Hirdetés

2019. október 23., szerda

Gyorskeresés

(#1) anulu

anulu
(nagyúr)

bitang jól néz ki!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone8 64GB | iPad Retina 32GB /w 3G | XBOX ONE X

(#2) Gyuri27

Gyuri27
(félisten)

No ez már csecse. :K

Amd promóciós jellegű 3 hónapos xbox game pass hurut pc-re eladó.

(#3) nubreed

nubreed
(addikt)

Tényleg jól néz ki. Mondjuk nem mintha ez túl fontos lenne, az ember azért általában nem nézegeti órákon át a beépített alaplapját, főleg úgy, hogy ha a gép lent van a földön.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#4) kaszaking

kaszaking
(tag)

Nagyon szép, remélhetőleg nem lesz nagyon drága

(#5) cyberwarfare válasza nubreed (#3) üzenetére

cyberwarfare
(őstag)

Nem rakunk gépet a fölre, mert jobban szívja a port. :D

Ezek az MSI lapok.....jobban tetszenek mint a rogok.

(#4) kaszaking

Ahogy elnézem, ez nem a közép ár résben lesz. 60k min. De szerintem keveset mondtam.

[ Szerkesztve ]

(#6) hemaka

hemaka
(nagyúr)

Na ez már legalább tényleg jól néz ki. :D

"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️

(#7) fuvi válasza cyberwarfare (#5) üzenetére

fuvi
(senior tag)

MSI Z97 XPOWER AC 130.000 HUF, uh sztem nagyon alábecsülöd az árát

Steam/Origin/Uplay: L4zul, Battletag: lazul#2765, RSC: lazuljunk

(#9) cyberwarfare válasza fuvi (#7) üzenetére

cyberwarfare
(őstag)

Idézem magam. "De szerintem keveset mondtam." Még jó, hogy tudod értelmezni a mondatokat. :D

(#10) alfiboy

alfiboy
(aktív tag)

No ez tetszetős, de az ár vsz már nem lesz az.

...

(#11) Jhonny06

Jhonny06
(addikt)

Az a sárkány nagyon nem kéne rá, amúgy jól néz ki.

Niche parfümök szórófejes üvegben, különbözo kiszerelésekben! Tom Ford, Creed, stb. https://bit.ly/2Tz8UbE

(#12) imibogyo válasza Jhonny06 (#11) üzenetére

imibogyo
(veterán)

Én is azt néztem, hogy a bordákról szépen lepolíroznám a feliratokat grafikákat és nagyon ütős lenne. Bele valami ezüst színű Titan, vagy 980Ti, meg egy jó ezüst színű proci hűtő fehér ventikkel. Bele az egész egy fehér házba, fehér-fekete kábelezéssel. Nagyon komoly lenne. :B

[ Szerkesztve ]

ELADÓ: Creality Ender-5 3d nyomtató upgrade cuccokkal + bontatlan filamentekkel - 95.000 Ft

(#13) h1mpi

h1mpi
(nagyúr)

Szerelmes vagyok én Tebeléd Tebeléd ;]

Mazda 6 & iPhone = relax

(#14) Televan

Televan
(veterán)

Biztos nem lesz olcsó,de nagyon jól néz ki. Én még skylake -kel várok legalább egy évet.De hogy MSI deszka lesz alatta az borítékolható. :)

???

(#15) MK VII

MK VII
(veterán)

Waoh..
Ez már döfi.. Egyre jobb irányba megy el az MSI.. Még a végén váltani fogok.. :D

(#16) imibogyo válasza MK VII (#15) üzenetére

imibogyo
(veterán)

Én az elmúlt évben 2 Z77-es és 3 darab Z97-es lapjukat is használtam, egyikkel sem volt gondom, nagyon elégedett voltam velük. Utánuk 2 darab Gigabyte is volt nálam (ITX és uATX) azok is jók voltak, most pedig egy ASUS Z97-est nyúzok és nem érzem azt, hogy ez (vagy a két Giga) bármiben is "jobb lenne", mint az MSI volt. Nem rossz lap egyik sem, egyáltalán, szerintem már alig van egy bizonyos ársáv felett nagy minőségbeli különbség, inkább már csak szimpátia alapján választok és az elmúlt 10 alaplapom alapján mondhatom, hogy egyszer sem nyúltam mellé, vagy bele. :N

[ Szerkesztve ]

ELADÓ: Creality Ender-5 3d nyomtató upgrade cuccokkal + bontatlan filamentekkel - 95.000 Ft

