek mindent hátul a pulikutyával elől az oroszlánnal. Rendben megértettük elfogadtuk tiszteletben tartjuk.
Egy idő után unalmas. De itt OFF mert nem akarom megsérteni a Barca drukkereket.

Nana Man U-t nem engedem bántani odament kedvencem a jó öreg BASTI ;]

Na egy Bayern-t mikor láttatok vagizni? Minden megnyertek. Világbajnokság kompletten Bayern Munchen volt kvázi. és? Végzik tovább a dolgukat ahogy kell. Az más kérdés jelenleg milyen irányítás alatt. :U

vegitossj7 Sose szerettem a World-öt amiatt a fix hülye nézete miatt XD
Azt érzékelem, hogy még mindig béta, de az EA le is mondott róla? Az szép.
Abba is hagytam csak a 16ig kellett volna valami. :K

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#27) Micsurin válasza DR01DMAN (#16) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Csak a csajok legyenek mi? :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.