Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Abu85


Abu85
HÁZIGAZDA

Tán ha a PC-re nem az évekkel ezelőtti Box-os verziót adnák ki, akkor lenne vásárló is. :D

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#2) boeing válasza Abu85 (#1) üzenetére


boeing
senior tag

Miért nem lehetet normális grafikát csinálni hozzá,nem értem. :((

(#3) misx válasza Abu85 (#1) üzenetére


misx
senior tag

Én arra jobban kíváncsi lennék, hogy PC-re mennyit is adtak el pontosan. Egyébként meg nem csodálkoznék ha sokat, mert akinek már ez sem indul be, az jobb ha kihajítja az ablakon a gépét. :DDD (Mellesleg láttam valakinél lowon, bazironda, maxon még így-úgy tűrhető).

(#4) aram01 válasza Abu85 (#1) üzenetére


aram01
nagyúr

sajnos a pc-sek le vannak sz@rva

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Elég kevéske fogyott :) Látványosan rosszabb a játék évről évre..

Üdv: Csabee.

(#6) Adam86


Adam86
tag

PC-n a PES a nyerő, legalábbis aki a jó foci szimulátort szereti.

Lenovo Thinkad T500

(#7) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

És megveszik! Nem értem... :(

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#8) wednesday


wednesday
őstag

Azt tudjuk milyen a PC-s verzió. Ennyi erővel nem is kéne kiadniuk rá.

Viszont akik konzolon fifáznak, azoktól kérdezem, hogy náluk van akkora újdonság, hogy minden évben megéri megvenni a játékot? PL: egy 08-09 vagy 09-10 között? :U
Mert nehezen tudom elképzelni, hogy konzolon is egy évszám váltás megéri a teljes játék árát. De lehet így van.

[ Szerkesztve ]

(#9) Abu85 válasza wednesday (#8) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A konzolos verziót nem ugyanazok fejlesztik, és főleg nem egy vagy két hónap alatt csapják össze. Ott tényleg vannak újdonságok. :)

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#10) luw2win válasza Csabee. (#5) üzenetére


luw2win
őstag

Ez egyértelmű, már semmit sem lehet fejleszteni,
Nekem a Fifa98 volt a kedvencem onnan hát mit mondjak feltettem letöröltem és kész.

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#11) Beerwolf válasza luw2win (#10) üzenetére


Beerwolf
senior tag

A 99-nek jobb zenéje volt. :))

(#12) Adam86 válasza Beerwolf (#11) üzenetére


Adam86
tag

Fifa 99 PS1-en. Legjobb volt, verhetetlen számomra. Azt a játékélményt sose kaptam vissza.

Lenovo Thinkad T500

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.