Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dominó85


Dominó85
veterán

Még mindig nem voltak képesek a labdához való "szánkózást" javítani? A labda elrúgása előtti 2 méteren az egész doll (baba) csúszik a talajon a labda felé. Nálam a Fifa sorozat a 2002-es verzió óta halott. Arcade volt, s most szimulátor... Nagy kár.

* Péter - 06302461862 *

(#2) Jeanne d'Arc

Ezt már ki kell próbálnom, 2 rész kimaradt.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#3) pckownz


pckownz
senior tag

Első ránézésre nem látok különbséget, jó lenne egy összehasonlító videó...

(#4) oriic válasza pckownz (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én igazából semmi különbséget nem fedezek fel az évenkénti Fifa részeknél. :DDD

Live-Die-Respawn

(#5) cipofuzo87


cipofuzo87
tag

fifa játékok nagyon megérik az árukat. Ha egyszer megveszed, kb 5 évig nem kell megvenned az új részt, mert nem változik semmi. :)

(#6) Benito94


Benito94
tag

Van összehasonlítás, van rész ahol a 13-ból mutat pár dolgot. Aki mindegyikkel játszott az tudja, hogy vannak fejlesztések.

(#7) danikollar válasza Benito94 (#6) üzenetére


danikollar
őstag

Pontosan. Minden évben más a játékmenet. Persze nem a "régi" pc-s részekből kell kiindulni, hanem ps3/xbox360 változatokból. Bár én egy next-gen videót várnék, mert azon tudna nagyot durranni a FIFA14.

[ Szerkesztve ]

(#8) v!ct0y válasza cipofuzo87 (#5) üzenetére


v!ct0y
veterán

Viszont az online rész 1 év múlva halott :DDD

(#9) Televan74 válasza oriic (#4) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ez remek dolog számomra. 2003 -ban játszottam utoljára Fifa -val. :B

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#10) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Kíváncsian várom :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Ez tök jól hangzik.
De miért tartott bő egy évtizedig, évente egy-egy FIFA résszel, hogy rájöjjenek, hogyan is száll egy labda? Vagy csak simán tojtak a megvalósítására?

(#12) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Király lesz,a 13 UT-jébe nem is tudom hány száz órát beleöltem,remélem még tovább fejlesztik azt a játékmódot :R

(#13) marositech


marositech
senior tag

Ilyenkor nem is értem miért nem használják a PhysX rendszert. (jólvan akár HAVOK)
Alá kell tolni oszt jóvan. Most nagyban nyomom a 13-ast és igen csak észrevehető a labda a fizikát megbecstelenítő "mozgása".
12-13 között annyi, hogy láthatunk mozgó vinnyogó edzőt, bemelegítő játékosokat, már mozgó stadionőrök, paraszthajszálnyi jobb közönség textúrákat ;] , átszabott átigazolási rendszert (de még mindig nemtudok kölcsönbe adni játékosokat...csak eladni offline módban), és a lényeg végre tökéletesítik a tutorial módot.
Ha 14-ben is ilyen hasonló "újítások" lesznek...hááát...nem lesz okés.

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#14) gyuromoj


gyuromoj
veterán

NEXTGEN gameplay-re lennék kíváncsi igazán. :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#15) sniper elite


sniper elite
senior tag

Na végre az első hírek, erre a játéksorozatra költöttem eddig a legtöbbet minden játék közül. Ha jól számoltam össze, akkor ez lesz a vb és eb kiegészítőkkel a 15. fifa játékom :)

(#16) danikollar válasza marositech (#13) üzenetére


danikollar
őstag

Ha 13-ban nem vetted észre az újfajta labda-lekezelési módot, akkor ott baj van. Nekem sok bosszúságot okozott, de akkor is reálisabb lett ezzel, mert a való életben sem tudják a játékosok, még a sztárok sem, 10-ből 10-szer hibátlanul át/levenni a labdát!
Ráadásul ott vannak a képességjátékok, ami szintén újdonság és elég jó.

[ Szerkesztve ]

(#17) Thodeus válasza ígyvanferi (#11) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Valamit hagyni kell a későbbi részekre is. Kb úgy képzelem el, hogy a köv. 5 évre már megvan a feature lista amit a soron következő részek majd apránként megkapnak.

(#18) DMG


DMG
senior tag

Végre egy FIFA játék, már ráfért a piacra. :D

(#13) marositech
Fizikai motorral, nehézkesen lehetne megoldani a labda kezelést, itt még nem tart a technológia sajnos, valahogy határok közé kell szorítani, hogy a játékélmény megmaradjon.

[ Szerkesztve ]

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#19) VictorHUN


VictorHUN
aktív tag

Csak duma duma duma

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#20) KillBorn


KillBorn
senior tag

Már 12-ről 13-ra is javára változott a játék, és ha a labda szitálását, és a szánkózást kijavítják már lessz benne valami plusz! Viszont a kapus nehézségi szint külön állítását visszatehetnék a játékba, emg azt, hogy egyszerre lehetsz egyéni játékos és menedzser is! Azt a 12-ben nagyon bírtam, de a 13-ban teljesen szétválasztották.(
A 12 előtti 5-6 év fifái viszont nem voltak jók sztem, de az utóbbi időben kezd magára találni megint:D

[ Szerkesztve ]

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.