Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Már meglepődtem, hogy a másik ORIGIN került más kezébe...

Csak csinálják jól, és akkor mindenki jól jár!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#2) Mikeee89


Mikeee89
senior tag

Tök jó hír, a Corsair is elég jó márka volt eddig, tök jó házakat, egyéb cuccokat gyártott. Most legalább egy kicsit bővíti a piacát. :C

(#3) zzola


zzola
félisten

Corszair? ;]

(#4) Mikeee89 válasza zzola (#3) üzenetére


Mikeee89
senior tag

Nekem Corsair ramok vannak a gépben (nem tudom ki gyártotta, Samsung, Hynix, stb?). De tökre meg vagyok vele elégedve.

(#5) zzola válasza Mikeee89 (#4) üzenetére


zzola
félisten

Nem csodálkozom! Jó minőséget gyártanak, csak van belőle hasonló olcsóbban...

(#6) #72042496 válasza ledgeri (#1) üzenetére


#72042496
törölt tag

Én pedig a cikk melletti kis kép miatt az Origen AE-re asszociáltam. (Nem is tudom, megvannak-e még. A honlapjuk él.)

(#7) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Éppen szembejött tegnap véletlenűl(?) egy origines bemutató egy brutál megoldással, amiben egy atom gamer pc, egy xbox one, egy ps4 és egy switch lett egybeépítve, full vizes színes pimpelt gép.

Na ott alapból nagyon sok corsair tartozék és alkatrész került a gyári szettbe.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#8) UnknownNoob válasza zzola (#5) üzenetére


UnknownNoob
tag

Sajnos elég változó. Most nem tudom mit használnak de régen amikor a ramot vettem a corsair zászlóshajójában is magas késleltetésű hynix memória volt, persze a felárat megkérték. Olcsóbban lehetett samu b-t kapni Trident Z formájában. Alacsonyabb késleltetés, azonos feszültségen magasabb órajelek.

Nem mondom hogy ne vegyen senki corsair-t de a corsair egy mainstream gémer márka ami elhitette magáról hogy prémium, ezért annyit kérhet amennyit akar.

(#9) haxiboy válasza zzola (#3) üzenetére


haxiboy
veterán

Nevezhetsz Corsair fannak, de a Ramjaik nagyon jók, a gépházaik jó minőségűek, a billentyűzeteik szintén időtállóak, és kínálnak olyan kiegészítőket amit másnál nem láttam jó minőségben (Lapdog)

Jó termékeket gyártanak, a supportjuk illetve a garanciális ügyintézésük pedig példamutató.
Még számla nélküli terméknél is elintézték a garanciát, illetve lejárt garanciás terméknél is orvosolták a problémát ingyen.

Az ORIGIN PC-vel karöltve szélesebb körben lehetnek ismertek!

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#10) Polllen válasza haxiboy (#9) üzenetére


Polllen
nagyúr

Pedig az IKEA laptop tartó néven több klassz "lapdog"-t forgalmaz. ;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#11) haxiboy válasza Polllen (#10) üzenetére


haxiboy
veterán

Próbáltam jópárat, bár végül a Lapdogot sem vettem meg, ami kényelemben megközelítette az a Roccat Sova volt.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.