Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) drotsztyuart


drotsztyuart
tag

Es az 1080p raytracing?

(#2) Sirandrish válasza drotsztyuart (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

Vagy a 2K..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) kona005 válasza Sirandrish (#2) üzenetére


kona005
senior tag

Jajjj hat kit erdekel, 4K!!! az kell!!! 500ert VGA :DDD

Ray tracingrol nincs tapasztalatom de szerintem 1070 1080p@60 jo lesz, remelem PS4 Pron is lesz 60frame :O

(#4) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

GTX 1070-et meg nem tudom hol lehet kapni, de szerintem sehol a világon :C

(#5) kona005 válasza Montanaxy (#4) üzenetére


kona005
senior tag

de apron 150ert :C

(#6) Sirandrish válasza kona005 (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én kérek elnézést...már rendelem is a VGA-t az Ipontól...öö az aquatól...hm, az emagról..Alza...oh shit :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) Sirandrish válasza Montanaxy (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

Most semmilyen VGA-t nem lehet kapni a világon :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) keIdor válasza Sirandrish (#7) üzenetére


keIdor
titán

De lehet.
RTX-3090 nem olyan jó miningra, mert megsül a VRAM hátul.
1.000.000-1.500.000 HUF között találsz.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9) Sirandrish válasza keIdor (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor nincs mese...eladom a lakást :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) myckey válasza Sirandrish (#9) üzenetére


myckey
veterán

SLI ben jó lesz 4k ra meg 60 fps re :DDD :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#11) hombre[EU] válasza drotsztyuart (#1) üzenetére


hombre[EU]
veterán

:F 4K45FPS az RTX2070...ebbōl kiindulva bármilyen RTX kártya viszi 1080p60 RT mellett.

Life, Uh, Finds A Way

(#12) Sirandrish válasza hombre[EU] (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

Gyanús az nekem hogy 45FPS-hez 2070, míg 60hoz már 3070 az ajánlott..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) gejala válasza Sirandrish (#12) üzenetére


gejala
őstag

Ez nekem se áll össze. Tény, hogy piszok gyors a RE Engine, de 4K-ban azért kér ez is hardvert. RE3-ban 4K maxon 2070 RT nélkül tud 45 fpst. :F Village-nek meg biztosan erősebb GPU kell, mert láthatóan jobb lett a világítás.

alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

(#14) wattafaka válasza Montanaxy (#4) üzenetére


wattafaka
senior tag

Mást se :D Ja várj, ma épp láttam egy 3060Ti-t 520-ért.. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.