(#17) Balika911

Balika911
(nagyúr)

Úgy látom, én vagyok az első aki szerint ez nem hogy nem néz ki jól, hanem egyenesen csúnya, taszító. :)

(#18) MK VII válasza imibogyo (#16) üzenetére

MK VII
(veterán)

Igaz... Túl sok különbség egy bizonyos ársáv felett már nem nagyon van.
Én a Giga mellett tettem le a voksom.. Pár hónaja építettem egy netezős filmezős alap játékos gépet egyik ismerősnek.. Azt MSI lappal raktam össze.. Teljesen rendben vannak alacsonyabb árkategóriában is szerintem.

(#17) Balika911
Jól látod! :D

[ Szerkesztve ]

(#19) Televan válasza Balika911 (#17) üzenetére

Televan
(veterán)

Mondjuk ezt egy olyan koncepcióba lehet elképzelni ahol minden fekete és fehér.Akkor bukik a mutatvány ha ablak nélküli házat vesz az ember gyereke. Ott aztán mindegy milyen színkombináció jön össze. :D

???

(#20) h1mpi válasza Balika911 (#17) üzenetére

h1mpi
(nagyúr)

szerintem nincs olyan dolog a világon, ami mindenkinek tetszik. :N

Mazda 6 & iPhone = relax

(#21) Nirvanus

Nirvanus
(tag)

Végremár. :)

[iTX-or-GtfO!]

(#22) Balika911 válasza h1mpi (#20) üzenetére

Balika911
(nagyúr)

Igaz, és ez így van rendjén. :)

(#19) Televan: Nekem a Fractal házam (Node 605) éppen ilyen, de ez a lap mégsem jön be, de úgy nagyon nem. :) Láttam már fehér PCB-t, alaplapon és hangkártyán is, valahogy idegenkedem tőle. Szerencsére van választék dögivel.

(#23) Duracellm...: Mire gondolsz? Katonás rend van rajta, az alkatrészek feltételezem tartósak, én semmi kivetnivalót nem látok a részletekben.

[ Szerkesztve ]

(#23) Duracellm... válasza Balika911 (#17) üzenetére

Duracellm...
(veterán)

Finomabban fogalmaznék nem figyeltek minden részlet kialakítására, ahhoz képest hogy mennyibe fog kerülni.

Azt lehet tudni hogy "fapados" z170-es lapok milyen áron jönnek majd? Mert eddig mindegyik itt bemutatott lap rendhagyó árakra hagyott következtetni :U

[ Szerkesztve ]

(#24) satz18

satz18
(őstag)

Én még ilyen szép alaplapot nem láttam. Ugyan nincs asztali gépem, de egy ilyen lapot még vennék is , csak hogy ki tudjam rakni a falra nézegetni. ;]

Asus GL502VS, Lenovo x60, Xiaomi Mi 9T, PS 3

(#25) Televan válasza Balika911 (#22) üzenetére

Televan
(veterán)

Nekem piros-fekete a mániám,meg talán még a kék-fekete.Fehéret nem vennék :)

[ Szerkesztve ]

???

(#26) Goblin12 válasza Televan (#25) üzenetére

Goblin12
(őstag)

Nem válasz akart lenni. :B

Nekem a sárga fekete vonal tetszett, XPower MPower, de ez a fehér Balika nem vagy egyedül, szerintem ritka rossz, főleg ezekkel a fekete "csúnya" építőelemekkel. . . Ha azok is fehérek lennének, akkor elgondolkodnék rajta, de így. :(

nem szép

[ Szerkesztve ]

(#27) tailor74

tailor74
(őstag)

Ezek az új MSI lapok nekem szebbek, mint a ROG lapok... Ez meg különösen tetszik. Gondolom az ára is a rog lapok szintjén, vagy felette lesz.. :)

tailor74

(#28) Kékes525

Kékes525
(veterán)

Nemcsak szép, de nagyon jónak is tűnik.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét.

(#29) CoDWaW07

CoDWaW07
(őstag)

Kegyetlen jól néz ki az biztos :K :Y

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray

(#30) SamWarrick

SamWarrick
(csendes tag)

Csinos. Nincs ablakos házam. Meg pénzem se. De csinos.

(#31) Popes

Popes
(őstag)

Az MSI az utóbbi időben nagyon elkapta a fonalat, valóban szép és tartalmas lapokat gyártanak. :C

Deus ex machina

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.