Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anulu


anulu
félisten

bitang jól néz ki!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2) Gyuri27


Gyuri27
félisten

No ez már csecse. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#3) nubreed


nubreed
veterán

Tényleg jól néz ki. Mondjuk nem mintha ez túl fontos lenne, az ember azért általában nem nézegeti órákon át a beépített alaplapját, főleg úgy, hogy ha a gép lent van a földön.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#4) kaszaking


kaszaking
tag

Nagyon szép, remélhetőleg nem lesz nagyon drága

(#5) #65537792 válasza nubreed (#3) üzenetére


#65537792
törölt tag

Nem rakunk gépet a fölre, mert jobban szívja a port. :D

Ezek az MSI lapok.....jobban tetszenek mint a rogok.

(#4) kaszaking

Ahogy elnézem, ez nem a közép ár résben lesz. 60k min. De szerintem keveset mondtam.

[ Szerkesztve ]

(#6) hemaka


hemaka
nagyúr

Na ez már legalább tényleg jól néz ki. :D

(#7) fuvi válasza #65537792 (#5) üzenetére


fuvi
senior tag

MSI Z97 XPOWER AC 130.000 HUF, uh sztem nagyon alábecsülöd az árát

(#9) #65537792 válasza fuvi (#7) üzenetére


#65537792
törölt tag

Idézem magam. "De szerintem keveset mondtam." Még jó, hogy tudod értelmezni a mondatokat. :D

(#10) alfiboy


alfiboy
aktív tag

No ez tetszetős, de az ár vsz már nem lesz az.

...

(#11) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Az a sárkány nagyon nem kéne rá, amúgy jól néz ki.

(#12) imibogyo válasza Jhonny06 (#11) üzenetére


imibogyo
veterán

Én is azt néztem, hogy a bordákról szépen lepolíroznám a feliratokat grafikákat és nagyon ütős lenne. Bele valami ezüst színű Titan, vagy 980Ti, meg egy jó ezüst színű proci hűtő fehér ventikkel. Bele az egész egy fehér házba, fehér-fekete kábelezéssel. Nagyon komoly lenne. :B

[ Szerkesztve ]

(#13) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Szerelmes vagyok én Tebeléd Tebeléd ;]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#14) Televan74


Televan74
nagyúr

Biztos nem lesz olcsó,de nagyon jól néz ki. Én még skylake -kel várok legalább egy évet.De hogy MSI deszka lesz alatta az borítékolható. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#15) MK VII


MK VII
veterán

Waoh..
Ez már döfi.. Egyre jobb irányba megy el az MSI.. Még a végén váltani fogok.. :D

(#16) imibogyo válasza MK VII (#15) üzenetére


imibogyo
veterán

Én az elmúlt évben 2 Z77-es és 3 darab Z97-es lapjukat is használtam, egyikkel sem volt gondom, nagyon elégedett voltam velük. Utánuk 2 darab Gigabyte is volt nálam (ITX és uATX) azok is jók voltak, most pedig egy ASUS Z97-est nyúzok és nem érzem azt, hogy ez (vagy a két Giga) bármiben is "jobb lenne", mint az MSI volt. Nem rossz lap egyik sem, egyáltalán, szerintem már alig van egy bizonyos ársáv felett nagy minőségbeli különbség, inkább már csak szimpátia alapján választok és az elmúlt 10 alaplapom alapján mondhatom, hogy egyszer sem nyúltam mellé, vagy bele. :N

[ Szerkesztve ]

(#17) #72042496


#72042496
törölt tag

Úgy látom, én vagyok az első aki szerint ez nem hogy nem néz ki jól, hanem egyenesen csúnya, taszító. :)

(#18) MK VII válasza imibogyo (#16) üzenetére


MK VII
veterán

Igaz... Túl sok különbség egy bizonyos ársáv felett már nem nagyon van.
Én a Giga mellett tettem le a voksom.. Pár hónaja építettem egy netezős filmezős alap játékos gépet egyik ismerősnek.. Azt MSI lappal raktam össze.. Teljesen rendben vannak alacsonyabb árkategóriában is szerintem.

(#17) Balika911
Jól látod! :D

[ Szerkesztve ]

(#19) Televan74 válasza #72042496 (#17) üzenetére


Televan74
nagyúr

Mondjuk ezt egy olyan koncepcióba lehet elképzelni ahol minden fekete és fehér.Akkor bukik a mutatvány ha ablak nélküli házat vesz az ember gyereke. Ott aztán mindegy milyen színkombináció jön össze. :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#20) h1mpi válasza #72042496 (#17) üzenetére


h1mpi
nagyúr

szerintem nincs olyan dolog a világon, ami mindenkinek tetszik. :N

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#21) Nirvanus


Nirvanus
aktív tag

Végremár. :)

[iTX-or-GtfO!]

(#22) #72042496 válasza h1mpi (#20) üzenetére


#72042496
törölt tag

Igaz, és ez így van rendjén. :)

(#19) Televan: Nekem a Fractal házam (Node 605) éppen ilyen, de ez a lap mégsem jön be, de úgy nagyon nem. :) Láttam már fehér PCB-t, alaplapon és hangkártyán is, valahogy idegenkedem tőle. Szerencsére van választék dögivel.

(#23) Duracellm...: Mire gondolsz? Katonás rend van rajta, az alkatrészek feltételezem tartósak, én semmi kivetnivalót nem látok a részletekben.

[ Szerkesztve ]

(#23) #16939776 válasza #72042496 (#17) üzenetére


#16939776
törölt tag

Finomabban fogalmaznék nem figyeltek minden részlet kialakítására, ahhoz képest hogy mennyibe fog kerülni.

Azt lehet tudni hogy "fapados" z170-es lapok milyen áron jönnek majd? Mert eddig mindegyik itt bemutatott lap rendhagyó árakra hagyott következtetni :U

[ Szerkesztve ]

(#24) satz18


satz18
őstag

Én még ilyen szép alaplapot nem láttam. Ugyan nincs asztali gépem, de egy ilyen lapot még vennék is , csak hogy ki tudjam rakni a falra nézegetni. ;]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#25) Televan74 válasza #72042496 (#22) üzenetére


Televan74
nagyúr

Nekem piros-fekete a mániám,meg talán még a kék-fekete.Fehéret nem vennék :)

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#26) Goblin12 válasza Televan74 (#25) üzenetére


Goblin12
őstag

Nem válasz akart lenni. :B

Nekem a sárga fekete vonal tetszett, XPower MPower, de ez a fehér Balika nem vagy egyedül, szerintem ritka rossz, főleg ezekkel a fekete "csúnya" építőelemekkel. . . Ha azok is fehérek lennének, akkor elgondolkodnék rajta, de így. :(

nem szép

[ Szerkesztve ]

(#27) tailor74


tailor74
őstag

Ezek az új MSI lapok nekem szebbek, mint a ROG lapok... Ez meg különösen tetszik. Gondolom az ára is a rog lapok szintjén, vagy felette lesz.. :)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#28) Kékes525


Kékes525
félisten

Nemcsak szép, de nagyon jónak is tűnik.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#29) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Kegyetlen jól néz ki az biztos :K :Y

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#30) SamWarrick


SamWarrick
csendes tag

Csinos. Nincs ablakos házam. Meg pénzem se. De csinos.

(#31) Popes


Popes
őstag

Az MSI az utóbbi időben nagyon elkapta a fonalat, valóban szép és tartalmas lapokat gyártanak. :C

Deus ex machina

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.